Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vroooom
2010-04-22, 23:38
kto się odchudza? - wybieramy najgrubszego Łosia!

Ile ważysz?
0-30 (chyba nikogo takiego nie ma...)
4%
 4%  [ 1 ]
31-40
0%
 0%  [ 0 ]
41-50
9%
 9%  [ 2 ]
51-60
14%
 14%  [ 3 ]
61-70
14%
 14%  [ 3 ]
71-80
23%
 23%  [ 5 ]
81-90
9%
 9%  [ 2 ]
91-100
9%
 9%  [ 2 ]
101 i więcej - kategoria królewska ;)
14%
 14%  [ 3 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 07:05   kto się odchudza? - wybieramy najgrubszego Łosia!

Zastanawiałem się wczoaj czy zakładać taki temat,ale co mi tam. Chce się odchudzić i może łatwiej będzie wspólnie z kimś. Ważyłem całe życie 64kg, ale po zmianie trybu życia
(siedząca praca, codziennie autkiem do pracy i mało spacerów, 2 obiady dziennie o12.00 i 16.30) przybyło mi do 80kg i źle się z tym czuje .spowrotem chce być chudy. tylko gdy w 1 dzień mówi się o tym ze od jutra mniej jem ,w 2 dzień o tym niepamietam. a dzis rano sobie przypomniałem ,własnie przez ten post . chciałbym 10kg zrzucić ew 15. Wiem że ograniczenie jedzenia to nie wszystko ale z ćwiczeniami nie chce przesadać ,nie chce być mięśniakiem (bo nigdy nie byłem i nie chce), wiem że to nie jest wytłumaczenie ,ale nie lubie tej okolicy w której mieszkam i nie chce np biegać co wieczór wkoło mojego bloku . Dla mnie z ćwiczeń odpowiadają ćwiczenia wykonywane w domu (np brzuszki) i wyjazdy i chodzenie po górach co łikend (ale to raczej mało realne) wiec pewnie rzadziej . 2 dni na rozruch i od 1 października zaczynamy na całego . Zna się ktos na liczeniu kalorii? Ja obrzeram się głównie ziemniakami w różnej postaci ,słodyczami i tłuszczami (kiedys jadłem chleb ze smalcem -pycha- juz nie jem) i wszystko smażone na oleju , kanapeczki z różnymi żółtymi serami. trzeba się tego jakoś pozbyć.

Kto wchodzi do akcji??? - zresztą wszyscy się tu mogą wypowiedzieć ,nie tylko odchudzający .
Życze odwagi.

ps. ide sobie zrobić śniadanie - kakałko i 1 kromeczke chleba (dokładnie weki).
Ostatnio zmieniony przez vroooom 2006-10-01, 20:05, w całości zmieniany 2 razy  

vroooom 
Członek Rady

Wysłany: 2006-09-29, 07:18   

Zacznij uprawiać jakiś sport- piłka nożna (w zimę można w hali z kumplami), koszykówka (na pewno szybko schudniesz). Co do jedzenia to zamień ziemniaki na surówki (czyli zielone :D ). Obiady w pracy też możesz sobie odpuścić.

I przestań pić kaKAŁko.
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość" - JKM

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 07:33   

tzn. nie napisałem z czego chciałbym zrezygnowac , w pierwszej kolejnosci z obiadu (tego w pracy),ziemniaki ograniczyć o 2/3 , pieczywo białe ograniczyć o 2/3 z miesa ociekajacego tłuszczem , ze słodyczy całkiem ,z czipsów całkiem .Będzie ciężko ,i trzeba to wszystko czymś zastąpić ,a takie rzeczy które się proponuje są zazwyczaj niedobre , sałat wczelkich nie jadam ,tylko kiszone . Będzie ciężko ,chyba ,ze formuowicze powymyślają tu dietetyczne zestawy obiadowe i co najważniejsze smaczne, tylko to co smakuje jednemu ,drugiemu nie koniecznie ,ale piszcie, mam ten plus ,że Ula mi zrobi co będe chciał .

ps. niewiedziałem ,ze kakałko -nie

fleish 
Łoś Maggie

Wysłany: 2006-09-29, 08:00   

na mnie nie liczcie, wprawdzie nie jestem chudy tylko "przerażliwie szczupły" :) i od wieków sie nie ważyłem .. bo sie po prostu boję :) ...
ps.najlepsza dieta to stres czego nie życzę

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2006-09-29, 08:00   

vroooom napisał/a:
Co do jedzenia to zamień ziemniaki na surówki (czyli zielone :D ).

lepiej niech nie je zielonego bo mu jeszcze w gardle stanie.
już ja się o to postaram!!!

Żabka 
Łoś Ruth-Anne

Wysłany: 2006-09-29, 10:54   

tak wiec z przyczyn technicznych tenpost bedziektotrzy poiewasz poprzedni zoztała automatycznie skasowany:/Tak wiec bedzi ekrótko i na temat!!

Jeśli chcesz Lopezie to mozemy sie razem odchudzać (mi tez ostatnimi czasy przybyło kilka kilo) ale odrazu mówie zejanie mamsilnejwoli i napernionie bedeprzestrzegała wszystkich zasad!!A ponieważ kocham jeść, i nie mammsilnejwoil wiec wybaczysz mi chyba jak czasem sobie odpuszcze djetke!!

Tak wiec polecam
1. na śiadanko chleb pełnoziarnisty, kilka pasterków chydej szyneczki, do tego jogurt, ewentualnie zamiast tego mogą być płatki z mlekiem al ezeby nie były słodnie!!(naaczy zeby były bez cukru)
2.na obiad polecam zupe (zupki są bardzo zdrowe ale oczywiście nie takie w proszku tylko takie zrobione normalnie troche wody kawałek mięska troche warzyw [zależy jaka zupka:)]
jeśli o tej 16 bedzie cie ssało w brzuchu to zjedz jeszce jeden tależ zupy onanie zaszkodzi bardzo!!
3. kolacja nigdy nie później niż o godzinie 19 najlepiej jakieś surówki, lub kanapeczki z pełnoziarnistym chlebkiem, moze byc do tego kefir lub jogurt to zależy co jadłesnia sniadanie!!
Acha dobra rada, jeśli najdzie cie ochota nazjedzenie czegoś w ciągu dnia to zjedz jieś ważywo albo owoc, np marchewke albo jabko, banana czy cokolwiek takiego!Nie rozpychaj żołądka zadnymi bułkami czy pączkami!!Ipij duzo wody na szybszą przemiane materii i najlepiej raz dziennie zieloną cherbatke!!
niestety nie umiem przeliczać kalorii na jedznie ale nigdy mi to nie było potrzebne!!
Polecamteż jakiś sport!ja zadnego co prawdanie uprawiam ale tobie naperwno sie przyda!!Nio i troche ćwiczen rano i wieczorem najpierw kilka na rozciągnięcie,potem ze 100 brzuszków, 15 minrowerku w pozycji leżącej (czy pół leżącej nie wiemkaj to tam sie mówi), troche przysiadów, nio i co tam jeszcze lubisz za ćwiczenie to sobie porób, a potem kilka ćwiczonek na rozlużnienie!!
Nio to powodzenie i życze wytrwałości!!Ja zaczyanm od dziś bo od jutra to mi nigdy nie wychodzi!!

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 11:26   

Ok dzięki, napewno to wezme pod uwage , własnie zjadłem mały talerz zupy ogórkowej i jeszcze dewolay czeka ,ale z piekarnika ,nie z patelni ,czyli bez tłuszczu z 1 kromką z weki .Nie ma już (jak narazie) "podjadania" które było zawsze .Inni będą mieli lepiej (wiekszy wybór) bo jedzą warzywa ,ja nie jem ale owocami będe przegryzał .

Cyzu może zrobiłbyś nam tabelki gdzie każdy przystępujący do programu wpisywał by co zjadł w ciągu dznia i wpisywalibyśmy tam kalorie za te posiłki w trybie dziennym . zamiast w postach wypisywać co dziś jadłem . W postach byłyby propozycje co kto poleca do jedzenia i jakie cwiczenia i własne przemyslenia . Czyzu wykaż się podobno piękne tabelki i wykresy robisz ;)
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-09-29, 11:37, w całości zmieniany 4 razy  

Ania 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-09-29, 11:45   

Ja tam się odchudzać nie potrzebuję. Nie wiem skąd osoby na dietach mają do tego cierpliwość.

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 11:48   

ja do 21roku życia też nie musiałem ,byłem przeraźliwie chudy, a później powolutku przybywało i teraz trzeba o siebie troche zadbać

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 11:52   

ma ktoś do czynienia z siłownią?
chciałem ławeczke kupić i nie wiem czy skośną - prostą ,czy skośną- wygiętą .do brzuszków ,czy wcale nie kupować ,bo to bajer tylko . ostatnio była fajna ale mnie przelicytowali na allegro .

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-29, 16:01   

nie no spadłam z krzesła..... sie narobiło.... :diabel2: :diabel2: :diabel2:
Lopez na diecie skacze przez ławeczke.... :galy: :?: :043: powodzenia :one:

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-29, 20:04   

Ja bym polecała raczej rowerek stacjonarny :)
W sumie to też bym chciała schudnąć tak conamniej z 5 kilo, no ale w moim przypadku na chceniu się kończy :P

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2006-09-29, 20:23   

to może z drugiej strony
co zrobić żeby przytyć !??????

Żabka 
Łoś Ruth-Anne

Wysłany: 2006-09-29, 21:09   

jesć , jesc jeśc, jeść i nic wiecej nie robić tylko siedzieć na tyłku, nio jedynie oddychac i ewentualnmie zalatwiać swoje porzeby fizjologiczne, nio i oczywiście jeść
Powodzenia!!

U mni ew domu karzdy by przytył ito po kilku dniach!!

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2006-09-30, 11:41   

http://www.twojadieta.info/
tylko ostrożnie łosie - żebyście nie zniknęły

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 18:51   

Błagam, tylko nie przesadzajcie!!! Nie mogę już patrzeć na te wszystkie anorektyczne kobiety i napakowanych facetów...to przerażają»ce co media z nami robią, sama coś o tym dobrze wiem...raz postanowiłam się trochę odchudzić, na początku tak niewinnie, ale szybko się to przerodziło w obsesję :/ Na szczęście w anoreksję nie wpadłam, ale po jakimś miesiącu byłam tak wyczerpana, że na nic nie miałam siły...teraz dałam już sobie spokój z wszelkimi dietami(nie wspominając o ćwiczeniach :) ) i niczego sobie nie odmawiam :) Myślę, że każdy powinien mieć trochę tłuszczyku i podchodzić do sprawy wagi z dystansem.

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 19:30   

E lopez a ile tym masz wzrostu? Bo wydaje mi się że 64 kg to trochę mało xD siedemdziesiąt pare to juz bardziej :D
A co do diet to dobra jest niskowęglowodanowa, najlepiej odpuścić sobie większość takich rzeczy jak: chleby ogólnie(ewentualnie pełnoziarniste albo wasa), ziemniaki, ryż, kaszę,słodycze itp. ; - warzywa mogą zostać no bo w końcu bez przesady.. :D
Na śniadanie np. jajecznica, na obiad mięso z warzywami, a na kolacje sałatka + wasa itp.
Bardzo skuteczna dieta, oczywiście jeśli będziesz jej przestrzegał: chodzi o to, żeby jeść coś po czym nie będziesz musiał podjadać xP no i tyle :P

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-30, 20:20   

180 mam i nic wiecej nie napisze bo zmęczony po meczu jestem, zwłaszcza że krzyczeli : "koto nie skacze ten za w....,hej hej ,kto nie skacze ten za w....hej,hej " więc sie naskakałem . :521: :523: :524: :525: :526: :527: :528: :529:

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 21:15   

No to nie przesadzaj chłopie xD przy 180 80 kg to nic takiego xD

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-30, 21:55   

mi chyba troche odbiło bo chce wyglądać jak eldritch (i nie ma tu pedalskich podtekstów) po prostu lubie taki styl a przyokazji to lider mojego ulubionego zespołu .mam takie same ciemne okulary ,fryzure i chce miec jeszcze takie wychudłe policzki jak kiedys miałem . :580:
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-09-30, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 22:21   

O kurcze, wychudłe policzki.. :D

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-01, 11:25   

Przecież przy wzroście 180cm, 80 kg to bardzo dobra waga!!!

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-10-01, 11:32   

a brzuszek :?: :okulary2:
Hm? moze nie jest aż tak duży ,ale jesli ktoś miał zawsze wklęsły to jak sie pojawia to wkurza.
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-10-01, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-01, 15:23   

No to może żeby zrzucić brzuszek starczy 5 kg? :D Ale to już trzeba coś tam porobić i się pomęczyć :P trzymam kciuki xD

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 15:03   

Według mnie każdy facet powinien mieć trochę brzuszka :) Nie cierpię takich zapadniętych żeber...trzeba się mieć do czego przytulić!!!
Ostatnio zmieniony przez nacia 2006-10-02, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  

fleish 
Łoś Maggie

Wysłany: 2006-10-02, 15:37   

tego tematu już czytać nie będę , depresji się powoli nabawiam...
i nie zapadniete zebra tylko wysportowane mięśnie brzucha, ot co :P
a tak serio Lopez to biegać, biegać...
wybierz sobie jakąś najdalszą restaurację w mieście i się tam piechotą stołuj :)

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-10-02, 15:44   

ta jescze wegetarjańską :563: ;) a serio to mam w radiu restauracje gdzie podziennie jadłem obiad, juz jem tylko w domu .zawsze to troche mniej bez strasznych wyrzeczeń

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-10-02, 15:48   

fleish napisał/a:

to ty dałes 41-50? jest aż tak źle?
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-10-02, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  

fleish 
Łoś Maggie

Wysłany: 2006-10-02, 15:59   

nie nic nie dawałem, o matko dobrze że nie widzę tych wyników :D
tak jak pisłem yzej : dawno się juz nie ważyłem ale chyba nie jest tak tragicznie :043:

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 18:42   

lopez5 napisał/a:
fleish napisał/a:

to ty dałes 41-50? jest aż tak źle?

To ja dałam 41-50 :) Ale jak na moją posturę to wcale nie tak mało... :D

Odpowiedz do tematu