Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: vroooom
2007-01-27, 21:55
1.1

Ile punktów dajesz odcinkowi 1.1?
10
50%
 50%  [ 4 ]
9
25%
 25%  [ 2 ]
8
12%
 12%  [ 1 ]
7
12%
 12%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-01-20, 20:28   1.1

Zaczynamy drug? edycj? rankingu odcinków. Co tydzie? b?d? odbywa?y si? równolegle 4 g?osowania. Zasady s? proste- dajemy od 1 do 10 punktów. Odcinek z najwy?sz? ?redni? wygrywa. ?redni? liczymy z dok?adno?ci? do 0,001
Odcinek 1.1 - Pilot
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-01-21, 00:09   

Nie no vroom je?eli ju? robisz ten ranking to przy?ó? sie do tego. Daj chocia? nazwe odcinka i opis ze strony chrisa. Mi nic nie mówi ?e g?osujemy na 1.4 czy 1.3 . Bez jaj,jak ma byc taka lipa to ja dzi?kuje :560:

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-01-21, 00:44   

Opisy b?d? jak mi si? zachce. Na razie s? po angielsku. Jak kto? nie umie- DO SZKO?Y!

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-01-21, 10:04   

To poczekajcie na mnie bo musze i?? do szko?y :P

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-01-21, 13:18   

7
doktorek rozpoczyna zes?anie ;)

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-01-21, 14:19   

M?ody lekarz, Joel Fleischman (Rob Morrow), wyje?d?a z Nowego Jorku, aby podj?? pierwsz? prac? w ma?ym miasteczku na Alasce. Musi odpracowa? po?yczk?, któr? zaci?gn?? na uko?czenie studiów. Dla nowojorczyka, uwielbiaj?cego wygodne ?ycie i gr? w golfa, dzika przyroda odleg?ej pó?nocy jest przera?aj?ca. Joel chce wróci? do Nowego Jorku. Niestety, je?eli zerwie umow?, trafi do wi?zienia. Serial Przystanek Alaska otrzyma? wszystkie najbardziej presti?owe wyró?nienia przewidziane dla widowisk telewizyjnych. Miasteczka Cicely podobno znajduje si? na Alasce, ale na pró?no mo?emy go szuka? na najdok?adniejszych mapach, bowiem jest to miejsce fikcyjne. Naprawd? jednak istnieje Alaska i jej wspania?a, nieujarzmiona przez cz?owieka przyroda oraz nadzwyczajni ludzie, którzy to nieprzyjazne cz?owiekowi miejsce wybrali sobie jako siedlisko. Trzeba równie? pami?ta?, ?e na Alasce od stuleci pojawiali si? te? przesiedle?cy, których los rzuci? tam wbrew ich woli. Wiele pomys?ów filmowych i telewizyjnych pojawia si? za spraw? przypadku, tak by?o z serialem Przystanek Alaska. Producenci i pomys?odawcy serii, Joshua Brand i John Falsey, mieli przyjaciela lekarza, który wyjecha? do pracy na prowincji i dzieli? si? z nimi swoimi do?wiadczeniami. Ponadto twórców zainspirowa? cykl artyku?ów o studentach medycyny, którzy w poszukiwaniu ?rodków na bardzo kosztown? nauk?, zawierali umowy z lokalnymi w?adzami na prowincji lub z burmistrzami ubogich dzielnic w miastach. Ci zgadzali si? finansowa? im nauk?, pod warunkiem, ?e pó?niej sponsorowany student podejmowa? prac? w?a?nie u nich. Jak ju? wspomnieli?my, miasteczko o nazwie Cicely nie istnieje, a te pi?kne miejsca, które mo?emy podziwia? w serialu to okolice dwóch miast Redmond i Roslyn po?o?onych blisko Seattle. Dla potrzeb serialu powsta?a na Alasce lokalna agencja aktorska, która zatrudnia?a amatorów z tamtych stron. To oni sprawili, ?e serial Przystanek Alaska zyska? tak ciep?y, rodzinny i niepowtarzalny klimat.

