Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatni odcinek - czym był serial dla was ?
Autor Wiadomość
greg.w1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-07, 12:13   Ostatni odcinek - czym był serial dla was ?

Czy też mieliście doła że to już ostatni?
Ja czuje się jakbym stracił coś naprawdę bliskiego (Może to dlatego że nie mam NX na DVD).
Uwielbiałem oglądać Przysanek o 18.10 po powrocie z pracy.

Dr.Joel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-09, 16:16   

hehe no troche to tak ja pierwszy raz ogladalem NX i przypad mi do gustu !!!!!
Jak pamietam zaczolem niechetnie ogladac w wakcje zeszlego roku ale jak obejrzalem Pilota i nastepnie odcinki to mnie strasznie wciagnelo !!! Jak znam zycie to w przyszlym toku NX wyemituje TV4 po tak zawsze jest ! Podobnie bylo z serialem wszechczasow czyli Miami Vice !! Szkoda ze jeszcze w Polsce nikt nie wydal NX na DVD z lektorem :(

Ania 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-07-10, 16:15   

Swego czasu na forum była zdaje się "akcja wysyłkowa".
Więc skorzystać jest z czego.

jurcie56 
Łoś Ed

Wysłany: 2007-08-10, 17:33   

Czy ktoś może mi jednoznacznie odpowiedzieć jaki jest rzeczywiście ostatni odcinek? w/g film.onet jest tak: http://film.onet.pl/seriale/11624,1,archiwum.html
w/g film.org jest również tak: http://www.film.org.pl/prace/alaska/sezon6.html
Czyli co?...W TVN7 oglądałem jako ostatni, przedostatni odcinek?

Ania 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-08-11, 09:14   

TVN z lekka pomieszał kolejność odcinków.

jurcie56 
Łoś Ed

Wysłany: 2007-08-11, 12:46   

I tak dalej nic nie rozumiem. To który jest ostatni. Już nie chodzi mi o tytuł (bo one chyba się całkiem pomieszały) tylko o treść. Czy ten gdzie Maurice gości znajomych na swojej nowej daczy, czy ten ze skrzypkiem i Barbarą?

fleish 
Łoś Maggie

Wysłany: 2007-08-11, 13:14   

ten w daczy maurice'a ;) , ale też sobie to przypomniałem dopiero na zlocie na który serdecznie corocznie zapraszamy

Nika 
Łoś Shelly

Wysłany: 2007-11-14, 20:39   

J wierze, ze gdzies tam jest takie miejsce jak Cicely....bo jesli nie ma to ten swiat nie ma zadnego sensu.

Fanka serialu jestem od 15 lat. Uwazam, ze serial skonczyl sie w dobrym momencie.....nie zjadali wlasnego ogona. Piekny serial pieknie sie zakonczyl. Szkoda tylko, ze aktorzy nie mieli okazji rozwinac skrzydel w innych produkcjach.

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-11-14, 21:48   

Nika , witam ciebie serdecznie na forum. Fajnie że nowy fan serialu się pojawił i mam nadzieje że zostaniesz z nami dłużej. Wszystko pięknie ale z jednym stwierdzeniem tu zapisanym nie mogę się zgodzić. Piszesz że serial skończył się w dobrym momencie i bardzo ciekawie. Ja twierdze że zakończenie tego serialu jest totalnie spartolone. Widać że genialni scenarzyści nie mieli zupełnie pomysł na zakończenie tego serialu w taki sposób aby ewentualnie po latach spróbować go wskrzesić. Ślub Chrisa z Maggie to zupełny idiotyzm i taka koncepcja zakończenia która nie miała żadnego umotywowania w serialu. Pokaz mi w których odcinkach Magie i Chris mają się ku sobie? W których dają sobie do zrozumienia że są stworzeni dla siebie? W którym się tak zachowują jak z Joelem? W żadnym i te zakończenie jest totalnie niedobrane. Dla mnie naturalne były by gdy Joel i Maggie pobrali się bo ich uczucie było właściwie kwintesencją serialu. Także podkreślę jeszcze raz – super serial z beznadziejnym zakończeniem.

