Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatni odcinek - czym by? serial dla was ?
Autor Wiadomość
greg.w1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-07, 13:13   Ostatni odcinek - czym by? serial dla was ?

Czy te? mieli?cie do?a ?e to ju? ostatni?
Ja czuje si? jakbym straci? co? naprawd? bliskiego (Mo?e to dlatego ?e nie mam NX na DVD).
Uwielbia?em ogl?da? Przysanek o 18.10 po powrocie z pracy.

Dr.Joel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-09, 17:16   

hehe no troche to tak ja pierwszy raz ogladalem NX i przypad mi do gustu !!!!!
Jak pamietam zaczolem niechetnie ogladac w wakcje zeszlego roku ale jak obejrzalem Pilota i nastepnie odcinki to mnie strasznie wciagnelo !!! Jak znam zycie to w przyszlym toku NX wyemituje TV4 po tak zawsze jest ! Podobnie bylo z serialem wszechczasow czyli Miami Vice !! Szkoda ze jeszcze w Polsce nikt nie wydal NX na DVD z lektorem :(

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-07-10, 17:15   

Swego czasu na forum by?a zdaje si? "akcja wysy?kowa".
Wi?c skorzysta? jest z czego.

jurcie56 
?o? Ed

Wysłany: 2007-08-10, 18:33   

Czy kto? mo?e mi jednoznacznie odpowiedzie? jaki jest rzeczywi?cie ostatni odcinek? w/g film.onet jest tak: http://film.onet.pl/seriale/11624,1,archiwum.html
w/g film.org jest równie? tak: http://www.film.org.pl/prace/alaska/sezon6.html
Czyli co?...W TVN7 ogl?da?em jako ostatni, przedostatni odcinek?

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-08-11, 10:14   

TVN z lekka pomiesza? kolejno?? odcinków.

jurcie56 
?o? Ed

Wysłany: 2007-08-11, 13:46   

I tak dalej nic nie rozumiem. To który jest ostatni. Ju? nie chodzi mi o tytu? (bo one chyba si? ca?kiem pomiesza?y) tylko o tre??. Czy ten gdzie Maurice go?ci znajomych na swojej nowej daczy, czy ten ze skrzypkiem i Barbar??

fleish 

Wysłany: 2007-08-11, 14:14   

ten w daczy maurice'a ;) , ale te? sobie to przypomnia?em dopiero na zlocie na który serdecznie corocznie zapraszamy

Nika 

Wysłany: 2007-11-14, 20:39   

J wierze, ze gdzies tam jest takie miejsce jak Cicely....bo jesli nie ma to ten swiat nie ma zadnego sensu.

Fanka serialu jestem od 15 lat. Uwazam, ze serial skonczyl sie w dobrym momencie.....nie zjadali wlasnego ogona. Piekny serial pieknie sie zakonczyl. Szkoda tylko, ze aktorzy nie mieli okazji rozwinac skrzydel w innych produkcjach.

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-11-14, 21:48   

Nika , witam ciebie serdecznie na forum. Fajnie ?e nowy fan serialu si? pojawi? i mam nadzieje ?e zostaniesz z nami d?u?ej. Wszystko pi?knie ale z jednym stwierdzeniem tu zapisanym nie mog? si? zgodzi?. Piszesz ?e serial sko?czy? si? w dobrym momencie i bardzo ciekawie. Ja twierdze ?e zako?czenie tego serialu jest totalnie spartolone. Wida? ?e genialni scenarzy?ci nie mieli zupe?nie pomys? na zako?czenie tego serialu w taki sposób aby ewentualnie po latach spróbowa? go wskrzesi?. ?lub Chrisa z Maggie to zupe?ny idiotyzm i taka koncepcja zako?czenia która nie mia?a ?adnego umotywowania w serialu. Pokaz mi w których odcinkach Magie i Chris maj? si? ku sobie? W których daj? sobie do zrozumienia ?e s? stworzeni dla siebie? W którym si? tak zachowuj? jak z Joelem? W ?adnym i te zako?czenie jest totalnie niedobrane. Dla mnie naturalne by?y by gdy Joel i Maggie pobrali si? bo ich uczucie by?o w?a?ciwie kwintesencj? serialu. Tak?e podkre?l? jeszcze raz – super serial z beznadziejnym zako?czeniem.