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-01-21, 14:29   

ale? czes zaszala? - ?adnie to napisane

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-01-21, 14:46   

zielonka opisy odcinków pochodz? ze strony naszego chrisa http://www.chris.friko.pl/

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-01-21, 15:00   

chriss dzia?aj dalej bo jak si? sko?cz? twoje opisy to b?dzie bida !!!
czes nie wymy?li tak poetycich opisów , a vrooom ..... szkoda gada?

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-21, 16:39   

No, widz? ?e znowu si? k?ucicie...nie dobrze :/ Ja w ka?dym razie da?am 8 bo mam s?abo?? do tego odcinka ;) Wiem, ?e nie jest on mo?e najlepszy, ale Fleischman biegn?cy przez ca?e miasto w przepoconej koszulce to mój faworyt :D

ishka83 

Wysłany: 2007-01-21, 21:45   

10. za jedna tylko scene, kiedy to Joel na kiju od golfa wynosi szczura a nastepnie zauwaza ogrom piekna przyrody i mowi "oh my god". oooooooh my god, jak bardzo chcialabym znalezc sie w takim miejscu i po wyjsciu z drewnianego domku zostac porazona ogromem Alaski. albo Syberii...
Ishka :D

fleish 

Wysłany: 2007-01-22, 07:47   

9- dla mnie pilot by? jak pora?enie piorunem, nigdy wcze?niej (i nigdy pó?niej:) ?aden serial nie wywar? na mnie takiego wra?enia... i to od pierwszego momentu, pamietam ?e gada?em o nim ca?y czas i nak?ania?em wszystkich dooko?a ?eby te? go ogl?dali... a ze nie dycha, có?... dych? otrzyma "sianko" :D

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2007-01-22, 20:03   

9 - przepi?kny odcinek, doktrorek lec?cy z domku do pracy, pierwsze zetkni?cie z ca?ym klimatem Alaski i pierwszy mooseburger :) Nie podoba?o mi si? tylko, ?e w pierwszym odcinku Ed by? raczej mi?o?nikiem muzyki a nie filmów :/
a moj? stronk? b?d? uaktualnia? podczas ferii zimowych czyli od pocz?tku lutego :) Aha, no i te opisy nie s? moje, to s? opisy z tvn 7 :D Ale ja te? b?d? robi? swoje dla 3 i 4 sezonu. Je?li chodzi o podawanie opisów tutaj, to mo?na te? da? link do mojej stronki do danego odcinka - ka?dy odcinek ma w?asny link. Wtedy ludzie b?d? mogli zobaczy? i opis i zdj?cia :)

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-01-22, 20:11   

No i git- o to chodzi?o. Co ty na to CZES?

A co do g?osowania- s? odcinki do których podchodz? bezkrytycznie. To jest jeden z tych odcinków. Odcinek który widzia?em jako dzieciak podczas pierwszej emisji w tvp2. Odcinek którego nigdy nie zapomn?. Odcinek który ?mieszy mnie do ?ez. 10 punktów!

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-01-22, 22:39   

dla mnie moze byc :) ale i tak nie bede g?osowa? bo ci?zko mi tak róznicowa? odcinki

Andy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-23, 10:54   

Kiedy pojawi? si? serial w tvp2, ja by?em dopiero po ?lubie, po przeprowadzce z mojego rodzinnego miasta na wie? i jako? bardzo identyfikowa?em si? z Joelem - nowe otoczenie, ludzie, wyzwania. I ten pierwszy odcinek bardzo utkwi? mi w pami?ci...10 punktów. Eh...

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-01-24, 12:22   

Powiem krótko i tre?ciwie.
Jeden z tych kilku bezkonkurencyjnych odcinków.

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-01-27, 21:54   

73/8=9,125

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2007-02-05, 16:01   

B?d? si? teraz stara? w miar? mo?liwo?ci dodawa? filmiki z ka?dego odcinka. Na pocz?tek - Pilot.

EDIT: Umieszczam to równie? tutaj, jako ?e jest to pierwszy odcinek ca?ego serialu w ogóle:
[ZWIASTUN PIERWSZYCH 3. SEZONÓW]

Ostatnio zmieniony przez chrisstevens 2007-02-06, 17:14, w całości zmieniany 4 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi