Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej wzruszaj?ce sceny z muzyka w tle :)
Autor Wiadomość
Cezar_1981
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-26, 17:08   Najbardziej wzruszaj?ce sceny z muzyka w tle :)

Witajcie, na pocz?tek chcia?bym si? wam przedstawi?.Jestem Cezar 25lat,Nx ogl?dam od 1993 roku,jestem marynarzem.

Chcia?bym poznac wasze opinie nad najbardziej wzruszaj?cymi scenami z nx podczas których brzmia?a muzyka.

Ja typuje 2 sceny:

1 scena z seri3 poczas której Jessie umar? i Holling wspina? si? na gór? i chowa? go.Gra?a wtedy Enya z utworem Carribean Blue

2scena z seri6 podczas której Fleischman wybra? sie w góry modli?,jad? mandarynki i rozmy?la?.I zabrzmai?a wtedy bardzo pi?kna piosenka (mo?e ?ydowska)

Oby dwie sceny s? moimi ulubionym z nx.Czekam na wasze opinie i pozdrawiam

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-27, 16:48   

fajny temat, ja zapami?ta?am ostatni? scen? z odcinka "The big Kiss" gdy Chris (gdy odzyska? g?os) i dedykuje Maggie piosenk? a po?niej widzimy ju? Eda w samochodzie i tajemniczego Smitha, niby nie zbyt znacz?ca scena, ale mi strasznei zapad?a w pami??, bardzo alaska?ska :diabel2:

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-18, 12:44   

Och tak, ten odcinek z utworem Carribean Blue Enyii ma?o zapad? mi w pami?? jednak ta muzyka na ko?cu by?a pi?kna i taka wzruszaj?ca. W sumie zapomnia?am, z którego odcinka to by?o ale czekam na niego na tvn7, bo niestety nie mam wszytkich odcinków na dvd, aha i dzi?ki za przypomnienie ;)

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-18, 17:14   

Enya tak, ale w "Northern Lights", kiedy Chris zapala ?wiate?ka: "?wiat?o to?ycie, ?wiat?o to mi?o??, ?wiat?o to ?wiat?o".

Dorzuc? jeszcze "Spring break", ko?cówka, podczas biegu byków ;)

I nieodzownie, "The Quest", i Forever Night Shade Mary.

Mo?e co? jeszcze... Musz? pomy?lec :)

A, no i witamy na forum Cezar!

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-08-25, 00:59   

bjork napisał/a:
fajny temat, ja zapami?ta?am ostatni? scen? z odcinka "The big Kiss" gdy Chris (gdy odzyska? g?os) i dedykuje Maggie piosenk? a po?niej widzimy ju? Eda w samochodzie i tajemniczego Smitha, niby nie zbyt znacz?ca scena, ale mi strasznei zapad?a w pami??, bardzo alaska?ska :diabel2:

Nat King Cole "When I Grow Too Old To Dream". Popieram, ?wietna scena!

Cezar_1981 napisał/a:
1 scena z seri3 poczas której Jessie umar? i Holling wspina? si? na gór? i chowa? go.Gra?a wtedy Enya z utworem Carribean Blue

bonka napisał/a:
Enya tak, ale w "Northern Lights", kiedy Chris zapala ?wiate?ka: "?wiat?o to?ycie, ?wiat?o to mi?o??, ?wiat?o to ?wiat?o".

Oczywi?cie. Uwielbiam Eny?!!! PS Ta piosenka, o której mówisz, Bonko, to "Ebudae" :)

Jutro napisz? w tym temacie co? od siebie. Dzisiaj jestem ju? zbyt nierzytomny :P

Ostatnio zmieniony przez chrisstevens 2006-08-25, 01:00, w całości zmieniany 1 raz  

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-12, 16:38   

Tak tak i jeszcze raz tak :diabel2: scena z Carribean Blue to moja ulubiona :)) A co do tej z Joelem to zawsze te? bardzo mi si? podoba?a, dzi?ki tobie sobie o niej przypomnia?am :diabel:

jeannie
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-13, 15:41   

niesamowita byla scena w odcinku 'heroes' kiedy chris wystrzelil z katapulty trumne swojego kumpla. juz zawsze 'whiter shade of pale' bedzie mi sie z tym kojarzylo. no i jeszcze w 'nothing's perfect' kiedy zrzucil swojego harleya w przepasc, do rzeki. moze to nie bylo wzruszajace ale zrobic cos takiego z harleyem?!

