Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rob Morrow
Autor Wiadomość
nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-12, 20:42   Rob Morrow

Czytałam gdzieś ,że Rob Morrow gra w jakimś nowym serialu... W Polsce chyba tego nie puszczają. Wiecie coś na ten temat?

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-12, 20:48   

Niestety. Kto wie moze wkrotce jakas tv uraczy nas tym serialem, gdzie nasz ukochany doktorek wciela sie w agenta:) Podobno bardzo dobra kreacja!
Ale kto to moze wiedziec kiedy bedziemy mogli to zobaczyc... Poki co ani widu, ani slychu o Alasce na tvn7. Wielka szkoda:(

czyzu9 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 35
Wysłany: 2005-12-12, 20:52   

Rob'a możeymy zobaczyc w serialu "Numb3rs" ale niestety nie ma go w polsce.
A TVN7 raczej w tym roku nie pusci przystanku tak przynajmnie wynika z programu do konca miesiaca :(

Twoje ip :

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2005-12-12, 20:54   

http://www.filmweb.pl/Num...,Film,id=204708

http://www.numb3rs.org/

http://numb3rs.us/wp

http://www.numb3rs-online.net/indexx.php

vroooom 
Członek Rady

Wysłany: 2005-12-12, 21:04   

No właśnie, z tym TVN 7 kiszka.
Przypomniało sie wam łosie.
A był to jakiś czas temu temat na czasie -poruszany na czacie na onecie.
Teraz to już (prawie) wszyscy mają odcinki u siebie w domku.... :P

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-12, 21:27   

ale mogli by jeszcze raz wyemitować, np. w piątki albo w soboty wieczorem, to by było coś, jak przychodzi weekend to w telewizji nędza, a tu prosze pyk i "Przystanek", ooo jakie marzenia.... :597:

czesmen 
VIP

Wysłany: 2005-12-14, 09:25   

I ja dołąnczam się do waszego głosu w sprawie emisji serialu na TVN7. Mało tego zaraz jak się wkurze to nasmaruje do nich list - petycję. A jak ! niech sobie w kólki nie lecą. :kosci: Kit wciskają że puszczą. Zastanawiam się jak to zrobić , ale musi to być akcja masowa. :!:
a jezeli chodzi o ten serial numb3er :569: to mozna go ściagnąc z emula :lol:

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-15, 18:09   

Już raz pisałam do TVN7. Kiedy wysmarowałam list do tvn, z okazji tak durnej pory emisji, to nawet mi odpisali, a teraz guzik.
Nie dbają o naszą brać Alaskańską. Nic a nic.
Ciołki jedne!

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-15, 19:27   

eee tam TVN7, ja nie mam i nawet jak puszczą to figę zobacze... :567: :567:

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-15, 20:35   

Fakt, nie każdy dysponuje tvn7, ale mimo że mam Alaskę na płytkach i tak bym oglądała w tv. Jakoś tak przyjemniej mi jest na duszy kiedy wiem, że danego dnia o konkretnej porze będzie Alaska w tv. Oczywiście nie za często i o NORMALNEJ porze;)

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-16, 16:10   Numb3rs

A ja bym tam chciała zobaczyc ten film, no niestety nie mogę go znaleźć na emulu....łeeee
ta polska to jednak wiocha....echhhhh

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-16, 16:15   

a macie gdzieś ten list do TVN7? chociaż nie mam tej stacji to się podpiszę, nich inni mają radość, chociaż tyle :lol:

scarlettkapusta 
Łoś Shelly

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-12-18, 19:29   

ja tez nie mam tvn7 :/ ee tam ale za to mam NX na plytkach :D

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-19, 21:32   

wracając do tematu, Rob Morrow to jednak dobry duch tego serialu, odcinki bez niego nie są juz takie fajne, moj ulubiony odcinek to ten w którym lecą, a właściwie nie lecą z Maggie do Rosji, uwielbiam jak Joel się wścieka..... :lol: :lol: :lol:

Cicely
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-20, 13:46   

Oj tak! On sie fantastycznie wscieka! A najbardziej lubie jego atak furii w samochodzie (w pierwszym odcinku). Cudo!

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-20, 14:30   

I to wolanie "Hej", kiedy cos jest nie tak:)

scarlettkapusta 
Łoś Shelly

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-12-20, 18:10   

nno ten atak furii w pierwszym odcinku byl zarabisty :D

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-20, 18:39   

Wszystko co robi Fleishman jest cudowne... :mikolaj:

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-20, 18:41   

Bardzo mi się podobało jak się nacierał hayo hayo ;)

chrisstevens 
Członek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2005-12-20, 19:07   

Mi się bardzo podobały odcinki z ostatniego sezonu z doktorkiem - pierwszy, gdy po wypiciu napoju Eda przeniósł się do Nowego Jorku, zamieszkanego przez Cicely'ańczyków... I ta ostatnia scena, w której się rozgląda po miasteczku i wchodzi do gabinetu.... Majstersztyk.
Następny odc., to był chyba Sohfar, So Good. Duchy kolejnych Jom Kippur i znowu sekwencja końcowa - Fleishman modlący się na stoku góry. Genialna, w klimacie przypominała trochę tą z Khaddish For Uncle Many.
No i ten odc, kiedy Joel myślał, że ma raka i jeździł na motorze Chrisa, a potem wygłaszał zupełnie niefleishmanowate sentencje na temat życia....
Naprawdę lubię Joela... Ale cóż w tym dziwnego, był przecież najlepszym przyjacielem Chrisa, mojego karmicznego brata bliźniaka :D
Ale się rozpisałem :P

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-20, 19:22   

mi się też podoba jak joel tłumaczy sobie zycie i rozwiązuje problemy swoimi lekarskimi sposobami, może ktos to też jeszcze dostrzegł, no i ten jego etos lekarski gdybyśmy mieli takich lekarzy ho ho!!żylibyśy jak bogowie na olimpie...niesmiertelni....

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-21, 14:55   

nie no Fleishman jest debeściak, super się wścieka, super śmieje, sceny z nim są najśmieszniejsze w serialu, cały odcinek 01.01 grozi bólem brzucha.... i jak wyrzuca szczura na kiju golfowym, albo (to, juz z innego odcinka) idzie wziąć kapiel w jezorze :lol: :lol: :lol: od razu sie humor poprawia....

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-30, 23:25   

No całkowicie sie zgadzam z Chrisem, extra zrobione, a ten moment z odcinka jak przenosi się do nowego jorku po wypiciu mikstury Eda jest cuuudowny i jeszcze ten tekst: 'Wolałbym mieszkać w jakiejś dziurze niż zostać tu kilka sekund dłuzej...' no i na miejscu marzenie sie spełnia...szkoda ze i tak w końcu wyjedzie do nowego jorku...

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-30, 23:39   

dokładnie odcinek jest niesamowity, pomysł oryginalny..!!

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-31, 13:27   

Tak, oryginalny i podnoszacy wszystkich nas na duchu, ze jednak Joel uznal Alaske za wlascwe miejsce. A jednak odchodzi do tego nieszczwesnego NY. Nie rozumiem tego.

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-31, 16:15   

Apropos tego odcinka kiedy Fleishman wyjeżdza to dzisiaj znowu go obejrzałam i znowu się rozkleiłam...To było takie smutne :(

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-02, 20:47   

Widzialam, ze na kanale "ale kino" ma byc wyemitowany Quiz Show. Jakos w najblizszym czasie. Jezeli ktos dysponuje to polecam, popatrzec sobie na Roba Morrowa z... zrosnietymi brwiami ;P

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-02, 20:50   

Ja mam ten film na video... A co do brwi to myślałam ,że tylko ja mam obsesję :grin:

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-01-02, 20:51   

:569: Quiz Show to był (jest) najlepszy film jaki widziałem z Robem. Reszta jego aktywności filmowej jakaś taka bezbarwna i nie mrawa. A Quiz show to naprawde bardzo ciekawy i dobrze zagrany film :one: . Plecam kazdemu kto go jeszcze nie ogladał.

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-02, 20:54   

Nie nie, nie tylko Ty. To jeden z tych szczegolow (nieistotnych) w filmie, ktore zapamietuje sie niemal na zawsze.
Pamietam o co chodzilo w filmie i kogo Morrow gral, ale najlepiej zapamietalam te krzaczaste, zrosniete nad tymi slodkimi oczetami brwi (albo raczej brwiska);)

Odpowiedz do tematu