Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się
Autor Wiadomość
zielony 
Administrator

Wysłany: 2013-10-23, 07:15   

witamy :)

kosmo 

Wysłany: 2013-11-01, 19:22   

Cze?? wszystkim! Po d?uuuuuugim czasie nie korzystania z jakichkolwiek for (chodzi o aktywne udzielanie si?) dotar?em tutaj, do najdalszego zak?tka tego surowego internetu. Czy jeszcze ktokolwiek tu zagl?da?
Powód dla którego tu jestem, jest oczywisty: Przystanek Alaska!. Jestem w?a?nie w trakcie ogl?dania tego serialu. Co? niesamowitego. Lubi? takie klimaty. Bardzo oryginalny, ciep?y i magiczny. Na dodatek pojawi? si? w momencie mojego ?ycia, gdzie od d?u?szego czasu zastanawiam si? nad sob?, nad ?yciem, nad wolno?ci?, nad Tym jak my, ludzie, jeste?my t?amszeni przez konsumpcjonizm, wielkie korporacje, styl ?ycia i bycia, gdzie nie mamy czasu dla siebie, do robienia tego co chcemy, do bycia szcz??liwym. I tu nagle Przystanek Alaska. Serial, który pokazuje, drug? stron? ?ycia, ?e jednak si? da i mo?na. Przez ostatnie miesi?ce, ?yj? my?l? wyjazdu do stanów, gdzie z kumplem zamierzamy sp?dzi? ca?e wakacje. Na poznaniu tego kawa?ka ?wiata, na zderzeniu swoich prze?wiadcze? i wyobra?e? z prawdziw? rzeczywisto?ci?. Teraz, gdy ogl?dam serial, wiem, ?e kolejnym, jak nawet i nie pierwszym celem, stanie si? Alaska. Ten serial naprawd? wywiera na mnie wp?yw. Powoduje, ?e my?l?, ci?gle my?l?. Tylko kiedy my?li zamieni? w czyn? Mam nadziej?, ?e ju? nie d?ugo. ?e nie sko?czy si? to tylko na dumaniu. Ale si? rozpisa?em...A czy na Was serial wywar? jaki? wp?yw? Je?eli tak, to jaki? Tak czy siak, witam wszystkich serdecznie ;)

Alaskan 

Wysłany: 2013-11-02, 10:44   

Na mnie za? serial dzia?a jak lekarstwo na uspokojenie, a poza tym powoduje ?e cz?owiek zaczyna zastanawia? si? na rzeczami dot?d tak oczywistymi. Je?li chodzi o wyjazd do stanów to koniecznie Roslyn no i oczywi?cie wizyta w barze u Holinga.
:)

jurcie56 
?o? Ed

Wysłany: 2013-11-02, 14:09   

Witaj kolego :one: . Wbrew pozorom od czasu do czasu zagl?dam na Forum. Tak jak i do serialu, ?eby poprawi? sobie stan zdrowia psychicznego :)

zielony 
Administrator

Wysłany: 2013-11-03, 08:35   

dobrze trafili?cie - zagl?dajcie cz?sto i piszcie du?o :)

Odpowiedz do tematu