Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-06-13, 11:20   Sny

Bjork bedzie expertk? w tym temacie .
(Bjork expert-ale niech wszyscy si? wypowiedz? i powiedzcie co Wam si? ?ni? )

Powiedzcie co znaczy jak si? komu? krew ?ni???

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-06-13, 11:35   

Hehe, fajny temat, sny w NX to jeden z g?ównych motywów, pojawiaj? si? prawie w ka?dym odcinku... Nie wierz?, ?e ka?dy sen co? znaczy, wi?kszo?? to tylko projekcja naszej pod- i nie?wiadomo?ci, chocia? niektóre sny rzczywi?cie co? zwiastuj?... Mimo to taka "wymiana snów" na forum to ciekawa sprawa :D
Mi si? ostatnio ?ni?o, ?e odci??em sobie przypadkiem g?ow?, ale wyros?a mi nowa... :D

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 11:45   

Có? lopez, chyba nie mam dobrych wie?ci, oto co pisz? senniki na ten temat:
Krew - wielkie cierpienie, krzywda, poczucie niezas?u?onego zranienia przez partnera lub przyjaciela, zapowied? kryzysu psychicznego i emocjonalnego.

Ale pami?taj ?e zawsze mo?esz na nas liczyc!

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-06-13, 11:48   

wyros?a -to ok spoko :)
a ja cz?sto pilotowa?em samolot z taka wpraw? jak bym si? niczym innym w ?yciu nie zjmowa? tylko tym .I wtedy wiedzia?em dok?adnie jaka wajch(h?)a jest do czego i jaki wska?nik.
A no i cz?sto latam ale ju? bez samolotu.

[ Dodano: 2006-06-13, 11:58 ]
A tak Bona - zgadza si? po ostatnich walkach w pracy i d??eniu do sprawiedliwo?ci,spoko ide na urlop i od?yje a tu i tak osi?gne cel ,nie takie walki si? wygrywa?o .

ishka83 

Wysłany: 2006-06-13, 19:31   

a mi si? ?ni bardzo cz?sto ?mier? bliskich osób
ale to dlatego, ?e ju? przerabia?am t? (t??) histori? i ta obawa siedzi g??boko i wy?azi jak si? wy??cza racjonalne my?lenie
potem ca?y dzie? chodz? struta
?ni mi si? tak?e, ?e mnie chlopak krzywdzi i potem biedny dostaje zjebk? za niewinno?? ;]
pomi?dzy takimi koszmarami przytrafiaj? si? naprawd? fajowe historie
chocia?by dzisiaj - namawia?am pana policjanta, ?eby nie rozkr?ca? samochodu kumpla, bo dla studenta to strasznie droga sprawa potem autko poskr?ca? do kupy :)
praktycznie codziennie, jak si? budz?, pami?tam chocia? jedna histori? i albo mnie bawi albo przybija
ogólnie jak sny nie s? przykre to s? ?wietne i hehe niez?? mam czasami wyobra?ni? ;) na ?ywo bym takich numerów nie wymy?li?a
Ishka :D

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-13, 21:14   

Pamietam taki jeden sen. Moj ukochany, okazalo sie ze sie ?eni?. Niestety nie ze mn?. Okaza?o si?, ?e przez 6 lat zwodzi?, a tak naprawd? mia? jak?? lal? na boku. No i poszed? do tego o?tarza. A ja posz?am do ko?cio?a. Takie masochistyczne sk?onno?ci si? we mnie urodzi?y.
Ale przed sam? ceremonia spotykamy si? w zakrystii. Co ciekawe on jest kompletni ubrany w ?lubny garnitur... prócz spodni, tylko bia?e bokserki, bodaj?e w serduszka ;) Wreszcie stwierdza, ?e tak naprawd? to koha tylko mnie, no i padamy sobie w obj?cia.
Co rpawda nie wiem jaki ten sen ma sens teraz, ale mo?e si? okazac ?e wielki. Bo si? w?a?nie rozstali?my. On mnie nigdy nie kocha?. A czy ma kogo? to nie wiem.
Ale pami?tam dok?adnie dat? tego ?lubu. 14 pa?dziernik 2006. Wyobra?cie sobie. To sobota. Mo?e jednak moja pod?wiadomo?c zna?a prawd? wcze?niej ni? ja??