Nika 

Wysłany: 2007-11-15, 06:35   

Witaj czes......Jesli chodzi o ten koniec.....to chyba bardziej mialam na mysli klimat odcinka i samego jego konca. Piosenke dobrali absolutnie cudownie (kiedy po raz pierwszy zobaczylam koniec ryczalam przez dwa dni). Pewnie, ze chcialabym widziec Joela i Maggie razem ale chyba ona musialalby przeniesc sie do Nowego Jorku a to juz nie byloby to samo. Mysle, ze wiedzieli, ze serial nigdy nie bedzie kontynuowany. Trzeba bylo jakos zamknac. Mnie sie podobalo, Tobie nie. Przynajmniej jest o czym porozmawiac ;-)

nemet 

Wysłany: 2008-03-06, 01:36   

nie zapominajmy, ze w odcinku 8/III chiromanka wywró?y?a maggie meza bardzo wysokiego i w typie maczo

zielony 
Administrator

Wysłany: 2008-03-06, 17:09   

nemet napisał/a:
nie zapominajmy, ze w odcinku 8/III chiromanka wywró?y?a maggie meza bardzo wysokiego i w typie maczo

a nie widzia?a? mojego zdj?cia ??????

nemet 

Wysłany: 2008-03-06, 17:31   

zielony napisał/a:
a nie widzia?a? mojego zdj?cia ??????
mialam na mysli, ze nie mogl to byc joel :P (coby nie napisac, ze fleischman, nawet z "c" hahaha ;) :P bo mnie zaraz drugi wielbiciel (maggie, nie moj;) ) zaatakuje :D :D ) <hahaha>

zielony 
Administrator

Wysłany: 2008-03-06, 20:29   

aaaaaa to zmienia posta? rzeczy

zreszt? fleishman /joel :D / by? za cienki dla maggie

;)

nemet 

Wysłany: 2008-03-06, 20:44   

mial za ma?o polskich przodków :D

fleish 

Wysłany: 2008-03-06, 21:18   

nie blu?nijcie moi drodzy :p
bo to czasem wielce szkodzi
gdy wzywa si? imi? .... nadaremno :D
... nie takie numery ze mn? :P
poza tym w?tek zmierza w t? stron?
?e par? postów winno by? w inny temat przeniesione
bo rozmowa ma ju? taki charakter
?e lepszy by?by w?tek "Mój ulubiony bohater" ;)
Ostatnio zmieniony przez fleish 2008-03-06, 21:21, w całości zmieniany 2 razy  

niki 

Wysłany: 2009-01-15, 17:01   

tak fleisch masz calkowita racje z reszta po jakiego pioruna maggie pasuje do chrisa, to dwie odlegle dusze on jest za duzy dla niej bo ona taka malutka a on no sama wiesz wiec nie wiesz z czym co sie je nie to zebym byla taka znawczynia i wogole ale ja wiem o co chodzi wiec przemysl to

Muireann
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-15, 22:26   

Ja te? uwa?am, ?e na ko?cówk? nie mieli pomys?u i spartaczyli w?tek Maggie-Chris - jakby koniecznie ona musia?a mie? partnera z Cicely... To taki motyw na si??. Piosenka na sam koniec "Our town" jest rzeczywi?cie ?wietna i scenki pokazuj?ce ró?nych bohaterów w ich codziennych, zwyczajnych sytuacjach - ale kiedy pokazuj? jak Chris przychodzi do Maggie... tu si? chce wy??czy? tv! No niestety... :550: :554:

ketsujj
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-25, 20:42   

niki napisał/a:
z reszta po jakiego pioruna maggie pasuje do chrisa, to dwie odlegle dusze

zgadzam sie w 100%. nie pamietam co prawda calego odcinka.daaaawno to ogladalam.cos tam faktycznie iskrzylo miedzy nimi, ale skonczyc to slubem to na serio zenada. mogliby na przyklad dac ze kazdy z bohaterow ne sie rochodzi w swoja strone.
i czemu wiekszosc tworcow uwaza ze musi sie zawsze konczyc slubem??:)

maggiem
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-27, 20:59   

ja tak skromnie chcia?abym rzec, ?e z ostatniego odcinka najbardziej wry?a mi si? w pami?? scena, gdy dr Joel Fleischman pomi?dzy drzewami ujrza? NY city i pod?rzy? w tamtym w?a?nie kierunku. Zostawiaj?c na skraju tego "lasu" Maggie... :567:
Ostatnio zmieniony przez maggiem 2009-02-27, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  

nemet 

Wysłany: 2009-03-03, 22:18   

zwró?cie uwage, ze jednak cala ostatnia seria byla ze wskazaniem na rodz?cy si? romans miedzy krisem i megi, wiec nie bylo to az tak strasznie od czapy ;)

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-03-04, 00:05   

nemet napisał/a:
cala ostatnia seria byla ze wskazaniem na rodz?cy si? romans miedzy krisem i megi

A konkretniej? Albo ogl?da?a? inny serial, albo to jest prowokacja! :diabel2:
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-04, 00:55   

