Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się
Autor Wiadomość
czyzu9 
?o? Holling

Zaproszone osoby: 35
  Wysłany: 2006-07-04, 20:53   Przywitaj się

Myśle ze to będzie dobry temat dla każdego nowego użytkownika żeby sie przywitać z innymi użytkownikami.

:one: Witam wszystkich nowych użytkowników i życzę wam milej zabawy na forum ! ! ! :564:

Twoje ip :
Ostatnio zmieniony przez zielony 2019-04-06, 21:54, w całości zmieniany 3 razy  

Daria
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 20:56   

Witam wszystkich fanów Przystanku!

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-07-04, 22:01   

czesc .jestem lopez ,jestem fizykiem j?drowym ,w wolnych chwilach szyde?kuje .jestem zapalonym w?dkarzem i ?wicze joge .moja pasja to projektowanie wn?trz .mam rud? brode i chodze w dresie .moje wymiary to 60.90.60.
lubie lody pistacjowe i cha?we .s?ucham szopena i chodze na jego koncerty ,nie?le ?oji . mam syrene bosto ,ale zbieram na fiata . jestem z walimia .wysiadam na przystanku "na ??danie " ,krótko mówi?c ,walim na ?adanie ,ale lekarz powiedzia? ,ze te blizny sie zagoj? i dalej b?de mia? twarz pachol?cia . to ja moze tyle o sobie .
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-07-04, 22:17, w całości zmieniany 3 razy  

Crow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-05, 20:50   

Ojej, to ja si? te? przywitam :)
A wi?c witam :030: :030: :030:

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 01:06   

Fajnie, ?e pojawiaj? sie nowe osoby :) Witam serdecznie i ?ycz?, aby alaska?ski klimat tego forum udzieli? si? Wam w takim stopniu jak starym wyjadaczom, zwanym ?o?kami. :) pozdrawiam :diabel2:

silverSurfer
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 09:55   

Witam bardzo serdecznie wszystkich fanów PRZYSTANKU ALASKA. Wspania?y serial ogl?dany tylko przez wspania?ych ludzi! Witam i pozdrawiam!

Matej
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 18:22   

Ja sie ju? przywita?em w innym po?cie, ale "powtórka z rozrywki"

Witam i pozdrawiam wszystkich :564:

Marek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-08, 00:08   

Cze?? wszystkim.
Jako? tak mi si? pouk?ada?o, ?e serial NX emitowany aktualnie na TVN7 ogl?dam po raz pierwszy w ?yciu. Pewnie Was nie zadziwi?, ?e jestem pod wra?eniem. Pierwsze trzy odcinki ogl?da?em tak sobie, bez przekonania, ale dzisiejszy a szczególnie wczorajszy mnie rozwali? :572: . Mam nadziej?, ?e nast?pne b?d? jeszcze lepsze, a ja zostan? jak wy fanem serialu.

Pozdrawiam serdecznie, Marek
PS Hajo Hajo Ypsynajo :D
Ostatnio zmieniony przez Marek 2006-07-08, 00:09, w całości zmieniany 1 raz  

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-07-08, 00:20   

tak w?asnie bardzo dobre miejsce by nowi cz?onkowie powiedzielli o sobie kilka ciekawych zda?.

czyzu9 
?o? Holling

Wysłany: 2006-07-08, 09:08   

Hehe no agencie czes pora ladnie sie przywitac :P

Twoje ip :