Warwara 

Wysłany: 2006-06-13, 21:33   

Najcz??ciej ?ni? na jawie, o tym ?eby pami?ta? swoje sny, bo mam z tym problem...
Sen twardy jak u nied?wiedzia, ale jest kilka motywów które pami?tam.

jak by?am mlodziutka to mia?am taki powtarzaj?cy sie koszmar: zas?ona w moim pokoju zakr?ca?a si? na drewnianej listwie, im cia?niej sie zakr?ca?a tym mocniej si? ba?am, mo?e dlatego ?e mieszka?am na odludziu, i czesto zostawa?am sama w domu, wtedy musia?am mie? zas?oni?te okna, my?la?am ?e jak mnie nikt nie bedzie widzia? to nic mi nie zrobi.

na ogó? jak mam jakis sen, to jest on przyjemny. Niedawno bylam na balu na jakim? statku, chyba Titanic, bo wszyscy jak na tamte czasu przystalo poubierani. Ca?kiem nie?li z nich kompani, a suknie mia?am cudn? :) , i co najwa?niejsze, (dzieki moja pod?wiadomo?ci), nie zatoneli?my.

sny sa chyba znacz?ce tylko dla 'wybra?ców' którzy potrafia wykorzystywa? nieco wi?kszy procent swojego mózgu, ale chyba wole nale?e? do tych 'zwyklaków' co nie posiadaja takiego daru, w przeciwnym razie balabym sie polo?y? spa?. Ja wole teleportowa? si? na imprezk? do tych z pocz?tku lat 90'tych. :)

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-14, 16:31   

Ja miewam ostatnio dziwne sny... cz?sto ?ni? mi si? miejsca i postacie z NX, nie raz by?am w barze Holinga albo gdzie? w lesie z doktorem Fleischmanem :D Kiedy? ?ni?o mi si? nawet ,?e napisa?am scenariusz do nowego odcinka Przystanku Alaska i ,?e wszyscy chcieli odkupi? ode mnie prawa...z dnia na dzie? sta?am si? bogata, zatrudni?am agenta i wszyscy chcieli si? ze mn? spotyka?. Przyjecha? te? Rob Morrow, który chcia? przeczyta? ten scenariusz( okaza?o si? ,?e jest znajomym mojego agenta) a ja nie mog?am w to uwierzy?...pami?tam ,?e by?am taka podniecona i ca?y czas zastanawia?am si? co powinnam mu powiedzie?...ale w ko?cu go nie zobaczy?am , bo si? obudzi?am :/
Troch? to g?upie...

ki
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-14, 19:11   

mi si? kiedy? ?ni?o, ?e Nicolas Cage chcia? mnie zastrzeli?, bo nie chcia?am umówi? go z moj? kole?ank?... :547:

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-14, 20:20   

Kiedys snilo mi sie ze bylam z cala rodzina wyworzona do obozu koncentracyjnego. Straszny to byl sen. Obudzilam sie zlana potem i cala zaplakana.
Zastanawialam sie nawet czy nie sa to moze wspomnienia z poprzedniego wcielenia. Nigdy nic nie wiadomo. Swoja droga polecam ksiazki Raymonda Moody "Zycie po zyciu", "Zycie przed zyciem".

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-06-15, 11:47   

bonka napisał/a:
Ja miewam ostatnio dziwne sny... cz?sto ?ni? mi si? miejsca i postacie z NX, nie raz by?am w barze Holinga albo gdzie? w lesie z doktorem Fleischmanem :D Kiedy? ?ni?o mi si? nawet ,?e napisa?am scenariusz do nowego odcinka Przystanku Alaska i ,?e wszyscy chcieli odkupi? ode mnie prawa...z dnia na dzie? sta?am si? bogata, zatrudni?am agenta i wszyscy chcieli si? ze mn? spotyka?. Przyjecha? te? Rob Morrow, który chcia? przeczyta? ten scenariusz( okaza?o si? ,?e jest znajomym mojego agenta) a ja nie mog?am w to uwierzy?...pami?tam ,?e by?am taka podniecona i ca?y czas zastanawia?am si? co powinnam mu powiedzie?...ale w ko?cu go nie zobaczy?am , bo si? obudzi?am :/
Troch? to g?upie...

Ja Cicely/Roslyn zwiedza?em ju? w snach tyle razy, ?e mog? powiedzie?, i? znam je jak w?asn? kiesze?. :P

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-15, 13:43   

Jak fajnie, ?e chocia? w snach moge lata?, nieziemskie uczucie.. :)

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-24, 15:04   

Sny to wogole niezwyk?a sprawa. Samo to jak du?? wag? im ka?dy po?wi?ca jest zastanawiaj?ce. Dla mnie, s? dowodem na niezwyk?o?c umys?u - s? szczere, kreuj? ca?kiem now? rzeczywisto?? i stanowi? dowód na to, ?e ka?dy cz?owiek jest artyst? :) A co do symboliki to ju? mamy szerokie pole do popisu, interpretacja mo?e by? przeró?na...

z serii niezapomnianych:
najprzyjemniejszy:
chodz? po ulicy gdzie? w indiach
koszmar:
topi? si? i puszczam r?k? która mnie chce wyci?gn?c

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-06-27, 12:48   

Ostatnio ?ni? mi si? w zlocie w Gli?nie, chocia? bed? tam dopiero w sierpniu. I wy mi si? ?nili?cie. :)

ishka83 

Wysłany: 2006-06-30, 09:34   

tylko wsta?am i ju? si? z wami dziel? moim snem
otó? ?ni?o mi si?, ?e napisa?am sztuk? jak?? straszliwie m?dr? i kto? j? wyre?yserowa? ale ja o tym nie wiedzia?am, zacz??am j? ogl?da? i rozpozna?am w niej swoje "dzie?o"
a by?a wspaniale zrobiona, z rozmachem i czasami nie byli?my w teatrze tylko na jakiej? górze i by?y tam elementy najpi?kniejszego baletu jaki w ?yciu widzia?am - "rosyjski hamlet"
b?d? mia?a dzisiaj dobry humor :D
Ishka

Crow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 23:21   

a mnie si? zawsze ?ni? jakie? dziwne rzeczy.... najcz??ciej jakie? niewyja?nione zjawiska albi koszmary.... ehh - có? :) ;-)

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-12-11, 20:23   

strasznie stary temat

czy ju? nikomu nic si? nie ?ni ????? to co wy w nocy robicie ?

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-12-11, 21:06   

Mi dzis sni? si? Bono :D Musze zrobi? sobie przerwe bo po ponad 500stronach historii U2, moj mozg ledwo zyje :D
You wonder what has happened to me...

nemet 

Wysłany: 2009-12-11, 22:41   

zielony napisał/a:
to co wy w nocy robicie ?
?e te? pytasz :diabel2:

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-12-11, 22:45   

pytam bo ciekawy jestem

no to opowiadaj nemet

Radziu8209 

Wysłany: 2009-12-12, 09:08   

Mnie cz?sto ?ni si? szko?a i chocia? ju? troch? lat temu sko?czona to prawie zawsze jest to raczej koszmar. Co oni mi tam zrobili w tej szkole ?e nie pami?tam a mam tak? schiz?? :)