Nika 
Łoś Shelly

Wysłany: 2007-11-15, 06:35   

Witaj czes......Jesli chodzi o ten koniec.....to chyba bardziej mialam na mysli klimat odcinka i samego jego konca. Piosenke dobrali absolutnie cudownie (kiedy po raz pierwszy zobaczylam koniec ryczalam przez dwa dni). Pewnie, ze chcialabym widziec Joela i Maggie razem ale chyba ona musialalby przeniesc sie do Nowego Jorku a to juz nie byloby to samo. Mysle, ze wiedzieli, ze serial nigdy nie bedzie kontynuowany. Trzeba bylo jakos zamknac. Mnie sie podobalo, Tobie nie. Przynajmniej jest o czym porozmawiac ;-)

nemet 
Łoś Maggie

Wysłany: 2008-03-06, 01:36   

nie zapominajmy, ze w odcinku 8/III chiromanka wywróżyła maggie meza bardzo wysokiego i w typie maczo

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2008-03-06, 17:09   

nemet napisał/a:
nie zapominajmy, ze w odcinku 8/III chiromanka wywróżyła maggie meza bardzo wysokiego i w typie maczo

a nie widziałaś mojego zdjęcia ??????

nemet 
Łoś Maggie

Wysłany: 2008-03-06, 17:31   

zielony napisał/a:
a nie widziałaś mojego zdjęcia ??????
mialam na mysli, ze nie mogl to byc joel :P (coby nie napisac, ze fleischman, nawet z "c" hahaha ;) :P bo mnie zaraz drugi wielbiciel (maggie, nie moj;) ) zaatakuje :D :D ) <hahaha>

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2008-03-06, 20:29   

aaaaaa to zmienia postać rzeczy

zresztą fleishman /joel :D / był za cienki dla maggie

;)

nemet 
Łoś Maggie

Wysłany: 2008-03-06, 20:44   

mial za mało polskich przodków :D

fleish 
Łoś Maggie

Wysłany: 2008-03-06, 21:18   

nie bluźnijcie moi drodzy :p
bo to czasem wielce szkodzi
gdy wzywa się imię .... nadaremno :D
... nie takie numery ze mną :P
poza tym wątek zmierza w tą stronę
że parę postów winno być w inny temat przeniesione
bo rozmowa ma już taki charakter
że lepszy byłby wątek "Mój ulubiony bohater" ;)
Ostatnio zmieniony przez fleish 2008-03-06, 21:21, w całości zmieniany 2 razy  

niki 
Łoś Marilyn

Wysłany: 2009-01-15, 17:01   

tak fleisch masz calkowita racje z reszta po jakiego pioruna maggie pasuje do chrisa, to dwie odlegle dusze on jest za duzy dla niej bo ona taka malutka a on no sama wiesz wiec nie wiesz z czym co sie je nie to zebym byla taka znawczynia i wogole ale ja wiem o co chodzi wiec przemysl to

Muireann
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-15, 22:26   

Ja też uważam, że na końcówkę nie mieli pomysłu i spartaczyli wątek Maggie-Chris - jakby koniecznie ona musiała mieć partnera z Cicely... To taki motyw na siłę. Piosenka na sam koniec "Our town" jest rzeczywiście świetna i scenki pokazujące różnych bohaterów w ich codziennych, zwyczajnych sytuacjach - ale kiedy pokazują jak Chris przychodzi do Maggie... tu się chce wyłączyć tv! No niestety... :550: :554:

ketsujj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-25, 20:42   

niki napisał/a:
z reszta po jakiego pioruna maggie pasuje do chrisa, to dwie odlegle dusze

zgadzam sie w 100%. nie pamietam co prawda calego odcinka.daaaawno to ogladalam.cos tam faktycznie iskrzylo miedzy nimi, ale skonczyc to slubem to na serio zenada. mogliby na przyklad dac ze kazdy z bohaterow ne sie rochodzi w swoja strone.
i czemu wiekszosc tworcow uwaza ze musi sie zawsze konczyc slubem??:)