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 20:36   

W?a?nie !! Jak mo?a by?o tak okrutnie potraktowa? Harley'a!! Patrzy?am na to z otwartymi ustami... A 'whiter shade of pale' by?o genialne :one:

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 21:22   

W?a?ciwie to zrzucenie harleya to by?a g?upota...i wogóle wkurza?a mnie ta laska swoim gadaniem :D

fleish 

Wysłany: 2006-09-22, 16:24   

chrisstevens napisał/a:
bonka napisa?/a:

Oczywi?cie. Uwielbiam Eny?!!! PS Ta piosenka, o której mówisz, Bonko, to "Ebudae"

muza =py?, robi?em glo?niej i glo?niej i sie napawa?em scen?, po prostu ?y? sie chce
likavitos napisał/a:
W?a?ciwie to zrzucenie harleya to by?a g?upota...i wogóle wkurza?a mnie ta laska swoim gadaniem

zgadzam sie w ca?ej rozci?glo?ci

Barbara_Sylwia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-10, 20:28   

Podoba?a mi si? ostatnia scena ze "Slow dance", kiedy dr F. ta?czy z Maggie i to hase?ko- " ja si? nie boje O'connel !! "- a Etta James zaczyna ?piewa? "at last"- to nie by?o wzruszaj?ce, ale bardzo sympatyczne...i wszyscy zaczynaj? ta?czy?... oooohhh jakie to by?o fajne !!!

kasiulka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-01, 11:25   

Przychodzi mi na my?l ju? wspomniana scena jak Chris katapultuje trumn? przyjaciela i jeszcze jak Ed i Ruth-Anne ta?cz? na jej "grobie" - PI?KNE... Jak zreszta jeszcze wiele innych scen NX z muzyk? w tle :)

Dr.Joel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-04, 17:14   

No wlasnie to moze byc scena jak noca Joel na kajaku splywal rzeka a w tle taka spokojna muzyka !! Czy ktos mi moze pomoc i wie jak nazywa sie odcinek albo najlepiej muzyka w ktorej wszyscy zebrali sie u Joela w domu na kolacji a pozniej zrobione bylo zdjecie ! Pamietam ze w tle byla piekna muzyka czy ktos moze mi pmoc ??? :559:

zielony 
Administrator

Wysłany: 2008-02-27, 20:24   

oj kurcze przeczyta?em wszystkie posty i mi si? ?al zrobi?o - trzeba zaraz odpali? maszyn? i poluka? na NX

Evi83
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-28, 08:33   

Joel jako gospodarz wyst?powa? w odc. 17s3 "Lost and found", Holling zrobi? wszystkim zdj?cie, które pó?niej wisia?o u CHrisa, kamera przesuwa si? po zdj?ciu i leci taka mi?a muzyczka "nananananaaaaaaaaa". Mi?e :)

I jeszcze jeden moment: kiedy Joel zaczyna modli? si? kadisz (e22s4), ka?dy zaczyna si? modli? po swojemu, a w tle leci jaka? india?ska melodia. Krótka scena, ale mnie wzruszaj?ca :)

Lorbas
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 15:13   

Witam wszystkich!

Wed?ug mnie to jest jedna z najbardziej wzruszaj?cych scen z muzyk? w tle ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=b-48mgf0lPE

karulina
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-07, 14:05   

Enya w NX przyprawia o dreszcze , sprawia ?e przez krótk? chwil? czuje si? wznio?le i nie mog? si? nadziwi? dualizmowi rzeczywisto?ci , jak gatunek ludzki mo?e bywa? w swych ods?onach tak okrutny i tak wspania?y jednocze?nie .
B?d?my wielcy , wielcy duchem , w alaska?skim stanie umys?u :)

Ponadto bardzo podoba mi si? piosenka na zako?czenie ostatniego odcinka NX - "go on now say goodbye to our town "(je?li kto? ma poj?cie kto ja wykonuje to b?agam o informacj?) , zapewne wi??e si? to ze wspania?ym zako?czeniem serialu jakiego w?a?nie oczekiwa?am i nie mog?am si? doczeka? ....

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-08-09, 18:05   

karulina napisał/a:
piosenka na zako?czenie ostatniego odcinka NX - "go on now say goodbye to our town "(je?li kto? ma poj?cie kto ja wykonuje to b?agam o informacj?)

Our Town - Iris DeMent
http://www.youtube.com/watch?v=o9-pDSYPrio
You wonder what has happened to me...

Radziu8209 

Wysłany: 2009-08-12, 00:42   

To prawda ?e je?eli chodzi o najlepsze zako?czenia NX to Enya jest w czo?ówce... a? musia?em sobie przypomnie?...
http://www.youtube.com/watch?v=U2TPMoP01Sc

Stef 

Wysłany: 2010-04-07, 13:10   

Dzie? dobry,
Jestem dosy? ?wie?y w kwestii "Przystanku". Mimo 26 lat, dopiero teraz odkrywam ten serial. I przyznam, ?e jestem pod jego wielkim wra?eniem. Tak sobie my?l?, ?e mo?e dobrze si? sta?o, ?e dopiero teraz mam okazj? delektowa? si? tymi scenami. I - no w?a?nie - t? muzyk?. Jest przepi?knie dobrana. Akcentuje konkretne momenty. Uwypukla nastrój. Stanowi niejako uzupe?nienie cz?stego wielokropka re?yserii. To naprawde g??biej przemy?lana sprawa. Swój g?os oddam na podk?ad pod s?ynn? "gonitw? byków". Ca?y utwór jest znacznie s?abszy ni? wyselekcjonowany fragment wykorzystany w serialu. Ale to w?a?nie jest sztuka. Wybra? dany fragment i TAK go wpasowa?. Majstersztyk. A dlaczego utwór z "Spring Break"? Mo?e dlatego, ?e dopiero jestem po 14. odcinkach. Oczywi?cie mam ju? zakupione kolejne i nie omieszkam ich obejrze?. Ale... bez po?piechu. :D Sztuk? trzeba si? przecie? delektowa?, czy? nie? :)

