Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co was kr?ci? czyli hobby i zainteresowania.
Autor Wiadomość
bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 15:26   Co was kr?ci? czyli hobby i zainteresowania.

Jak w temacie. Co, po za ogl?daniem "Przystanku Alaska" robicie w czasie wolnym? Mo?e kto? co? zbiera, na czym? gra <wykluczaj?c graniem na nerwach> albo ma jakie? nietypowe ;) zainteresowania???

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2006-03-01, 17:36   

Nie wiem czy to jest nietypowe, w ka?dym razie mam hopla na punkcie samolotów i wszelkiego rodzaju maszyn lataj?cych. Oprócz tego samochody (zboczenie zawodowe) i mjuzak mjuzak i jeszcze raz mjuzak :D
P.S. No i jeszcze pi?kne kobiety :D :D :D
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 18:06   

Czas wolny? A co to takiego :D Jezeli tylko moge, to poswiecam czas na czytanie, uwielbiam ksiazki. Dobra ksiazka, przy dobrej muzyce to moja ulubiona forma spedzania wolnego czasu.
Ponadto lubie nature. Nie do tego stopnia zeby latac z aparatem i ja maniacko fotografowac, chociaz i takie sytuacje sie zdarzaja. Lubie jednak latem, wiosna wsiasc na rower i odwiedzic okoliczne jeziora, czy to o wschodzie czy o zachodzie slonca, i czasami pstryknac pare fotek.

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 19:51   

Ja najbardziej chyba lubi? ogl?da? filmy, noi czyta? oczywi?cie :)

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 19:55   

Najpierw zainteresowania humanistyczne-jak na polonistke przysta?o, ...poza tym muzyka o której ju? by?a mowa w innym temacie, uwielbiam ta?czy? i zapisze sie na kurs ta?ca tylko dopiero na drugim roku studiów...uwielbiam wypady do knajp, przebywanie w ?ród ludzi to moje hobby, czasmi sobie pod?piewuje, czytam ksi??ki a? do obrzydzenia, spacery..spacery najlepiej po starych krakowskich ulicach plantach...sklepach...

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-01, 20:15   

literatura, muzyka, film i komiks oczywi?cie, ale najbardziej kr?c? mnie sztuki plastyczne w szeroko poj?tym uj?ciu: od historii sztuki (któr? chc? studiowa?) po jej wszelkie odmiany, które jak na razie tylko amatorsko uprawiam (malarstwo, rysunek, linoryt, r?kodzie?o, troch? fotografia etc.), po za tym, uwielbiam gotowa?, kocham zio?a ktore sama uprawiam i szukam ich zastosowania nie tylko w kuchni, od czasu do czasu wró?? (tarot, linie d?oni), no i jak na cz?owieka z mazur przysta?o: woda, woda, woda uwielbiam p?ywa? i oczywi?cie podró?e zawsze i wsz?dzie w miar? mo?liwo?ci
Ostatnio zmieniony przez bjork 2006-03-02, 23:00, w całości zmieniany 2 razy  

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-03-02, 10:09   

Uwielbiam literatur?. Bardzo du?o czytam (ulubieni autorzy: de Mello, Coelho, C.S. Lewis, Rowling) i pisz? (opowiadania, ksi??k?).
Kocham film. Dobry, ambitny, a czasami te? zgrabnie zrobiony sztampowiec. Na?ogowo czytam miesi?czniki filmowe, "Film" i "Cinem?", chocia? ostatnio chyba zaprzestan? kupowania "Filmu", bo z czasopisma o kinie zamieni? on si? w lewicow? propagandówk?. :/ B?e...
Kr?c? te? w?asne filmy. W przysz?o?ci chcia?bym zosta? pisarzem albo re?yserem. Chocia? do tego pierwszgo zawodu bardziej mnie ci?gnie. :)
Mniejsze moje zainteresowania to: informatyka, muzyka, ostatnio te? geografia (tyle ?e jednego, wybranego regionu ?wiata. Jakiego? Alaski oczywi?cie! :D )

argas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-03, 00:53   

Moim hobby s? kolekcjonerskie gry karciane. Gram w sumie tylko we dwie W?adce Pier?cienia i Legende Pi?ciu Kr?gów. Oprócz tego, chyba jak ka?dy tu, lubi? poogl?da? dobry film, a po filmie pój?? do palarni i przy dymie papierosowym przedyskutowa? go.
Musz? jeszcze doda?, ?e najlepiej z tego wszystkiego wychodzi mi moje ukryte hobby jakim jest nuda ;P

scarlettkapusta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-03-03, 23:01   

czytam, gram na gitarze, a ostatnio maniacko robi? brzuszki, bo postanowi?am nabra? formy zanim b?d? mog?a w ko??u wyj?? na rower nie ryzykuj?c po?lizgni?cia si? na lodzie ;)
a i jeszcze - niespodzianka. s?ucham Kazika :D

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-04, 15:00   

Ja kocham s?owackie Tatry (zreszt? polskie te?, ale za du?y w nich t?ok :) )Na szcz??cie z chodzeniem po nich nie mam wiekszego problemu, bo przez ok. 6 tygodni w wakacje siedze w górach :P Poza tym uwielbiam p?ywa?, czyta? i pos?ucha? dobrej muzyki. Jak wiekszo?? z nas :)

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-03-04, 15:10   

Widz? tu wielu humanistów, takich jak ja. Staram si? rozwija? moje humanistyczno - artystyczne zap?dy w tym kierunku.

scarlettkapusta 

Wysłany: 2006-03-05, 21:46   

haaa a ja jestem w klasie matematyczno-chemiczno-informatycznej :D
ale wstyd, no nie? ;)

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-05, 22:26   

no i droga Scarlett szacuneczek, ja tam jestem z matmy i z chemi cienias, ?e o fizyce juz nie wspomne, wiec tym bardziej podziwiam, pozdro :)

scarlettkapusta 

Wysłany: 2006-03-06, 14:02   

ja my?la?am, ?e jestem dobra... tak mniej wi?cej do po?owy 2 klasy liceum ;)
a teraz chc? i?? na rusycystyk? :D nie ma to jak konsekwencja :)

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-03-06, 19:31   

Przyjdzie mi tylko podziwia?. Nikt by mnie nie zmusi? aby pojawi? sie w klasie o takim profilu.

ishka83 

Wysłany: 2006-03-06, 21:52   

moim hobby s? moje studia/praca
a poza tym kocham czyta? i ?ykam co mi tylko kto? pod nos podsunie...
lubi? gotowa? i je??
lubi? pi? alkohol, najbardziej martini
nie lubi? kina ani tv
kiedy? uwielbia?am angielski teraz przerzuci?am si? na rosyjski chocia? czasu na sensown? nauk? brakuje...
lubi? ludzi!
Ishka
no i chyba moim nowym hobby b?dzie szermierka. coraz mocniej mnie to kr?ci!
:D
Ostatnio zmieniony przez ishka83 2006-04-05, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-11, 15:14   

Chcialabym sie z Wami czyms podzielic. Nie wiem czy sie Wam spodoba, ale moze... Polecam Wam strone - galerie mojego kolegi. Byc moze prace Jego nie sa sztuka z najwyzszej polki, a moze nawet nawet nie z tej sredniej... ALe ma chlopak talent. A wciskam tego posta tutaj, poniewaz to jest Jego hobby, najwieksze zainteresowanie i najwieksza milosc zycia.
Poogladajcie sobie : http://www.art-ari.aq.pl/

scarlettkapusta 

Wysłany: 2006-04-13, 17:15   

ja jeszcze lubie gotowac :) a jeszcze bardziej jesc :D ale nie sama... i popijac dobrym winem... ahh rozmarzylam sie :D

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-13, 18:58   

Je?? to ja te? lubi? :D Najbardziej lubi? si? ob?era? s?odyczami ,ale jakimi? pysznymi daniami te? nie pogardz? ;)

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-05-11, 19:12   

.½.

czemu.jpg
Plik ściągnięto 7477 raz(y) 12,07 KB

scarlettkapusta 

Wysłany: 2006-05-12, 14:24   

a bo mnie nie bylo :)

ja jeszcze lubie zdawac mature ;)
a wlasciwie to lubie ten moment, kiedy ja wszystko szkonczylam, a wiem, ze niektorzy beda sie jeszcze meczyc przez 2 tygodnie ;)

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-12, 22:13   

czemu sko?czy?a? ? a ustna?

scarlettkapusta 

Wysłany: 2006-05-14, 20:23   

ustn? mia?am 9 i 12 maja :)

Crow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 19:17   

No to ja te? si? wypowiem ;-)
Gram na gitarze (elektrycznej), pianinie, keyboardzie...
S?ucham rocka, punka, metalu (ale te? muzyki india?skiej i celtyckiej)
Rysuj?, pisz? wiersze (te? humanistka) :)
Lubi? piwo ;-) I tanie wina (Komandos i Potros rulezzz).... za to nie pal? ;-)
Koooocham metalowe koncerty, na których jest czysta rze?nia i mo?na naby? wiele obra?e? ;-) ale zarazem wyszale? si? ze znajomymi ;-)
No i uwielbiam NX :)

Daria
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 21:10   

A ja lubi? ?y? na przekór stereotypom i w?asnym ograniczeniom :)
I z trudem z humanistki robi? z siebie wszechstronnego cz?owieka. Ten rok to b?dzie sprawdzian (test gimnazjalny, ciekawe z czego dostan? wi?cej punktów i gdzie do liceum). A to wszystko wynika z mojej nieustaj?cej fascynacji Leonardem da Vinci. Nazywanie go malarzem to obelga. ?miem twierdzi?, ?e genialniejszego w swej wszechstronno?ci nie by?o na ?wiecie. Z tego powodu interesuj? si? lewor?czno?ci? (Leonardo by?, wielu geniuszy by?o, ja jestem :P ), neurologi?, neuropsychologi?, nieurobiologi?, neurofizjologi? i endokrynologi? i z tym wi??e swoj? przysz?o??. I ka?dego dnia staram si? rozwija? ?cis?? cz??? swojego umys?u nie zaniedbuj?c pisania, czytania, ?piewania i filozofowania.
Chrisa uwielbiam, bo bardzo przypomina mi Leonarda ;)

Crow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 20:49   

Hej Daria ;-)To ty pewnie lekarzem zostaniesz ;-)
PS: Nie wiem doprawdy co interesuj?cego mo?e by? w endokrynologii... Poza tym, ze sama lecz? si? u takiego specjalisty :030: :030: :030:
A je?li chodzi o Leonarda, to popieram :)

Matej
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 18:27   

Echm... Echm... moje zainteresowania, raczej nie s? w ilo?ciach du?ych. Uwielbiam ?eglowac, robie to ju? od 7 lat (Mazury, Kaszuby) w morze wyp?yna?em tylko raz, ale chyba niezapomne tego do ko?ca ?ycia :D . Koszykówka to te? wa?na rzecz bez której sie obej?c nie umiem, muzyczka, filmy i troszeczke komputer - internet itp

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 19:48   

to wypas :) ja te? kocham ?agle, a mieszkam na mazurach w?a?nie (dlatego te?, moja znajomo?? ?eglarskich szlaków to kraina wielkich jezior w?a?nie) :) w te wakacje zdaje na patent :D super, ?e odnalaz? si? kto?, kto czuje wiatr :) pozdrawiam :diabel2:

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-07-08, 00:13   

Ja niestety w porównaniu z Jork nie mia?em okazji po?eglowa? cho? kiedy? p?ywa?em kajakiem i by?o to bardzo ciekawe zaj?cie. Mam jednak inna pasje a mianowicie fotografie. Szczególnie lubi? robi? fotki zabytkom a tak?e zwyk?ym ludziom. Odk?d kupi?em sobie dobrej jako?ci aparat cyfrowy ci?gle go ze sob? zabieram i nieraz trafiaj? si? niezwyk?e uj?cia. Pozatym pasjonuje si? technik? satelitarn?, koszykówk? , netem i czarn? muz? która towarzyszy mi od zawsze :030:

fleish 

Wysłany: 2006-11-28, 16:59   

si? dokopa?em tematu
pi?ki znaczy si? pilkarzyki sto?owe - wprost uwielbiam
co za tym idzie (z regu?y s? w pubach) zycie towarzyskie z odpowiedni? ilo?ci? piwa itp.:)
oczywi?cie lubie film, seriale, ksi??ki i muzyk? troch? mniej
na kompie w managerów pi?karskich gram na?ogowo x lat ju? ( imnie nie nudzi - sam sie dziwie)
do niedawna praca (w?a?ciwie nie hobby a na?óg) ale postanowi?em si? nie zarzyna? i ... zacze?em si? bawi?... te? w mord? krótko bo pieni?dze sk?d?:) i zdrowie juz nie 17-latka :D pozdro Chris

[ Dodano: 2006-11-28, 17:03 ]
aaaa no i przecie? pilka jeszcze....

Odpowiedz do tematu