maggiem
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-27, 20:59   

ja tak skromnie chciałabym rzec, że z ostatniego odcinka najbardziej wryła mi się w pamięć scena, gdy dr Joel Fleischman pomiędzy drzewami ujrzał NY city i podąrzył w tamtym właśnie kierunku. Zostawiając na skraju tego "lasu" Maggie... :567:
Ostatnio zmieniony przez maggiem 2009-02-27, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  

nemet 
Łoś Maggie

Wysłany: 2009-03-03, 22:18   

zwróćcie uwage, ze jednak cala ostatnia seria byla ze wskazaniem na rodzący się romans miedzy krisem i megi, wiec nie bylo to az tak strasznie od czapy ;)

vroooom 
Członek Rady

Wysłany: 2009-03-04, 00:05   

nemet napisał/a:
cala ostatnia seria byla ze wskazaniem na rodzący się romans miedzy krisem i megi

A konkretniej? Albo oglądałaś inny serial, albo to jest prowokacja! :diabel2:
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpieczeństwo, tylko szybkość" - JKM

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-04, 00:55   

W sumie zgadzam się z Nemet :) Było właśnie dużo sytuacji z nimi, które można było podciągnąć pod flirt :D

nemet 
Łoś Maggie

Wysłany: 2009-03-04, 11:22   

vroooom napisał/a:
albo to jest prowokacja!
nie kuś :P :diabel2:

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2009-03-04, 18:23   

to jest zdecydowanie prowokacja !!!!

nemet 
Łoś Maggie

Wysłany: 2009-03-04, 21:34   

ehhh faceci!! nie potrafią dojrzec subtelnych kobiecych znakow, a potem zdziwieni, ze "tak bez ostrzezenia" :D

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2009-03-05, 09:25   

faceci są ślepi na takie znaczki - trzeba im łopatą do głowy nawrzucać to może zajarzą :549:

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-05, 17:02   

Ech, Zielony ja próbowałam w życiu i tak i tak, a koleś albo dalej nie widzi, albo udaje, że nie widzi... Chyba, że mu odpowiada tak jak jest.
Chris z kolei zorientował się co Maggie miała na myśli i obstaję przy tym, że on widział te "znaczki" :D

zielony 
Członek Rady

Wysłany: 2009-03-05, 20:31   

chris to szególny przypadek - przyznaje

a co do znaków - to może jakoś bardziej widocznie te znaki okazujcie dziewczyny bo ja po paru miesiącach od ostatniego widzenia przypadkowo dowiaduje się że dziewczyna do mnie ponoć coś wysyłała ale ja oczywiście niedojrzałem

napawdę to nie jest tak że jak wy zaczniecie, to ujmę wam to przyniesie albo wydziecie na napalone

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-03-05, 22:55   

1. Jesteśmy prości.

2. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem tez nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.

3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz
odpowiedzi, nie zdziw się, ze otrzymasz odpowiedz, której raczej nie chciałaś usłyszeć.

4. My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.

5. My jesteśmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym
myślę, bo przez 96.5% czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się najbardziej podoba. Jesteśmy PROŚCI.

6. Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

7. Piątek/ sobota/ niedziela = żarcie = kumple = latanie i
piwo = tragiczne maniery. To coś takiego jak księżyc w
pełni. Nie do uniknięcia.

8. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich
lubić.

9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam.

10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

11. Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, ze pomogę ci wybrać z twoich 30 par, te która najlepiej pasują.

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie.

13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoją przyjaciółką.

14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza.

15. Jeżeli powiem coś, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, ze będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na myśli to drugie.

16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor!!!

17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?

18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również.

19. Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porządku.

20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz być pewna, ze gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą.

21. Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek: Weź to co najprostsze.

MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ PROŚCI :D

Odpowiedz do tematu