Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Maurice Minnifield

Ile punktów dajesz Maurice'owi?
10
18%
 18%  [ 2 ]
9
27%
 27%  [ 3 ]
8
9%
 9%  [ 1 ]
7
9%
 9%  [ 1 ]
6
18%
 18%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
9%
 9%  [ 1 ]
3
9%
 9%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-10-15, 20:37   Maurice Minnifield

Kolej na prawdziwego Amerykanina.
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-10-15, 21:21   

Daje dyche i to bez wachania. Oprócz doktorka najbardziej konkretny zawodnik. Wielki szacunek dla niego . Honor , w?adza i styl !!! :564:

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-10-16, 10:03   

Maurice = kwintesencja wredoty.

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2007-10-16, 15:31   

Uosobienie American Dream. Honorowy, nieco ograniczony, sprawiedliwy, materialistyczny, narcystyczny, bohaterski. Chyba ma tyle wad, co i zalet. Ale bez niego Cicely nie by?oby tym samym miejscem. Daj? 9. :)

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-10-16, 19:33   

Dla Maurice'a 9. Stereotypowy Amerykanin. Nie mo?na go nie lubi?. Jedna z najwa?niejszych postaci w serialu.

kszkszksz 

Wysłany: 2007-10-18, 21:22   

9.. za to ze twardy z niego go?c... Choc pod ta maska skrywa troche g??bszych uczuc ;)
And nothing else matters
--------------------------------------------------

http://www.niechcianeizapomniane.org

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-10-18, 22:25   

u mnie mourice wzbudza mieszane uczucia :< :> :|

jako? nie specjalnie te jego zasady mnie przekonuj?
no ale widz? ?e jestem tu w mniejszo?ci

dlatego proponuje :P 6

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2007-10-19, 08:43   

Fakt, Amerykanin z niego pe?n? g?b?, ale nie da?am mu 10 :) Kto inny moim zdaniem zas?uguje na 10.
You wonder what has happened to me...

pandan 

Wysłany: 2007-10-21, 13:40   

Maurice miewa chwile s?abo?ci...jak ka?dy...ukazuje wtedy swoje ludzkie oblicze...ale chwile s?abo?ci nie trwaj? d?ugo, gdy? Maurice jest silny i ma klarowne zasady, które sprowadzaj? si? do oddawania czci wszechmog?cemu dolarowi i ignorowania s?abszych. I prosz? mi tu nie pisa?, ?e Maurice pomaga s?abszym, daj?c im zatrudnienie, bo jest to po cz??ci ta strona jego osobowo?ci, której nie mo?e zrozumie? i która wprowadza go w g??bokie za?enowanie, a po cz??ci maska, któr? przybiera, by zapobiec ca?kowitemu odrzuceniu przez spo?ecze?stwo miasteczka i jednocze?nie uchodzi? za ?askawego mecenasa. No przykro mi to stwierdza? przed fanami tego homofobicznego bigota, ale ten ca?y pseudomecenat s?u?y li tylko i wy??cznie polerowaniu przero?ni?tego (jak jego t?usty brzusior, którego wydaje si? nie zauwa?a?, wciskaj?c go w spodnie sprzed ?wier?wiecza i t? ?mieszn? kurta?k?, która przypomina mu, ?e by? kosmonaut?, i ?e prawie, a wiadomo, ?e "prawie" robi ró?nic?, polecia? w kosmos - lecz có?, wiadmo nie od dzi?, ?e najmniejsze pieski szczekaj? najg?o?niej) ego Marice'a, którego b?ysk wida? ju? chyba z pó?nocnych granic stanu Washington...dam mu 3 bo dzi? niedziela.

[ Dodano: 2007-10-21, 13:49 ]
Lekka polemika z poprzednimi opiniami:
1) miasteczko nie by?oby tym serialowym miasteczkiem bez któregokolwiek z g?ównych bohaterów, wi?c w?tpi?, czy mo?na liczy? to Maurice'owi w poczet zas?ug,
2)honor??? raczej dys-, tak jak dysfunkcjonalny jest ten pan na ?onie spo?ecze?stwa. Mistrz wycofywania si? z umów i innych "honorowych" ruchów. W?adza owszem, ale nie po to, by czyni? dobro, tylko po to, by czyni? dobrze swojemu niskiemu poczuciu warto?ci. Styl pozostawi? bez komentarza, bo to si? liczy chyba do gustu, a o tym, wiadomo, si? nie dyskutuje.

