Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Adam

Ile punktów dajesz Adamowi
10
15%
 15%  [ 2 ]
9
15%
 15%  [ 2 ]
8
23%
 23%  [ 3 ]
7
15%
 15%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
7%
 7%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
15%
 15%  [ 2 ]
2
7%
 7%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-09-17, 18:49   Adam

Kolejne g?osowanie- g?osujemy na Adama.

------------------------------------------------
Ode mnie Adam dostaje tylko 2 punkty- po prostu go nie trawi?. Dra?ni mnie ten kole?. Daj? mu 2 punkty a nie 1 za to ?e ma swój styl. Jest jaki?.
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

ki
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-17, 20:18   

spiesz? powiadomi? pandana, ?e g?osowanie na adama ;) sama przyznaje mu 8, bo ciekawa posta? i bezkompromisowa.

jurcie56 
?o? Ed

Wysłany: 2007-09-18, 14:59   

A ja mu da?em ósemeczk?. Wprawdzie ma?o si? pojawia?, ale za to jak ju? go ogl?dali?my to zwraca? na siebie du?? uwag?.

pandan 

Wysłany: 2007-09-18, 20:08   

Có?...mo?na Adama nie trawi?...ale jest to tylko li dowód na to, ?e jest on siln?, bezkompromisow? postaci?, która jest najbardziej wyrazista z wszystkich reprezentowanych w serialu :-) . Dycha za to, ?e jest nieograniczonym artyst? smaku, nieposkromionym konfabulatorem rzeczywisto?ci, fundatorem nowych skrzyde? wyobra?ni, papie?em cierpliwo?ci (patrz Ewa :-)) . No i potrafi zdyscyplinowa? ca?e Cicely:-), wszyscy czuj? przed nim respekt - to nie czar, to charyzma, ale nie taka biedna, kogucikowato-bu?czuczna jak u Joela - Adam posiada charyzm? w?a?ciw? samcom alfa. Poza tym chcia?em go zagra?, a byle kogo zagra? bym nie chcia?, bo talentu nie lubi? rozmienia? na drobne ;-) .

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-09-18, 20:10   

Masz racj? Pandan- Adam jest najbardziej wyrazisty. Ale...nie trawi? go :)

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-09-18, 20:26   

?wietnie to napisa?e? pandan 10 dla ciebie

a adam za 2 dni dostanie cosik

pandan 

Wysłany: 2007-09-18, 21:51   

Dzi?kuj?, dzi?kuj? :D NIe b?d? ukrywa?, ?e zgadzam si? z Tob? i sam sobie te? daj? 10, ha ha ha :D

fleish 

Wysłany: 2007-09-20, 09:31   

pandan napisał/a:
No i potrafi zdyscyplinowa? ca?e Cicely:-), wszyscy czuj? przed nim respekt -

hmm czy ja wiem... zdyscyplinowa? to chyba niew?a?ciwe s?owo, raczej nikt mu nie chce podskoczy? by nie narazi? si? na przykre przytyki i z obawy przed agresywn? postaw? "samca alfa", który jezeli kto? nie podziela jego zdania potrafi zmiesza? rozmówc? jakimis wyimaginowanymi argumentami byle tylko wyj?? na swoje... wiec raczej raczej nie adam nie dyscyplinuje a odstr?cza (tak dla ?wi?tego spokoju ;) .... co nie powoduje ze mu nie dam 9 = kminek rz?dzi!!!!!!!

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2007-09-20, 14:28   

Daj? mu 7 - barwna, cho? wkurzaj?ca posta?. Du?y plus za niesamowit? kreacj? aktorsk? Adama Arkina (wida?, ?e wda? si? w tatusia :D )...

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-09-20, 14:37   

7 - a niech ma - bo posta? nietuzinkowa :546: :548: :550: :552: :554: :557:

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-09-20, 18:17   

Je?li kto? si? Adamem zachwyca - to prosz? bardzo.
W serialu wida? zabrakn?? nie mog?o osoby ironicznej.
Cho? jakoby gotowa? zno?nie.

pandan 

Wysłany: 2007-09-20, 21:41   

Primo, Adam gotowa? zno?nie...??? Adam to poeta chochli i patelni, eksplorer nieznanego ?wiata przypraw, ekskawator mo?liwo?ci kubków smakowych!!! Ale có?, mo?na to oczywi?cie umniejsza?...w ko?cu to faceci s? najlepszymi kucharzami (dla chc?cych dyskutowa? na ten temat: prosz? si? zastanowi? ilu znamy wybitnych kucharzy i ile kucharek). Secundo, terror (werbalny, oczywi?cie) jest bardzo skuteczn? acz ci??k? do opanowania sztuk? przydatn? przy dyscyplinowaniu (znam z autopsji, korzystam z tego w pracy ;-) ). a tak ju? na koniec: ironia to zabawka inteligentnych, to troch? tak, jak mi kiedy? kumpel powiedzia?: ?wiat dzieli si? na inteligentnych i na tych, którzy s?odz? kaw? (z ca?ym szacunkiem :-) ) - podobnie jest z ironi?. A tak ju? ca?kiem na koniec pytanie do Chrisa: kim by? ojciec Adama Arkina? Przy okazji wspomn?,? e razem z Ki widzieli?my Penelope Ann Miller i Johna Corbetta w horrorze "POs?a?cy" ("The Messengers") - miejscami straszny, ale pomaga?a mu w tym dynamiczna ?cie?ka d?wi?kowa, a miejscami zabawny (Chri? z w?sami). Pozdrawiam.

moro
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-20, 23:05   

pandan napisał/a:
kim by? ojciec Adama Arkina?

Alan Arkin

http://www.filmweb.pl/Ala...,Person,id=3670

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2007-09-21, 16:12   

pandan napisał/a:
pytanie do Chrisa: kim by? ojciec Adama Arkina?

Alan Arkin, jak widz? moro mnie ubieg? :D . Otrzyma? Oscara w tym roku za najlepsz? rol? drugoplanow? w "Little Miss Sunshine". Jak go odbiera?, to pokazywali na widowni Adama :) Fajna by?a ta gala :D A"Messengers" - rzeczywi?cie, ca?kiem fajny film, chocia? si? dziwi?em, ?e wchodzi? do nas dopiero teraz... ja go ze dwa miesi?ce przed premier? ogl?da?em na DVDRip'ie... ;) Polscy dystrybutorzy....

ishka83 

Wysłany: 2007-09-21, 20:06   

zgadzam si? z Pandanem Adama fanem! ale jest taki minus jeden - sceny Adama byly za dlugie i przez to meczace. Adam w takim stezeniu nuzyl. gdyby bylo go mniej a czesciej dostalby wiecej, niz 7.
Ishka

pandan 

Wysłany: 2007-09-22, 00:31   

Ishka, daj mniej punktów scenarzystom albo re?yserom danych odcinków, ale nie ujmuj Adamowi!! to tak, jakby? wini?a kucharza za to, ?e sól za s?ona...

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-09-22, 16:38   

g?osowanie na kolejnego bohatera ju? poniedzia?ek / niestety vrooom w delegacji ;) /

aaaa co do soli - to zupa by?a za s?ona
co wida? na aviatarze pandana

pandan 

Wysłany: 2007-09-22, 21:37   

Mój aviatar wyra?a stosunek do rzeczywisto?ci w tym... zabawnym kraju, gdzie hodowla drobiu wymkn??a si? spod kontroli... patronuje mi Earl ("My Name Is Earl" - "Na imi? mi Earl", sobota, TVP2, po 20, polecam).
Gdyby Adam poda? mi do sto?u, to zjad?bym nawet beczk? soli. To troch? tak jak z fanami tatua?u - chodz? do wybitnych artystów tatuatorów, ?eby zrobili im co? w charakterystycznym dla nich stylu, bo cokolwiek to b?dzie, to b?dzie CO?! Tak samo jest z mistrzami kuchni - nawet je?li ma si? antypatie kulinarne, to je si? , co podane, bo na tym poziomie gry obcuje si? z idea?em niedo?cignionym, czym?, co wykracza poza ramy percepcji kubków smakowych, to nie smak - to sensoryczna podró? w nieznane, odkrywanie nieznanych smakol?dów. :-)

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 23:46   

Pandan, ja chcia?am tylko doda?, ?e nie ogl?da?am "Na imi? mi Earl", a i tak wiedzia?am, ?e to z tego jest Twój avatar :D a tak na marginesie, dobrze to wszystko uj??e? ;)

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-09-23, 15:42   

89/13=6,846 :) Marilyn jak na razie prowadzi :evilbat:

pandan 

Wysłany: 2007-09-23, 22:55   

...co dowodzi tego, ?e ludzie nie lubi?, jak si? im wprost mówi. milczenie mo?na interpretowa?, przy mniejszym, lub wi?kszym udziale dobrej woli, dowolnie. kiedy mówi si? prawd? w twarz to uwiera...mo?e zastosowac w ?yciu metod? Adama? mniej przyjació?, za to bardziej oddanych? pozdrawiam

fleish 

Wysłany: 2007-09-25, 13:12   

ej, vrooom nie samym adamem Alaska ?yje!

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-09-25, 15:01   

Dzi? wieczorem zrobi? g?osowanie na...Hollinga!

Odpowiedz do tematu