Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Wiesia
2010-09-18, 18:52
Zlot 2007 - generalnie nie pada?o
Autor Wiadomość
vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-07-29, 19:57   Zlot 2007 - generalnie nie pada?o

Raz, dwa, trzy, cztery!
Jak wszyscy wiecie dzi? zako?czy? si? zlot ?osi. TEN zlot- najwi?kszy i najwa?niejszy. By?em tam 8 dni. Jecha?em tam g?ównie po to ?eby si? wyciszy? i na?adowa? akumulatory na kolejny rok w gronie wspania?ych ?osi. Jestem teraz zbyt zm?czony ?eby opowiada? szczegó?owo jak by?o. Tak na gor?co:
1. Yes I don't
2. Mamy nowego ?osia - zw? go Czesi (don't ask me why)
3. Alienik, Czes, Flajsz (czyli ?osie których nie zna?em osobi?cie) - jeste?cie za****?ci
4. Dzisiejsza impreza by?a mmmmmmmmm :)
5. Widzieli?my ?osia- prawdziwego!
6. Pobieg?em w biegu byków - mam nadziej? ?e godnie reprezentowa?em forum :D
7. Ta?czyli?my india?skie ta?ce przy ognisku
8. W golfa te? grali?my
9. Cola cao
10. Wygra?em quiz!
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-30, 12:06   

Haha :) rzeczywi?cie "generalnie nie pada?o" :one:
ja te? nie jestem jeszcze na tyle wypocz?ta, ?eby napisa? wszystko szczegó?owo, ale musz? poprawi? Vrooooma :P
je?li ju? no to nie Czesi tylko Czessie ;) ?eby by?o bardziej wiadomo czemu,
i nie Cola cao tylko Kolaka?o :030:
a od siebie jeszcze dorzuc? par? rzeczy:
1. Rezonans Flajsza, Vroooma i Czesa --> to wymiata?o na maksa i nawet nie wiecie jak mi tego brakuje :(
2. Sam ?miech Flajsza :053:
3. WIECHAAA.... ;)
4.No by?o jeszcze jedno pasowanie na prawdziwego Indianina- Ten, który zosta? :) ( to wie, ?e o niego chodzi)
5. A ja mia?am o jeden punkt mniej od Vrooooma w Quizie :P

fleish 

Wysłany: 2007-07-30, 18:00   

Raz, dwa, trzy, cztery!!!!!! he, he
Jak najbardziej ta muzyka musi zaistnie? na forum
a propo pogody te? co? chlapn? :D
by? wyyyyyyyyyyyyyypas, i to nie jaki? tam wypasik tylko WYPAS TOTALNY :530:
miejsce odjechane, chata Adama, bar hollinga, pokój eda, sklepik ruth-anne itd. oraz wszystkie oznakowania drogowskazy, pami?tki po innych alaska?czykach robi? niesamowity klimat, no mo?e nie w pierwszym dniu po przecie? „generalnie nie pada?o” ;) hehe
ale najwi?kszy klimat robili ludzie = py?, odlot i niesko?czona sympatia dla tych osób, chodzi mi tu o wszystkich przebywaj?ce tam osoby (by?o ich sporo: obs?uga (co najmniej kilkana?cie osób, przypadkowi go?cie - w?a?ciwie cholera wie ile ich by?o, adapciak - tu z kilkadziesi?t m?odych ludzi generalnie ma?o widzianych wieczorow? por?): wiecznie u?miechni?te, non stop ?artuj?ce ale i równie? wyciszone…heh po prostu cymes
cho? oszywi?cie my klimat robili?my jeszcze lepszy :D
mia?em by? tylko do czwartku ale by?o tak piknie ?e nie mog?em wyjecha? i, w mord?, nie ?a?uj? ni ciut ciut
rzuc? tak? propozycje: mo?e opowiadajmy ka?dy dzien po kolei, ka?dy co? (nawet ma?e co?) dorzuci od siebie
wszelkie niedopowiedzenia mi?o widziane :DDD