To jest go??, który nie mo?e przyj?? pomocy nie odp?acaj?c za ni?, nie rozumiej?cy idei bezinteresowno?ci. Jak patrz? na to, co napisa?em, to zmieniam zdanie i daj? mu 2 ;-) , mimo, ?e dzi? niedziela. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez pandan 2007-10-21, 21:25, w całości zmieniany 2 razy  

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-10-21, 14:14   

no to ?adnie dola?e? oliwy :)

[ Dodano: 2007-10-21, 14:15 ]
mimo ?e dzi? niedziela ;)

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-10-21, 16:04   

mia?em odpowiedziec Pandanowi , ale jakos nie mam mocy :( moze jak sie ogarne

pandan 

Wysłany: 2007-10-21, 21:28   

A wiesz Zielony, mia?em jaki? taki spi?ty tydzie? i musia?em odreagowa?..;-), ale serio napisa?em to, co my?l?. Dokona?em drobnych poprawek stylistycznych, bo wida? pisa?em w amoku jakim?...poprawki jednakowo? nie naruszaj? tre?ci,a co wi?cej, dzi?ki temu, ?e nadaj? textowi potoczysto?ci, tre?? staje si? uwydatniona.

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-10-21, 21:36   

UWAGA! Podaj? wyniki wyborów! 81/11=7,36

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-10-21, 21:41   

no wiesz ch?opie - pojecha?e? ostro ale w ?adnym razie nie krytykuje ci?
po to si? bawimy w wybory ?eby ka?dy si? móg? wypowiedzie?
a ?e ty da?e? 2 a nie tak jak stado 10 to tylko na plus ci si? zapisuje bo nie podda?e? sie presji :)

cho? z drugiej strony zastanawiam sie teraz co to znaczy ?e pojecha?e? ostro .

a to ?e masz inne zdanie nie powoduje ?e nie masz racji - mo?e to reszta si? myli i co za tym idzie oni "pojechali" za ostro

:)

fleish 

Wysłany: 2007-10-21, 22:17   

ups
cholera zapomnia?em zag?osowa?

[ Dodano: 2007-10-21, 22:34 ]
oczywiscie pandan mo?esz mie? soje zdanie :D i mo?e ona byc jak najbardziej spowodowane z?ym tygodniem :) nikt ci nie zamierza tego odbiera?

dlatego nie b?d? teraz si? do niego odnosi? a mo?e troch? do tej polemiki która przytoczy?es
pandan napisał/a:
1) miasteczko nie by?oby tym serialowym miasteczkiem bez któregokolwiek z g?ównych bohaterów, wi?c w?tpi?, czy mo?na liczy? to Maurice'owi w poczet zas?ug,

oczywi?cie ?e mozna i to jak najbardziej - je?eli mówimy o mie?cie to Maurice ma zajebisty wk?ad w jego atmosfer? i to dla mnie cholernie si? liczy! aczkolwiek nie musisz i zapewne nie oceniasz bohaterów z tego powodu

pandan napisał/a:
)honor??? raczej dys-, tak jak dysfunkcjonalny jest ten pan na ?onie spo?ecze?stwa. Mistrz wycofywania si? z umów i innych "honorowych" ruchów. W?adza owszem, ale nie po to, by czyni? dobro, tylko po to, by czyni? dobrze swojemu niskiemu poczuciu warto?ci. Styl pozostawi? bez komentarza, bo to si? liczy chyba do gustu, a o tym, wiadomo, si? nie dyskutuje.

nie wszystko rozumiem z tej wypowiedzi ale na wi?kszo?? zarzutów mam jedna odpowied? = to jest po prostu Amerykanin i zosta?o to tak uwidocznione jak tylko to mo?na by?o zrobi? i mo?na to akceptowa? albo i nie
dla mnie wizerunek Maurice'a - Amerykanina jest równie genialny jak Adama - tyle utalentowanego co chamskiego k?amcy kucharza...bez którego zreszt? miasto by?oby te same :P (aczkolwiek serial by straci? ;)

[ Dodano: 2007-10-21, 22:35 ]
suma sumarum gdybym zd??y? da?bym 9...ale nic to = to nie jedyna wybory dzisiaj = zag?osowa?em gzie indziej ;)

Odpowiedz do tematu