W sumie zgadzam si? z Nemet :) By?o w?a?nie du?o sytuacji z nimi, które mo?na by?o podci?gn?? pod flirt :D

nemet 

Wysłany: 2009-03-04, 11:22   

vroooom napisał/a:
albo to jest prowokacja!
nie ku? :P :diabel2:

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-03-04, 18:23   

to jest zdecydowanie prowokacja !!!!

nemet 

Wysłany: 2009-03-04, 21:34   

ehhh faceci!! nie potrafi? dojrzec subtelnych kobiecych znakow, a potem zdziwieni, ze "tak bez ostrzezenia" :D

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-03-05, 09:25   

faceci s? ?lepi na takie znaczki - trzeba im ?opat? do g?owy nawrzuca? to mo?e zajarz? :549:

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-05, 17:02   

Ech, Zielony ja próbowa?am w ?yciu i tak i tak, a kole? albo dalej nie widzi, albo udaje, ?e nie widzi... Chyba, ?e mu odpowiada tak jak jest.
Chris z kolei zorientowa? si? co Maggie mia?a na my?li i obstaj? przy tym, ?e on widzia? te "znaczki" :D

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-03-05, 20:31   

chris to szególny przypadek - przyznaje

a co do znaków - to mo?e jako? bardziej widocznie te znaki okazujcie dziewczyny bo ja po paru miesi?cach od ostatniego widzenia przypadkowo dowiaduje si? ?e dziewczyna do mnie pono? co? wysy?a?a ale ja oczywi?cie niedojrza?em

napawd? to nie jest tak ?e jak wy zaczniecie, to ujm? wam to przyniesie albo wydziecie na napalone

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-03-05, 22:55   

1. Jeste?my pro?ci.

2. Nie rozumiemy ?adnych subtelnych, po?rednich pró?b. Po?rednie bezpo?rednie pro?by nie dzia?aj?. Te po?rednie postawione bezpo?rednio przed naszym nosem tez nie dzia?aj?. Po prostu powiedz czego chcesz.

3. Je?eli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz
odpowiedzi, nie zdziw si?, ze otrzymasz odpowiedz, której raczej nie chcia?a? us?ysze?.

4. My jeste?my PRO?CI. Je?eli prosz? o podanie mi chleba, to nie mam na my?li nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie ma tu ?adnych niedomówie? czy ?alu. My jeste?my naprawd? pro?ci.

5. My jeste?my PRO?CI. Nie ma sensu pyta? mnie o czym
my?l?, bo przez 96.5% czasu my?l? o seksie. I nie, nie jeste?my op?tani. To po prostu nam si? najbardziej podoba. Jeste?my PRO?CI.

6. Czasem nie my?l? o tobie. Nie szkodzi. Prosz? przywyknij do tego. Nie pytaj o czym my?l?, je?eli nie jeste? przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, pi?ki no?nej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

7. Pi?tek/ sobota/ niedziela = ?arcie = kumple = latanie i
piwo = tragiczne maniery. To co? takiego jak ksi??yc w
pe?ni. Nie do unikni?cia.

8. Zakupy nam si? nie podobaj?, i ja nigdy nie b?d? ich
lubi?.

9. Gdy gdzie? idziemy, cokolwiek za?o?ysz, b?dziesz w tym wygl?da? doskonale. Przysi?gam.

10. Masz wystarczaj?co du?o ciuchów. Masz wystarczaj?co du?o butów. P?acz to szanta?. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

11. Wi?kszo?? m??czyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jeste?my pro?ci. Sk?d ci przychodzi do g?owy pomys?, ze pomog? ci wybra? z twoich 30 par, te która najlepiej pasuj?.

12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE s? doskonale akceptowane, bez znaczenia na jakie pytanie.

13. Je?eli masz jaki? problem, przychod? do mnie tylko po pomoc w jego rozwi?zaniu. Nie przychod? si? u?ala? jakbym by? jak?? twoj? przyjació?k?.

14. Ból g?owy, który trwa 17 miesi?cy, to nie ból g?owy. Id? do lekarza.

15. Je?eli powiem co?, co mo?e by? zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, ze b?dziesz nieszcz??liwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na my?li to drugie.

16. Wszyscy m??czy?ni znaj? tylko 16 kolorów. ?liwka to owoc a nie kolor!!!

17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak si? to pisze?

18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my równie?.

19. Je?eli ci? pytam co si? sta?o a ty odpowiadasz "Nic", wtedy ci wierze i jestem przekonany ze wszystko jest w porz?dku.

20. Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Mo?esz by? pewna, ze gdybym ci? nie kocha?, nie by?bym z tob?.

21. Regu?a podstawowa w przypadku najmniejszej w?tpliwo?ci dotycz?cej czegokolwiek: We? to co najprostsze.

MY JESTE?MY NAPRAWD? PRO?CI :D

Odpowiedz do tematu