Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gliśno A.D. 2015 - zlatujemy
Autor Wiadomość
zielony 
Administrator

Wysłany: 2015-07-26, 22:33   

jutro ok. po?udnia zlatujemy :)
huraaa

ishka83 

Wysłany: 2015-08-05, 22:13   

co tak cicho? czemu nic nie piszecie jak by?o? na smsy te? nie odpowiadacie co poniektórzy...

zielony 
Administrator

Wysłany: 2015-08-06, 21:50   

prosz? o troch? cierpliwo?ci
w weekend co? naskrobi?

a sms nie dosta?em !!!

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2015-08-09, 13:36   

You wonder what has happened to me...

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2015-08-09, 13:39   

czasem s?o?ce - czasem deszcz :)

You wonder what has happened to me...

zielony 
Administrator

Wysłany: 2015-08-09, 14:40   

zlot zako?czony czas na par? s?ów :)

przybyli?my na alask? wyposzczeni po roku nieobecno?ci a ?e pogoda zno?na, ludziska znani, beztroska, jednym s?owem szcz??cie w duszy
pierwszy dzie? to zawsze maksymalne ch?oni?cie klimatu, spacery gdzie sie tylko da ?eby od?wierzy? sobie zachowane obrazy - na szcz??cie nic sie nie zmieni?o :)
no mo?e poza jeziorem gdzie straszy?y resztki po nowiutkiej zje?d?alni... ale ju? nied?ugo

zastanawia?em sie wielokrotnie co powoduje ?e to miejsce jest tak wyj?tkowe - przecie? wydaje sie ?e mo?na by by?o odtworzy? podobne gdzie indziej - ale przedyskutowali?my to z wiesi? i wysz?o ?e nie da rady - za du?o niepowtarzalnych czynników - oddalenie od wi?kszych miast, ludzie, spokój i usytuowanie prawie jak enklawa.

poniewa? zlot wypad? dok?adnie jak adapciak to wokó? pe?no uczniaków ganiaj?cych ale w ?adnym momencie nie przeszkadzaj?ych i m?cz?cych - jedyny minus co si? pó?niej okaza?o to brak miejsca w domkach - a przy niepewnej pogodzie i deszczu powoduje praktycznie niemo?liwo?? przyjechania naszego stada. Ale dowiedzieli?my sie ?e w przysz?ym roku adapciak jest 2 tyg. wcze?niej - czyli od ok. 11 lipca - a wi?c napewno nie mo?na zoragnizowa? zlotu 2016 w tym terminie.

poniewa? byli?my sami ja, wiesia, nela - praktycznie ca?y czas sp?dzali?my na spacerach po w?o?ciach alaska?skich, nad jeziorem lub w?ócz?c sie po obozie, ja zwiedzi?em wszystkie mo?liwe dziury i nieznane mi wcze?niej okolice, natomiast jak w ?rod? wieczorem zacz??o pada? / temp. ok. 13-14 st/ g?ównie przesiadywali?my u holinga ho? te? uda?o si? pary razy podepta? na deszczu tu i tam
do?? niesamowite zjawisko nast?pi?o natomiast w pi?tek wieczorem - ok. 19.30 zaa chmur wyjrza?o S?O?CE !!! - niektórzy stali bywalcy stwierdzili
ze raz na kilka lat ma miejsce takie wydarzenie, jednak m?odziaki z adapciaka twierdzili ?e to ?ciema i nikt nie udowodni? dotychczas ?e co? takiego jak s?o?ce wogóle istnieje - jednym s?owem nasta?a ogólna rado??, ta?ce, hulanki ..........d?ugo by gada? - rado?? na pyskach obecnych zago?ci?a
z perspektywy obecnych upa?ów stwierdzam ?e taki dwudniowy nieustanny deszcz + nawet temp. poni?ej 15 st. s? o wiele lepsze ni? ukop +30 !!!!

w pi?tek przyby?a nemet z nurim - posiedzieli?my chwil? przy ognisku i obgadali?my nieobecnych :D

aaaa chronologicznie ---- w ?rod? i czwartek przyblili pa?stwo tazzowie w 4 osobach :) - w trakcie objazdu i poznawania kraju naszego

niestety nie odby? si? bieg byków w tym roku - tzn . odb?dzie sie ale za tydzie? podczas zlotu ?osi i ?a?

ogólnie super - mam nadziej? ?e w przysz?ym roku b?dzie wi?ksze stado i pogoda dopisze bo tegoroczna rzeczywi?cie pod namiot sie nie nadawa?a

nemet 

Wysłany: 2015-08-10, 18:30   

czuj? si? winna, ?e nie przywioz?am pogody wcze?niej ;)
to miejsce ma MOC :one:

zielony 
Administrator

Wysłany: 2019-04-03, 22:14   

aaaaaaa

[ Dodano: 2019-04-03, 22:14 ]
działaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz do tematu