Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się
Autor Wiadomość
zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2013-10-23, 06:15   

witamy :)

kosmo 

Wysłany: 2013-11-01, 19:22   

Cześć wszystkim! Po dłuuuuuugim czasie nie korzystania z jakichkolwiek for (chodzi o aktywne udzielanie się) dotarłem tutaj, do najdalszego zakątka tego surowego internetu. Czy jeszcze ktokolwiek tu zagląda?
Powód dla którego tu jestem, jest oczywisty: Przystanek Alaska!. Jestem właśnie w trakcie oglądania tego serialu. Coś niesamowitego. Lubię takie klimaty. Bardzo oryginalny, ciepły i magiczny. Na dodatek pojawił się w momencie mojego życia, gdzie od dłuższego czasu zastanawiam się nad sobą, nad życiem, nad wolnością, nad Tym jak my, ludzie, jesteśmy tłamszeni przez konsumpcjonizm, wielkie korporacje, styl życia i bycia, gdzie nie mamy czasu dla siebie, do robienia tego co chcemy, do bycia szczęśliwym. I tu nagle Przystanek Alaska. Serial, który pokazuje, drugą stronę życia, że jednak się da i można. Przez ostatnie miesiące, żyję myślą wyjazdu do stanów, gdzie z kumplem zamierzamy spędzić całe wakacje. Na poznaniu tego kawałka świata, na zderzeniu swoich przeświadczeń i wyobrażeń z prawdziwą rzeczywistością. Teraz, gdy oglądam serial, wiem, że kolejnym, jak nawet i nie pierwszym celem, stanie się Alaska. Ten serial naprawdę wywiera na mnie wpływ. Powoduje, że myślę, ciągle myślę. Tylko kiedy myśli zamienię w czyn? Mam nadzieję, że już nie długo. Że nie skończy się to tylko na dumaniu. Ale się rozpisałem...A czy na Was serial wywarł jakiś wpływ? Jeżeli tak, to jaki? Tak czy siak, witam wszystkich serdecznie ;)

Alaskan 

Wysłany: 2013-11-02, 10:44   

Na mnie zaś serial działa jak lekarstwo na uspokojenie, a poza tym powoduje że człowiek zaczyna zastanawiać się na rzeczami dotąd tak oczywistymi. Jeśli chodzi o wyjazd do stanów to koniecznie Roslyn no i oczywiście wizyta w barze u Holinga.
:)

jurcie56 
Łoś Ed

Wysłany: 2013-11-02, 14:09   

Witaj kolego :one: . Wbrew pozorom od czasu do czasu zaglądam na Forum. Tak jak i do serialu, żeby poprawić sobie stan zdrowia psychicznego :)

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2013-11-03, 08:35   

dobrze trafiliście - zaglądajcie często i piszcie dużo :)

Odpowiedz do tematu