Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vroooom
2010-04-23, 00:38
kto si? odchudza? - wybieramy najgrubszego ?osia!

Ile wa?ysz?
0-30 (chyba nikogo takiego nie ma...)
4%
 4%  [ 1 ]
31-40
0%
 0%  [ 0 ]
41-50
9%
 9%  [ 2 ]
51-60
14%
 14%  [ 3 ]
61-70
14%
 14%  [ 3 ]
71-80
23%
 23%  [ 5 ]
81-90
9%
 9%  [ 2 ]
91-100
9%
 9%  [ 2 ]
101 i wi?cej - kategoria królewska ;)
14%
 14%  [ 3 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 08:05   kto si? odchudza? - wybieramy najgrubszego ?osia!

Zastanawia?em si? wczoaj czy zak?ada? taki temat,ale co mi tam. Chce si? odchudzi? i mo?e ?atwiej b?dzie wspólnie z kim?. Wa?y?em ca?e ?ycie 64kg, ale po zmianie trybu ?ycia
(siedz?ca praca, codziennie autkiem do pracy i ma?o spacerów, 2 obiady dziennie o12.00 i 16.30) przyby?o mi do 80kg i ?le si? z tym czuje .spowrotem chce by? chudy. tylko gdy w 1 dzie? mówi si? o tym ze od jutra mniej jem ,w 2 dzie? o tym niepamietam. a dzis rano sobie przypomnia?em ,w?asnie przez ten post . chcia?bym 10kg zrzuci? ew 15. Wiem ?e ograniczenie jedzenia to nie wszystko ale z ?wiczeniami nie chce przesada? ,nie chce by? mi??niakiem (bo nigdy nie by?em i nie chce), wiem ?e to nie jest wyt?umaczenie ,ale nie lubie tej okolicy w której mieszkam i nie chce np biega? co wieczór wko?o mojego bloku . Dla mnie z ?wicze? odpowiadaj? ?wiczenia wykonywane w domu (np brzuszki) i wyjazdy i chodzenie po górach co ?ikend (ale to raczej ma?o realne) wiec pewnie rzadziej . 2 dni na rozruch i od 1 pa?dziernika zaczynamy na ca?ego . Zna si? ktos na liczeniu kalorii? Ja obrzeram si? g?ównie ziemniakami w ró?nej postaci ,s?odyczami i t?uszczami (kiedys jad?em chleb ze smalcem -pycha- juz nie jem) i wszystko sma?one na oleju , kanapeczki z ró?nymi ?ó?tymi serami. trzeba si? tego jako? pozby?.

Kto wchodzi do akcji??? - zreszt? wszyscy si? tu mog? wypowiedzie? ,nie tylko odchudzaj?cy .
?ycze odwagi.

ps. ide sobie zrobi? ?niadanie - kaka?ko i 1 kromeczke chleba (dok?adnie weki).
Ostatnio zmieniony przez vroooom 2006-10-01, 21:05, w całości zmieniany 2 razy  

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2006-09-29, 08:18   

Zacznij uprawia? jaki? sport- pi?ka no?na (w zim? mo?na w hali z kumplami), koszykówka (na pewno szybko schudniesz). Co do jedzenia to zamie? ziemniaki na surówki (czyli zielone :D ). Obiady w pracy te? mo?esz sobie odpu?ci?.

I przesta? pi? kaKA?ko.
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 08:33   

tzn. nie napisa?em z czego chcia?bym zrezygnowac , w pierwszej kolejnosci z obiadu (tego w pracy),ziemniaki ograniczy? o 2/3 , pieczywo bia?e ograniczy? o 2/3 z miesa ociekajacego t?uszczem , ze s?odyczy ca?kiem ,z czipsów ca?kiem .B?dzie ci??ko ,i trzeba to wszystko czym? zast?pi? ,a takie rzeczy które si? proponuje s? zazwyczaj niedobre , sa?at wczelkich nie jadam ,tylko kiszone . B?dzie ci??ko ,chyba ,ze formuowicze powymy?laj? tu dietetyczne zestawy obiadowe i co najwa?niejsze smaczne, tylko to co smakuje jednemu ,drugiemu nie koniecznie ,ale piszcie, mam ten plus ,?e Ula mi zrobi co b?de chcia? .

ps. niewiedzia?em ,ze kaka?ko -nie

fleish 

Wysłany: 2006-09-29, 09:00   

na mnie nie liczcie, wprawdzie nie jestem chudy tylko "przera?liwie szczup?y" :) i od wieków sie nie wa?y?em .. bo sie po prostu boj? :) ...
ps.najlepsza dieta to stres czego nie ?ycz?

zielony 
Administrator

Wysłany: 2006-09-29, 09:00   

vroooom napisał/a:
Co do jedzenia to zamie? ziemniaki na surówki (czyli zielone :D ).

lepiej niech nie je zielonego bo mu jeszcze w gardle stanie.
ju? ja si? o to postaram!!!

?abka 

Wysłany: 2006-09-29, 11:54   

tak wiec z przyczyn technicznych tenpost bedziektotrzy poiewasz poprzedni zozta?a automatycznie skasowany:/Tak wiec bedzi ekrótko i na temat!!

Je?li chcesz Lopezie to mozemy sie razem odchudza? (mi tez ostatnimi czasy przyby?o kilka kilo) ale odrazu mówie zejanie mamsilnejwoli i napernionie bedeprzestrzega?a wszystkich zasad!!A poniewa? kocham je??, i nie mammsilnejwoil wiec wybaczysz mi chyba jak czasem sobie odpuszcze djetke!!

Tak wiec polecam
1. na ?iadanko chleb pe?noziarnisty, kilka pasterków chydej szyneczki, do tego jogurt, ewentualnie zamiast tego mog? by? p?atki z mlekiem al ezeby nie by?y s?odnie!!(naaczy zeby by?y bez cukru)
2.na obiad polecam zupe (zupki s? bardzo zdrowe ale oczywi?cie nie takie w proszku tylko takie zrobione normalnie troche wody kawa?ek mi?ska troche warzyw [zale?y jaka zupka:)]
je?li o tej 16 bedzie cie ssa?o w brzuchu to zjedz jeszce jeden tale? zupy onanie zaszkodzi bardzo!!
3. kolacja nigdy nie pó?niej ni? o godzinie 19 najlepiej jakie? surówki, lub kanapeczki z pe?noziarnistym chlebkiem, moze byc do tego kefir lub jogurt to zale?y co jad?esnia sniadanie!!
Acha dobra rada, je?li najdzie cie ochota nazjedzenie czego? w ci?gu dnia to zjedz jie? wa?ywo albo owoc, np marchewke albo jabko, banana czy cokolwiek takiego!Nie rozpychaj ?o??dka zadnymi bu?kami czy p?czkami!!Ipij duzo wody na szybsz? przemiane materii i najlepiej raz dziennie zielon? cherbatke!!
niestety nie umiem przelicza? kalorii na jedznie ale nigdy mi to nie by?o potrzebne!!
Polecamte? jaki? sport!ja zadnego co prawdanie uprawiam ale tobie naperwno sie przyda!!Nio i troche ?wiczen rano i wieczorem najpierw kilka na rozci?gni?cie,potem ze 100 brzuszków, 15 minrowerku w pozycji le??cej (czy pó? le??cej nie wiemkaj to tam sie mówi), troche przysiadów, nio i co tam jeszcze lubisz za ?wiczenie to sobie porób, a potem kilka ?wiczonek na rozlu?nienie!!
Nio to powodzenie i ?ycze wytrwa?o?ci!!Ja zaczyanm od dzi? bo od jutra to mi nigdy nie wychodzi!!

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 12:26   

Ok dzi?ki, napewno to wezme pod uwage , w?asnie zjad?em ma?y talerz zupy ogórkowej i jeszcze dewolay czeka ,ale z piekarnika ,nie z patelni ,czyli bez t?uszczu z 1 kromk? z weki .Nie ma ju? (jak narazie) "podjadania" które by?o zawsze .Inni b?d? mieli lepiej (wiekszy wybór) bo jedz? warzywa ,ja nie jem ale owocami b?de przegryza? .

Cyzu mo?e zrobi?by? nam tabelki gdzie ka?dy przyst?puj?cy do programu wpisywa? by co zjad? w ci?gu dznia i wpisywaliby?my tam kalorie za te posi?ki w trybie dziennym . zamiast w postach wypisywa? co dzi? jad?em . W postach by?yby propozycje co kto poleca do jedzenia i jakie cwiczenia i w?asne przemyslenia . Czyzu wyka? si? podobno pi?kne tabelki i wykresy robisz ;)
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-09-29, 12:37, w całości zmieniany 4 razy  

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-09-29, 12:45   

Ja tam si? odchudza? nie potrzebuj?. Nie wiem sk?d osoby na dietach maj? do tego cierpliwo??.

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 12:48   

ja do 21roku ?ycia te? nie musia?em ,by?em przera?liwie chudy, a pó?niej powolutku przybywa?o i teraz trzeba o siebie troche zadba?

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-29, 12:52   

ma kto? do czynienia z si?owni??
chcia?em ?aweczke kupi? i nie wiem czy sko?n? - prost? ,czy sko?n?- wygi?t? .do brzuszków ,czy wcale nie kupowa? ,bo to bajer tylko . ostatnio by?a fajna ale mnie przelicytowali na allegro .

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-29, 17:01   

nie no spad?am z krzes?a..... sie narobi?o.... :diabel2: :diabel2: :diabel2:
Lopez na diecie skacze przez ?aweczke.... :galy: :?: :043: powodzenia :one:

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-29, 21:04   

Ja bym poleca?a raczej rowerek stacjonarny :)
W sumie to te? bym chcia?a schudn?? tak conamniej z 5 kilo, no ale w moim przypadku na chceniu si? ko?czy :P

zielony 
Administrator

Wysłany: 2006-09-29, 21:23   

to mo?e z drugiej strony
co zrobi? ?eby przyty? !??????

?abka 

Wysłany: 2006-09-29, 22:09   

jes? , jesc je?c, je?? i nic wiecej nie robi? tylko siedzie? na ty?ku, nio jedynie oddychac i ewentualnmie zalatwia? swoje porzeby fizjologiczne, nio i oczywi?cie je??
Powodzenia!!

U mni ew domu karzdy by przyty? ito po kilku dniach!!

zielony 
Administrator

Wysłany: 2006-09-30, 12:41   

http://www.twojadieta.info/
tylko ostro?nie ?osie - ?eby?cie nie znikn??y

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 19:51   

B?agam, tylko nie przesadzajcie!!! Nie mog? ju? patrze? na te wszystkie anorektyczne kobiety i napakowanych facetów...to przera?aj?»ce co media z nami robi?, sama co? o tym dobrze wiem...raz postanowi?am si? troch? odchudzi?, na pocz?tku tak niewinnie, ale szybko si? to przerodzi?o w obsesj? :/ Na szcz??cie w anoreksj? nie wpad?am, ale po jakim? miesi?cu by?am tak wyczerpana, ?e na nic nie mia?am si?y...teraz da?am ju? sobie spokój z wszelkimi dietami(nie wspominaj?c o ?wiczeniach :) ) i niczego sobie nie odmawiam :) My?l?, ?e ka?dy powinien mie? troch? t?uszczyku i podchodzi? do sprawy wagi z dystansem.