nemet 

Wysłany: 2009-12-12, 12:20   

zielony napisał/a:
no to opowiadaj nemet
siedzimy na forum :P

fleish 

Wysłany: 2010-02-23, 09:21   

A opowiem…. od jakiego? czasu ogl?dam sobie serial „Supernatural” na necie. Takie tam o dwóch braciach co se ?owi? demony i inne potworki. Z racji tego ?e jest czaderski ogl?dam tego par? odcinków dziennie wi?c dawka jest stosunkowo spora no i na rezultaty nie trzeba by?o d?ugo czeka?.
?pi? sobie smacznie a nawet i wygodnie a tu nagle s?ysz? jakie? szmery i jak drzwi wej?ciowe si? otwieraj?. Siadam na wyrku (bo jak usi?d? to mog? zerkn?? na drzwi akurat) a w drzwiach stoi facet w p?aszczu i w takim szeroki kapeluszu, przykryty w dodatku kapturem (jakby mu ma?o okrycia g?owy by?o, no nie?) (nie widzia?em wyra?nie bo noc przecie ale mordk? mia? jakby znajom? – jaki? latynoski aktor – co? rodem ze Zmierzchu do ?witu – jak znajde sukingada to napisze ;) . Niejasne przeczucia podpowiedzia?y mi ?eby zamkn?? otwart? z niedowierzania jap? i zmusi? si? do wstania (choc ?atwo nie by?o). Nagle ta kanalia pomamrota?a co? i rzuci?a si? na mnie z ?apskami! Naparzamy si? normalnie jak MMA ale patrz? na wyrko a moja oblubienica nic nie s?yszy i nie widzi mego bohaterstwa bo ?pi!
W dodatku s?abn? strasznie i czuj? ?e dostane jakis nieziemski ?omot wi?c ostatkami si? usi?uj? wezwa? pomocy. Ale ta megaszuja trzyma mnie za gard?o!
Próbuj? obudzi? m? towarzyszk? niedoli ?eby krzycza?a na pomoc, ale nie mog?!. Na pocz?tek by?o dzwi?k dosy? niespotykany raczej bo co? w rodzaju charcz?cego parskni?cia z ró?nymi elementami trybu rozkazuj?cego w do?? p?aczliwym tonie, ale w drugiej czy trzeciej próbie ju? ca?kiem nie?le uda?o mi si? wyartyku?owac „Krzycz!” i wtedy si? uda?o = obudzi?em j? i siebie :)
Nadprzyrodzony ?ajdak znikn?? a ja po uspokojeniu lubej s?owami „no ju?, no ju?” zapad?em w zas?u?ony spokojny sen :)

czesmen 
VIP

Wysłany: 2010-02-23, 13:11   :)

Flajszka masz ten talent do pisania:) zacznij cos tworzy? :) pozdro

fleish 

Wysłany: 2010-02-23, 14:32   

wol? si? wyspac ;p

Radziu8209 

Wysłany: 2010-02-24, 22:54   

Kilka razy w ?yciu zdarzy?o mi si? obejrze? co? co utrudnia?o mi za?ni?cie, ale takiej akcji to nie mia?em nigdy... mo?e to czas ?eby si? przerzuci? na co? l?ejszego

fleish 

Wysłany: 2010-02-25, 08:25   

no jeszcze mam sucho w ?ó?ku a pó? sezonu do ko?ca mi zosta?o = dam rade :)
z kolei kiedy? pami?tam ?e mia?em korb? na CSI LV - te? nami?tnie po par? odcinków dziennie i dok?adnie nie pami?tam ale by?o co? takiego ze w domu mojej babci moja mama fachowo zalatwi?a moj? kolezank? z pracy a ja zadowolony (!!!) ?e mam dowody p?dz? do prokuratury ;) ... i to jest dopiero masakra!

Radziu8209 

Wysłany: 2010-02-25, 09:59   

Czyli raczej nie polecam ci ?adnych seriali z superbohaterami, bo nocna próba przefruni?cia z bloku na blok to mo?e by? ma?o przyjemne przebudzenie :P

fleish 

Wysłany: 2010-02-25, 11:05   

do odwa?nych ?wiat nalezy! :D

Radziu8209 

Wysłany: 2010-04-05, 10:26   

My?l? ?e to dobry pomys? na 111 odcinek NX :)

Odpowiedz do tematu