Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eleine Schulman
Autor Wiadomość
niki 

Wysłany: 2008-05-21, 16:27   Eleine Schulman

witajcie witajcie to znowu ja, chciala bym miec uwagi do bohaterki PA Eleine Schulman ze sie nie umywa do pilotki Maggie i poprostu nie siega jej zdecydowanie do piet jest moim zdanie najbrzytsza najbardziej wredna osoba z ktora Maggie biedna sie zaprzyjaznila :565: :571: dziekuje

kszkszksz 

Wysłany: 2009-01-21, 20:19   

tak sobie my?l?, ?e gdyby by?o wi?cej Elaine w serialu to mog?aby by? "gorsza" w zachowaniu od Maggie. Mam na my?li zmienno??, jej p?acze itd.
Du?o osób narzeka na Maggie, ?e nie jest zdecydowana, ?e nie wiadomo o co jej chodzi. Elaine nie by?a chyba lepsza w tym zakresie... Co s?dzicie?
And nothing else matters
--------------------------------------------------

http://www.niechcianeizapomniane.org

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-01-21, 23:21   

ja nie narzekam

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2009-02-14, 20:54   

Elaine by?a nawet zno?na, ale zdecydowanie miejska. Nie pasowa?a do serialu, ewentualnie jako uzupe?nienie Joela, który jednak sam radzi sobie lepiej.
Natomiast wol? j? od Maggie. Jest ?adniejsza i ma chyba mniej wredny charakter. (Nie rzuca? kamieniami, prosz?. ;) To tylko moje subiektywne zdanie )

niki 

Wysłany: 2009-03-08, 13:48   

chrisstevens, chrisie nie bede cie obrzucala kamieniami ale...odpowiedz mi na jedna odpowiedz wazna co to mialo znaczyc ze Eleine jest lepsza od Maggie przeciez jak maggie sama powiedzala do Joela poszla sila wykorzystala jego slabosc zeby i rozdzielic :036: a Joel glupi dal sie zlapac w jej milosna siec nie rozumiecie ona jest jak hiena i wcale takie jest moje zdanie :/ ze Maggie to napiekniejsza najzgrabniejsza najseksowniejsza itp. i nie zgadzam sie z toba chris ze ona nie dosiega Eleine do piet wybacz ze ci to powiedzalam :039:

Odpowiedz do tematu