Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wiesia
2010-04-26, 12:11
Spó?niona relacja z majówki na Rancho u Jacka
Autor Wiadomość
hightower 

Wysłany: 2007-06-11, 22:04   Spó?niona relacja z majówki na Rancho u Jacka

Witam drogie ?osie...

Chocia? od majówki up?yne?o ju? sporo czasu pomy?la?em ?e warto by?oby podzieli? sie z Wami chocia? krótkimi wra?eniami z tegorocznego pobytu. Pierwsza my?l jaka nasuwa mi si? obecnie to....bylo zaj....zimno!!!! Je?li taki ma by? ka?dy pocz?tek maja to ja zwijam zabawki i wyruszam w cieplejsze rejony ?wiata :)
W sumie plan by? niez?y: zabra? karimate, namiot, dobry ?piwór, plecak pe?en dobrego humoru i rusza? w tras?. Po 600 km sp?dzonych w samochodzie i prawie 8 godzinach które up?yn?ly mi g?ownie na rozmowach samemu ze sob? ( uroki podró?y w pojedynk?) dotar?em na Alask?. Ju? mia?em bra? sie za rozbijanie namiotu ale dowiedziawszy sie o temperaturze, jaka wtedy by?a w nocy (ach jak ja kocham przygruntowe przymrozki :D ) uda?o mi sie "wbi?" na jedn? noc do domku i sp?dzi? ja w doborowym towarzystwie Pabla. Teraz ju? wiem co to znaczy dobry spiwór. Gdyby nie on, nie pozostawa?oby mi nic innego jak zaprzyja?ni? si? z Jackiem Soplic? 0.5l i jego huzarami :))
Jako ?e sklepik by? nieczynny, po ca?e zaopatrzenie w papu oraz napoje rozgrzewaj?ce trzeba by?o wybra? si? do miasta. Na szcz??cia na tegorocznym zlocie PA sklepik bedzie ju? czynny jak zwykle.
Na majówce nie zabrak?o ogniska, kilka partyjek w ping-ponga no i oczywiscie krótkiego meczu w legendarnego ju? golfa. Ludziska te? dopisali i zjawili sie dosy? licznie, chocia? co po niektórzy po jednej nocy w i?cie zimowej temperaturze doszli chyba do wniosku ?e s? ju? za starzy na tego rodzaju wojaze. Dosyc powiedziec ze woda w ubikacjach zamarzala w nocy :D
Genaralnie naprawd? warto bylo sp?dzi? kilka dni w?ród "swoich", upichci? pyszn? zupk? w chacie Adama, wypi? kilka napojów chmielowych z starymi znajomymi, na chwil? usi??? nad jeziorkiem i zaduma? si? nad sob? i swoim ?yciem. Niech reszt? dopowiedz? za??czone fotografie...

PS. A to pole golfowe na pewno pami?taj? niektóre ?osie :D Z takim kijem do golfa nawet Tiger Woods nie jest nam straszny :)

Odpowiedz do tematu