Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawdziwy ostatni odcinek
Autor Wiadomość
mary-margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-19, 19:57   Prawdziwy ostatni odcinek

Jak wed?ug Was powinien wygl?da? ostatni odcinek naszego ukochanego serialu?Bo nawet gdyby losy serialu potoczy?y si? inaczej wko?cu musia?by przesta? by? emitowany.Jaki powiniem by? ten ostatni?

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-19, 20:54   

the ouest z tym ze na koncu nie ma motywu z kartka z NY tylko widzimi jak Maggie i Joel sa razem <czyli nasz doktor wróci? na alaske nie moga? ?yc bez tego miejsca i bez Maggie>

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2005-12-19, 20:58   

Tak jest - ostatni prawdziwy odcinek to The Quest. A je?eli chodzi o zako?czenie Joel +Maggie, to wszyscy by?my tego chcieli :521:

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-19, 21:17   

taaak a Hollingom rodzi si? syn :) :) :)

scarlettkapusta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-12-20, 18:22   

i jeszcze pojawiam sie ja i wychodze za Eda :P mamy osmioro dzieci i zyjemy dlugo i szczesliwie :D

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-20, 18:31   

fifth_avenue napisał/a:
the ouest z tym ze na koncu nie ma motywu z kartka z NY tylko widzimi jak Maggie i Joel sa razem <czyli nasz doktor wróci? na alaske nie moga? ?yc bez tego miejsca i bez Maggie>

O tak, takie zako?czenie by?oby najlepsze. Fleischman nie potrafi odnale?? si? w Nowym Jorku i powraca na Alask?, do Cicely, do Maggie.

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-21, 15:03   

widz? zako?czenie M jak mi?o??.... :D :D :D

czyzu9 
?o? Holling

Zaproszone osoby: 35
Wysłany: 2005-12-21, 15:07   

To ja proponuje tragiczne zakonczenie calej serii. Na Cicely spad metor wszyscy gina,
obrocz Maggie ;)

Twoje ip :

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-21, 15:12   

:557: Czyzu no co Ty, nigdy! Cicely jest wieczne. :D

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-21, 15:41   ...

No super super...gdyby joel wróci? do cicely i okaza?oby si? ?e nie móg? si? bez niego
(i maggi!!) odnale?? w new yorku :D no niestety to by?aby ju? cudowna bajka.....
ale musz? przyzna? ze wystarczy?oby mi gdyby NX sko?czy? si? na tym odcinku w którym joel odje?d?a i wszyscy mogliby sobie wyobrazi? to ze on tam kiedy? wróci ...

[ Dodano: 2005-12-21, 15:44 ]
ale musze jeszcze dopowiedziec ?e je?li maggie wyjecha?a by z joelem to to nie by?oby NX tylko np. KLAN
A wszyscy dobrze wiemy ze tak banalne zako?czenia to tylko w polskich serialikach...(i brazylijskiech serialach!!!! :D )
tylko zeby?cie nie zrozumieli mnie ?e tak nisko oceniam cudowne NX!!!! :D
Pozdrawiam!

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-21, 19:28   

Ale wcisniecie przez tworcow Maggie w objeia Chrisa, zeby tylko nie byla samotna to tez lekka przesada. Juz lepsze byloby jakies niedomowienie.

Czyzu gdyby meteor spadl na icely to przezyl by chyba Fleischman, byl w NY. A gdyby przeyzla tez i Maggie... mielibysmy znowu zakonczenie a'la film klasy Z ;P

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-21, 19:58   

zgadzam si? z Bonk?, nie potrzebna by?a para Chris - Maggie

czyzu9 
?o? Holling

Wysłany: 2005-12-21, 20:32   

bonka, Nie prawda, Maggie e trafila by do czupkow, a Fleischman wyjechal by do Tybetu w poszkiwaniu nauk jak zyc zgodnie z natura :D

A co pary Maggie z Chris'em - mnial glepsze przeslanie i dobrze sie stalo ze byli razem :D

Twoje ip :

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-22, 11:14   ...

No mi te? si? wydaj? ?e para Maggi-Chris to lekka przesada....Przez te wszystkie odcinki nie mieli si? ku sobie a tu nagle cos takiego...wysz?o na to ze z mi?o?ci do Fleischmana wyleczy?a si? natychmiastowo.. :D

braffka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-22, 21:04   

bonka napisał/a:
O tak, takie zako?czenie by?oby najlepsze. Fleischman nie potrafi odnale?? si? w Nowym Jorku i powraca na Alask?, do Cicely, do Maggie.

Do Bonki i innych: wypraszam sobie NY to cudowne miasto i gotów by?bym si? za?o?y? ?e akcja mog?a by si? z powodzeniem przenie?? do NY (byle nie do Chicago)

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2005-12-23, 12:35   

produkujecie niesamowite teorie.
I dziwi mnie nie niezmienie czemu (prawie) wszyscy czepiaj? sie Maggie i Chrisa.

czyzu9 
?o? Holling

Wysłany: 2005-12-23, 12:40   

Aniu to zapropnuj swoj walsny pomys?

Twoje ip :

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-23, 13:01   

Wlasnie Aniu, sluchamy. To jest forum, tutaj sie wyraza swoje opinie.