nemet 

Wysłany: 2010-04-08, 22:19   

witaj stef na forum ;)
i zapraszam do witalni ;) http://nx.net.pl/viewtopic.php?t=196

zwrot-nick 

Wysłany: 2010-04-29, 22:52   

Barbara_Sylwia napisał/a:
Podoba?a mi si? ostatnia scena ze "Slow dance", kiedy dr F. ta?czy z Maggie i to hase?ko- " ja si? nie boje O'connel !! "- a Etta James zaczyna ?piewa? "at last"- to nie by?o wzruszaj?ce, ale bardzo sympatyczne...i wszyscy zaczynaj? ta?czy?... oooohhh jakie to by?o fajne !!!
BOSKA MUZA :D

[ Dodano: 2010-04-29, 23:03 ]
ale moja ulubiona scena to ko?cowa w 4.16 - Ill Wind, w której Dr F. i Maggie "pod wp?ywem wiatru" konsumuj? swoj? znajomo??, na ko?cu odcinka rozmawiaj? o tym w gabinecie Dr F. i w tle s?ycha? Vinx "There I go again" PI?KNE S?OWA pi?knie pasuj? do tego co ??czy t? dwójk? (czego by o sobie nie mówili). Swoj? drog? to jestem chyba nienormalna bo si? wzruszam za ka?dym razem gdy ogl?dam t? scen? ...

zielony 
Administrator

Wysłany: 2010-04-30, 22:15   

zwrot-nick napisał/a:
w której Dr F. i Maggie "pod wp?ywem wiatru" konsumuj? swoj? znajomo??,

oj wida? ?e nowy ?o? si? nam pojawi? ;)

dziewczyno nie wiem co rozumiesz pod zdaniem "konsumuja" ale wiedz ?e na forum nx nie znaczy to nic innego jak "jedz?, posilaj? si?, spo?ywaj?" i ju? .....

no przynajmniej w odniesienu do ww. pary

:)

zwrot-nick 

Wysłany: 2010-04-30, 23:35   

ch?opaku nie wiem czy to co rozumiem pod zdaniem "konsumuj?" ma w tym w?tku wi?ksze znaczenie. Chodzi?o o opisanie najbardziej wzruszaj?cej sceny z muzyk? w tle i to w?a?nie uczyni?am, a je?li Szanowny Starszy Kolego dalej b?dziesz chcia? rozwin?? w?tek owej "konsumpcji" proponuj? za?o?y? nowy temat na forum :D

zielony 
Administrator

Wysłany: 2010-05-01, 07:12   

no to proponuj? w?tek - "najbardziej wzruszaj?ce sceny z muzyka w tyle podczas których mo?e doj?? do konsumpcji dowolnego rodzaju posi?ku"

czy taki mo?e by? ????

fleish 

Wysłany: 2010-05-01, 08:50   

hahaha "Szanowny Starszy Kolego" wymi?k?em :D = pe?na akceptacja ;)
a mnie z kolei najbardziej wzruszaj?, wr?cz do ?ez :D , ich pi?kne s?owa jakie padaj? w barze po owej konsumpcji :D

zwrot-nick 

Wysłany: 2010-05-01, 12:37   

zielony napisał/a:
no to proponuj? w?tek - "najbardziej wzruszaj?ce sceny z muzyka w tyle podczas których mo?e doj?? do konsumpcji dowolnego rodzaju posi?ku"

czy taki mo?e by? ????

mo?e by? ;)

nemet 

Wysłany: 2010-05-01, 17:55   

zielony! zielony! zielony!
Szanowny Starszy Kolego - zak?adaj w?tek, pokonsumujemy!!!!! :one:
zwrotka zaakceptowa?a tytu?, wi?c - jazda :diabel:

(zaraz mi si? oberwie za robienie offtopów :diabel2: )

zielony 
Administrator

Wysłany: 2010-05-01, 20:42   

"Szanowny Starszy Kolego" to w zasadzie podpada pod dyskryminacj? oraz u?ywanie s?ów powszechnie uwa?anych za obra?liwe ... no ale , udam ?e nie s?ysza?em

zwrot-nick 

Wysłany: 2010-05-01, 21:48   

mog?am napisa? "zielony" albo "Cz?onku Rady" ale to te? mo?na uzna? za dyskryminacj? oraz u?ywanie s?ów powszechnie uwa?anych za obra?liwe :D

Odpowiedz do tematu