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-07-08, 11:40   

Mówi? do mnie czesmen, czes, marcinek, pan Marcin. By?em etatowym zadymiarzem na forum . Wielokrotny recydywista, najlepszy kolega Bonki :) Osoba o najwi?kszej ilo?ci upomnie?, homofob i nacjonalista- taka ??tk? chcia?a by mi przypi?? jedna z forumowiczek udaj?ca poprawno?? polityczn?. :P A tak naprawd? to mam konserwatywne pogl?dy i raczej ich nie zmieni? ich. Ju? raz poprzez jedna z akcji musia?em og?osi? w?adzy forum niepos?usze?stwo i przekszta?ci?em si? w czesgewre :) Ale zwyci??y? rozs?dek i dobro ca?ego forum. Niektórzy zaliczaj? mnie do grupy pionierskiej która w jaki? sposób rozs?awi?a te forum i ci?gle j? budowa?a. A tak w ogóle jestem skromnym , normalnym cz?owiekiem któremu czasami odbija- ale kto nie jest bez winy niech pierwszy kamieniem ?uci : Pozytywnie patrz? na ?wiat i staram si? zlewa? rzeczy które s? negatywne. Pokazywa? i promowa? dobro i pozytywne postawy. Na forum by?em 701 razy , sp?dzaj?c 88,5 godz. Napisa?em 132 posty. I to chyba tyle . Pozdro all :fuckyou2:

Carvin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-13, 13:50   Witam

Jestem carvin i na dobr? sprawe jestem tu poraz pierwszy a zatem uzna?em ze wypada?o by sie przywita?:)) My?le ?e cz?s? osób moze kojarzyc moje wypowiedzi z forum gazety gdy? rok temu cz?sto na nim go?ci?em...zatem witam wszystkich uzytkowników forum:))

pandan 

Wysłany: 2006-07-14, 10:14   

Cze??, ja ju? si? wita?em, ale przy takiej okazji nie odpuszcz? sobie ponownych powita?: Pandan jestem. Na codzie? nios? przygasaj?cy kaganek o?wiaty. Jestem wqalcz?cym libera?em, dzi?ki czemu uzupe?niamy si? z Czesmenem znakomicie :D . Jestem ustawiony z Lopezem na Wirtualnego ?ledzia :one: , zdarzy?y mmi si? na Forum tak?e pewne odjazdowe przygody, które chyba przez pewien czas dodawa?y kolorytu - my?l?,?e ka?dy nowy forumowicz powinien z lekka zadymi?, ?eby przej?? potem chrzest bojowy :D :D :D . Oczywi?cie ?artuj?> Macie si? s?ucha? Administratora i najstarszych u?ytkowników, im kto starszy tym bardziej :D :D :D . Yo

Raf Fariszta 

Wysłany: 2006-07-18, 13:39   

Witam wszystkich - podglada?em Was ju? od dawna i wreszcie si? zdecydowa?em - chc? by? jednym z Was. :one:

czyzu9 
?o? Holling

Wysłany: 2006-07-18, 23:08   

Witamy Witamy :D ,
I setnego uzytkownika tez

Twoje ip :

Raf Fariszta 

Wysłany: 2006-07-19, 15:08   

Czyta?em czyta?em... Dzi?kuj? za zaszczyt bycia wymienionym w Twojej stop :) ce

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2006-07-19, 18:11   

Witamy :D Proponuj? zeby nowi forumowicze zaznaczyli swoj? obecno?? na naszej mapie Polski i nie tylko ;) Wystarczy, ze w profilu podacie wspó?rz?dne geograficzne miejsca, w ktorym mieszkacie (w razie problemów patrz link: znajd? swoje wspólrz?dne). Pozdrawiam i mam nadzieje, ze na naszej mapie poka?e si? wi?cej ?osków :D
You wonder what has happened to me...

Raf Fariszta 

Wysłany: 2006-07-20, 15:29   

Ok jestem na mapie (a do najblizszego ?osia ponad 200 km).

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-25, 09:58   

Cu? tu si? dzieje :) ??? Nie by?o mnie tylko kilka tygodni a czuje si? jakbym ostatnio tu by?a 10 lat temu :D Milion nowych tematów, nowi forumowicze....oj, nie nad??am :)

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-27, 17:04   

skasowany post, nadal aktualny:

Hej Rafa?! Widze, ?e super zaczynasz- taki avatar ?e hohoho Brawo brawo, bardzo mi si? podoba iabel2: a W?óczykij Wiesi mnie rozczuli? maksymalnie iabel2: no i Lopez te? fajnie iabel2: kilka dni mnie nie by?o i prosze jak sie twarze pozmienia?y, jak tak to bjork te? nied?ugo w nowej ods?onie "

Publius 

Wysłany: 2006-08-02, 13:00   

Witam wszystkich fanów Northern Exposure. Jak wida? jestem nowy. Jak to dobrze ?e w sieci s? jeszcze takie miejsaca...