A co do zdania braffka... nie sadze zeby przeniesienie akcji do NY mialoby jakikolwiek sens. Fakt, ze Cicely tworza ludzie, ale tworzy tez mimo wszystko miejsce. NY z calym swoim pedem za wladza, pieniedzmi i slawa nie jest dobrym miejscem na stworzenie tak klimatycznego zakatka. Tym bardziej gabarytowo nie mozna go nazwac zakatkiem...
Ponadto wszyscy wiedza, ze NY jaki znamy z filmow Allena, czy z jakichkowliek romantycznych komedii, nie jest takim w rzeczywistosci, a Cicely - Roslyn jest wlasnie takie jak zostalo przedstawione w NX.

Fakt, ze Roslyn - Cicely jest polozone w USA, ale jakby w... innym wymiarze. Ponadto nie rozumiem tej calej fascynacji USA.

czyzu9 
?o? Holling

Wysłany: 2005-12-23, 14:38   

Zapraszam do przeczytania To The Better End

Twoje ip :

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2005-12-23, 14:47   

Skoro jeste?cie tak bardzo ??dni wyra?ania w?asnych opinii to prosz? bardzo moi drodzy. Powtarzaj?c moj? powy?sz? opini? dziwi mnie czemu wielu osobom nie w sam by?a kwestia Maggie+Chris. Nie wiem czy to przez jakie? uwielbienie dla doktorka, ale wiele osób chcia?oby podziwia? dalsz - wspólne - losy Maggie i doktorka, który jakby nie by?o wybra? Nowy Jork, a nie Maggie.

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-24, 13:19   

Ale Fleishaman musia? wybra? Nowy York... Musia? odej??, tak jak powiedzia?a Maggie!!!
Inna spawa ?e móg? to zrobi? w ostatnim odcinku...Ach :567:

braffka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-24, 16:21   

Bonko mi?a! Nie obra?? si? jak zechcesz odmienia? mój nick ;)

Poza tym: NY Allena to nie NY jaki znamy, podobnie jak Cicely to nie Roslyn, prawda? Cho? jednakowo? jest to jakby to samo miejsce....
NY nale?y do kilku miast i miejsc, tak?e zak?tków na ?wiecie, z których co? mo?na wykrzesa?, w których co? tkwi... Cho?by to by? wrzód na d. lub zadra jaka

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2005-12-29, 12:37   

S?uchaj braffko, jak by wygl?da?o NX w Nowym Jorku mieli?my pokaz w odcinku 1 z sezonu szóstego. Jak pami?tamy by?o tam pelno smutku, próby samobójcze, egoizm... To byli podobni bohaterowie, ale miejsce ich zmieni?o... A Fleishman po tej wizji by? wstrz??ni?ty i powiedzia? "ju? wol? leczy? w jakiej? dziurze na ko?cu ?wiata ni? zosta? tutaj cho?by minut? d?u?ej". Cicely to musia?o by? Roslyn.

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-29, 16:56   

Dzi?ki pi?kne Chris! To musia?o by? Roslyn a nie NY, miejsce tak?e ma swój wp?yw na ludzi.

Daria
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-04, 19:40   

A ja musz? przyzna?, ?e mi si? bardzo podoba?a para Chris i Maggie, dwójka moich ulubionych bohaterów razem :) Aczkolwiek serial wiele straci? po wyje?dzie Joela i fajnie by by?o, gdyby pod koniec wróci?. W?a?ciwie jak to by?o z jego odej?ciem, ju? min??y cztery lata? Tamte odcinki ogl?da?am z dziurami przez g?upi? godzin? emisji.

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-18, 12:12   

W sumie to mi te? si? podoba?o, ?e Maggie by?a z Chrisem, bo ja sama by?am w nim zakochana a ona by?a (jest) moj? ulubion? bohaterk?. ;) Chocia? "The Better End" sko?czy? si? inaczej te? mi si? podoba?. Jednak wol? zako?czenie Maggie+Chris, mog? sobie przynajmniej wyobra?a?, ?e to ja jestem MAggie :P

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-08-18, 16:58   

Eilieen no ja niestety niepodzielam twoich tez. Dlamnie to wielka ?ciema ?e Maggi na ko?cu zosta?a w ramionach Chrisa tymbardziej ze przez ca?y serial na to si? nie zanosi?o. wydaj mi si? ?e twórc? NX zabrak?o pomys? jak sobi? z t? orginaln? postaci? poradzi? i wybrali najgorsze z mo?liwych rozwi?a?. Dlaczego ta historia nie mog?a mie? hapy endu :(:: Przecie? Joel móg?by by? z Maggi i wszyscy by ?yli d?ugo i scz??liwie !! :one: :567: Wzruszy?em si? ;)

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-18, 17:11   

Rozumiem o co Ci chodzi, ale ja patrz? na to oczami kobiety, która wola?a i woli ca?y czas Chrisa od Joela :574: w sumie to zako?czenie mog?o byc du?o lepsze i mog?o by? wcze?niej, bo ten doktorek i jego ?onka wogóle nie przypadli mi do gustu. ;)

scarlettkapusta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-08-20, 08:56   

a ja ci?gle wol? eda :D

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-21, 10:20   

Hehe, moja babcia te? :DD

Odpowiedz do tematu