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 20:30   

E lopez a ile tym masz wzrostu? Bo wydaje mi si? ?e 64 kg to troch? ma?o xD siedemdziesi?t pare to juz bardziej :D
A co do diet to dobra jest niskow?glowodanowa, najlepiej odpu?ci? sobie wi?kszo?? takich rzeczy jak: chleby ogólnie(ewentualnie pe?noziarniste albo wasa), ziemniaki, ry?, kasz?,s?odycze itp. ; - warzywa mog? zosta? no bo w ko?cu bez przesady.. :D
Na ?niadanie np. jajecznica, na obiad mi?so z warzywami, a na kolacje sa?atka + wasa itp.
Bardzo skuteczna dieta, oczywi?cie je?li b?dziesz jej przestrzega?: chodzi o to, ?eby je?? co? po czym nie b?dziesz musia? podjada? xP no i tyle :P

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-30, 21:20   

180 mam i nic wiecej nie napisze bo zm?czony po meczu jestem, zw?aszcza ?e krzyczeli : "koto nie skacze ten za w....,hej hej ,kto nie skacze ten za w....hej,hej " wi?c sie naskaka?em . :521: :523: :524: :525: :526: :527: :528: :529:

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 22:15   

No to nie przesadzaj ch?opie xD przy 180 80 kg to nic takiego xD

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-09-30, 22:55   

mi chyba troche odbi?o bo chce wygl?da? jak eldritch (i nie ma tu pedalskich podtekstów) po prostu lubie taki styl a przyokazji to lider mojego ulubionego zespo?u .mam takie same ciemne okulary ,fryzure i chce miec jeszcze takie wychud?e policzki jak kiedys mia?em . :580:
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-09-30, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-30, 23:21   

O kurcze, wychud?e policzki.. :D

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-01, 12:25   

Przecie? przy wzro?cie 180cm, 80 kg to bardzo dobra waga!!!

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-10-01, 12:32   

a brzuszek :?: :okulary2:
Hm? moze nie jest a? tak du?y ,ale jesli kto? mia? zawsze wkl?s?y to jak sie pojawia to wkurza.
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-10-01, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-01, 16:23   

No to mo?e ?eby zrzuci? brzuszek starczy 5 kg? :D Ale to ju? trzeba co? tam porobi? i si? pom?czy? :P trzymam kciuki xD

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 16:03   

Wed?ug mnie ka?dy facet powinien mie? troch? brzuszka :) Nie cierpi? takich zapadni?tych ?eber...trzeba si? mie? do czego przytuli?!!!
Ostatnio zmieniony przez nacia 2006-10-02, 16:06, w całości zmieniany 1 raz  

fleish 

Wysłany: 2006-10-02, 16:37   

tego tematu ju? czyta? nie b?d? , depresji si? powoli nabawiam...
i nie zapadniete zebra tylko wysportowane mi??nie brzucha, ot co :P
a tak serio Lopez to biega?, biega?...
wybierz sobie jak?? najdalsz? restauracj? w mie?cie i si? tam piechot? sto?uj :)

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-10-02, 16:44   

ta jescze wegetarja?sk? :563: ;) a serio to mam w radiu restauracje gdzie podziennie jad?em obiad, juz jem tylko w domu .zawsze to troche mniej bez strasznych wyrzecze?

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-10-02, 16:48   

fleish napisał/a:

to ty da?es 41-50? jest a? tak ?le?
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2006-10-02, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  

fleish 

Wysłany: 2006-10-02, 16:59   

nie nic nie dawa?em, o matko dobrze ?e nie widz? tych wyników :D
tak jak pis?em yzej : dawno si? juz nie wa?y?em ale chyba nie jest tak tragicznie :043:

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 19:42   

lopez5 napisał/a:
fleish napisał/a:

to ty da?es 41-50? jest a? tak ?le?

To ja da?am 41-50 :) Ale jak na moj? postur? to wcale nie tak ma?o... :D

Odpowiedz do tematu