Mo?e par? s?ów na temat tego jak wkr?ci?em si? w NX. To by?o w zesz?e wakacje. Zacz??em ogl?da? od odcinka w którym pojawia si? brat Joela - Jules i mnie wci?gn??o. Wci?gn??o tak bardzo ?e ca?y plan dnia mia?em podporz?dkowany temu serialowi :D

Teraz ogl?dam serial od pocz?tku i czuj? si? jak bym ogl?da? po raz pierwszy. To si? nigdy nie nudzi.

Pozdrawiam wszystkich...

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2006-08-02, 14:14   

Publius witamy na naszym forum :D

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 15:32   

fajnie, witamy witamy - jak wida? po tych którzy tu pisz? NX wciaga i narkotyzuje :)

Publius 

Wysłany: 2006-08-02, 16:29   

Dzi?ki za ciep?e powitanie

bjork napisał/a:
jak wida? po tych którzy tu pisz? NX wciaga i narkotyzuje

Popatrz na moje oczy, du?e, ze zw??onymi ?renicami - to efekty narkotyzacji... :030:

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 20:15   

Publius napisał/a:
Dzi?ki za ciep?e powitanie

bjork napisał/a:
jak wida? po tych którzy tu pisz? NX wciaga i narkotyzuje

Popatrz na moje oczy, du?e, ze zw??onymi ?renicami - to efekty narkotyzacji... :030:

tak tak, niestety po naszych avatarach wida?, ?e spotykaj? si? tu ludzie w stanie ci??kim: oto szybka psychoanaliza na podstawie avatarów:

Wiesia - ?renice jak z?otówki
Bjork - mysli samobójcze - znak przedawkowania
Vroooom - halucynacje wzrokowo-ruchowe
Lopez - jako, ?e popularny jest skry? swoje czerwone oczy za ciemnymi okularami
Czyzu - nie potrafi odnalezc sie w ludzkiej egzystencji, posta? ?osia jest jego ulubionym wcieleniem, chyba ze wzgl?du na przedro?la wystaj?ce przednie

jedynie Czes nie kryje sie z niczym, on jako prawy i szlachetny cz?owiek opiekuje sie nami i wspiera w trudnych chwilach, to taki nasz psychoterapeuta, tak, tak Czes - w Tobie nadzieja

:diabel2:

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-08-02, 20:19   

bjork jestes kochana - tyle ciep?ych s?ów :kosci:

marioletka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-20, 13:55   

Na forum trafi?am przypadkiem, najpierw zajrza?am na to gazetowe, ale widz?, ?e tu wi?cej ?ycia :) powoli si? zadomawiam ... witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam z Gdyni :diabel:

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-21, 12:25   

Chcia?am si? przywita? wcze?niej, ale zapomnia?am ;)
Ja te? tu trafi?am przypadkiem, jestem z Rudy ?l?skiej, ale mam rodzin? w Gdynii :D
Po moim avatarku wida? kogo najbadziej lubi? z Alaski :)
Mam jeszcze pytanko, czy jest juz tu jakie? miejsce na forum, w którym mog?abym zamiesci? wiersz?? Mam takich ze cztery i chcia?abym si? dowiedzie? co o nich my?licie :DD

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2006-08-21, 12:27   

Na wiersze zawsze znajdzie sie miejsce :)
Moze w temacie Takie tam przemy?lenia...

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-08-21, 13:36   

Witam wszystkich nowych u?ytkowników, zw?aszcza fanów Chrisa :P

Odpowiedz do tematu