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-07-30, 18:14   

Oki no to zaczynam. Mo?e nie chronologicznie, bo nie przyjecha?em pierwszy, ale co tam. Do Gli?na przyjecha?em w niedziel? po 14, ale nie sam! Nad?o?y?em troch? drogi, bo jecha?em z Brodnicy przez Toru? (musia?em zabra? troch? rzeczy z mieszkania). O 11 wyje?d?a?em z Torunia. By?o duszno i robi?o si?niestety coraz ciemniej. W Tucholi zacz??o kropi?. Jak dojecha?em do Chojnic, ju? pada?o. W Chojnicach zajecha?em na dworzec pkp, poczeka?em kilka minut, po czym przyjecha? Orient Express i wysiad?o z niego dwóch ?osi- Czes i Flajsz razem z baga?ami. Po raz kolejny nast?pi?a konfrontacja tego, jak wyobra?asz sobie kogo?, kogo znasz tylko z netu, i tego jaka ta osoba jest naprawd?. Za?adowali?my si? do Srebrnej Strza?y i pojechali?my prosto do Gli?na. Dotarli?my do Gli?na kilka minut po 14. GENERALNIE NIE PADA?O. Schronili?my si? pod daszkiem, gdzie Mateusz i Marcin wypili pierwsze piwko (ja by?em chory i nie mog?em ;) ). Trzeba by?o widzie? min? Czesa...Zachwycony to on nie by? :) Potem poszli?my nad jezioro. Generalnie nie pada?o :) Po powrocie znad jeziora..uuuuuuu..... ma?a amnezja :) , nie pami?tam. W ka?dym razie dzionek zako?czyli?my ogl?daj?c Alask? w domku (tak tak!!!). Ju? podczas ogl?dania serialu Czes pokaza? próbk? swoich niezwyk?ych mo?liwo?ci. Potem poszli?my spa?, a raczej próbowali?my zasn??, bo to co wyrabia? Czes.... Takie rzeczy tylko w Erze :) Once in a lifetime :)
No to tyle. Mo?e troch? chaotyczny ten opis pierwszego dnia, ale lepsze to ni? nic :)

fleish 

Wysłany: 2007-07-30, 18:33   

no jak ju? zacz??e? no to wio
s?dze ?e na hightowera d?uuuuuugo poczekamy a wiesia i ishka i tak co? wysmaruj?

ja dodam od siebie ?e po powrocie z jeziora poszli?my do hollinga gdzie czeka :564: li?my na wiesi?, ishk? i mariusza którzy zorganizowali sobie dzie? Marliyn
jak ju? si? nie spotkali?my to ochom i achom nie by?o ko?ca :D
a domek uzyskali?my przypadkiem bo inaczej by by?a gleba u eda
nawiasem mówi?c wspólne ogl?danie NX = pyyyyycha
Ostatnio zmieniony przez fleish 2007-07-30, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  

ishka83 

Wysłany: 2007-07-30, 20:47   

a my jedli?my STRU?BURGERY!!!!! najprzeprawdziwsze! uda?a nam si? ta sztuka tylko dlatego, ?e lipiec w tym roku ma 5 niedziel, a nie 4. za d?ugo by opowiada? ;)
dla mnie, Mariusza, Wiesi, Gosi i Hightowera pierwszym dniem by?a sobota. Zwiedzili?my sobie troszk? Ko?cierzyn?, zobaczyli?my si? z Bonk? (i kajtn?li?my jej superhiperjate?takiegochce samochodem) i oczywi?cie zjedli?my obiadek w tonic barze w Bytowie :) Te obiadki mi si? b?d? ?ni?y jeszcze d?ugie tygodnie!
a w niedziel?, gdy konsumowali?my strusia dojecha?o Srebrn? Strza?? trzech wariatów (w tym jeden w krótkich spodenkach :P ). niestety nie dane nam by?o ogl?da? histerii Czessiego :P
ehhh ?o?ki! ju? czekam na nast?pny zlot
aaa i przypominam! ustalili?my zlot zimow? por? w krakowie!
data do dogadania
buziaki kochane ?osie!
Ishka i Mariusz
PS kto si? na zlocie nie pojawi? ten tr?ba. jerycho?ska!

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-07-30, 21:49   dej ?an advocem

Dej ?an advocem

Jak ju? przyjechali?my na miejsce to po wst?pnych ogl?dzinach wydawa?o mi si? ?e to wszystko na necie ?adniej wygl?da?o. Do tego jeszcze kropi? deszczyk i by?o ponuro wi?c min? mia?em nie t?g?. Chcia?em redukowa? swoje plany pobytu d 3-4 dni, ale jednak ?ycie pokaza?o nam nast?pnego dnia ?e wszystko b?dzie - jak to mówi? Flajszka - "Cymes" ;)
Po poznaniu ?osi i konsumpcji bie??cej napoju gazowanego niskooprocentowanego postanowili?my sie nie rozbija? i wykorzystuj?c to i? nie by?o jeszcze adapciaków zaliczyli?my drewniane domki. Po obejrzeniu odcinków i ogólnym zm?czeniu nasta?a pora na sliping tajm. Nie wiem jak spali inni bo nie s?ysza?em ;) ale mi si? spa?o tak sobie - nie ma to jak ?ó?eczko w domku z prawdziw? Przytulank?. I w tym miejscu chcia?bym zdementowa? relacje wspó?biesiadników - ?osia o szata?skich minach vrooooma, ?osia o cymes krótkich spodenkach Flajszka i klempe Wies?aw? o rzekomych odg?osach ich dochodz?cych - to tylko plotka ;) cho? z drugiej strony zawsze mog?o by? lepiej :555:
nast?pnego dnia by?o juz tylko lepiej, zdecydowanie lepiej - a co tam b?d? sie czai? - by?o zajefanie !!!!!!!!!!!!! i 1234 HEJ !!! ;) :564:

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2007-07-31, 22:16   

Sobota 21 lipca :) Zlot si? jeszcze oficjalnie nie rozpocz??, ale my (Ishka, Mariusz, Hightower i ja) byli?my ju? w Gli?nie. Poszli?my na spacer, by zobaczy? jak wszystko zmieni?o si? w ci?gu naszej nieobecno?ci :) . Wieczorem pogaw?dzili?my sobie przed Chat? Adama, stwierdzili?my, ?e bez wyrzutów sumienia mo?emy i?? wcze?niej spa?, poniewa? jeszcze masa wieczorów w Gli?nie przed nami.
Niedziela 23 lipca :) Tu? po ?niadaniu wybrali?my si? do miejscowo?ci Wdzydze na festyn czy te? jarmark. Niestety pomylili?my daty :D , ale gofry mi?li pierwsza klasa (mniami) J. Stamt?d udali?my si? do Garczyna na farm? strusi. Strusie by?y rewelacyjne, mia?y takie pi?kne, d?ugie rz?sy. I jak uda?o nam si? sprawdzi? mia?y te? s?abo?? do krwistej czerwieni ;) W drodze powrotnej zatrzymali?my si? w Ko?cierzynie, sk?d zabierali?my kolejna zlotowiczk?. Spotkali?my si? te? z mieszkaj?c? tam Bonk?, która obieca?a, ze jak najszybciej przyjedzie na zlot (zaj??o jej to dwa dni :) ) Ostatni przystanek zrobili?my sobie w Bytowie, gdzie zjedli?my baaaaaardzo syc?cy obiad – tortelini zapiekane z pieczarkami, warto by?o poczeka? hihi :D Gdy dotarli?my do Gli?na GENERALNIE NIE PADALO, w barze Hollinga czekali ju? na nas panowie podró?uj?cy Srebrn? Strza??: Czes, Fleish i Vroooom. Có? to by?o za spotkanie, ech... Ostatecznie udali?my si? do domku na ogl?danie Przystanku Alaska. Z uwagi na pogod? (szalej?cy wiatr ?opota? moim namiotem) t? noc sp?dzi?am w domku, dzi?ki czemu mog?am ju? pierwszej nocy przekona? si? jakie niezwyk?e zdolno?ci posiada Czes, który w?a?nie po tej nocy otrzyma? nowe imi? – Czessie.
You wonder what has happened to me...

fleish 

Wysłany: 2007-08-01, 17:43   

aaa jeszcze przeciez mieli?my co? w baga?ach, co? co zielony przekaza? vrooomowi (my?l? ?e to jedno zdj?cie mo?na ju? umie?ci? w albumie) i za co zielonemu nale?? si? wielgachne brava i wdzi?czno?c wszystkich ?osi i co sumasumarum zawis?o na scianie "wjazdowej" ;) w gli?nie... (chyba wisia?o to od niedzieli)

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 13:49   

No to dawajcie jeszcze co robili?cie w poniedzia?ek i we wtorek do po?udnia, bo ja czekam na swoj? kolej ?eby si? wypowiedzie? ;)

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-08-02, 13:54   

YYY w poniedzia?ek zrobili?my chyba pierwsze ognisko. Tak- na pewno! Przy ognisku siedzia?a te? ekipa z Rosynanta- "Laskowik" i spó?ka. Oprócz tego w poniedzia?ek rano wieszali?my baner.

fleish 

Wysłany: 2007-08-02, 16:10   

te? mi ten dzie? uciek? z memory, chyba oprócz ogl?dania nx (nawiasem mówi?c wspólne ogl?danie NX = pyyyyycha :D ), banera i ogniska nie robili?my nic konkretnego

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-08-02, 21:54   

Pare wra?e? ogólnych warto by napisa? póki pami?? jeszcze pozwala ( cho? na pewno wspomnienia zostan? na d?uuuuuuuuuuuuuuuuuuuugoooooooooooo. :diabel:
Ogólnie samo pole namiotowe "Przystanek Alaska" to takie jakby samo wystarczaj?ce miasteczko po?o?one jakie? 2 m od najbli?szej wsi – w której pono? jest sklep ( chyba otwarty w ka?dy pierwszy pi?tek miesi?ca mi?dzy 15.00 a 15.15 :one: ) . Gdyby w sklepiku Rut-Ann by?o ?wie?e pieczywo ?mia?o mo?na by by?o przetrwa? nawet 2 tygodnie nie ruszaj?c si? z miejsca. My?l? ?e samo miejsce nie by?o by tak klimatyczne gdyby nie wsz?dzie pojawiaj?ce si? motywy z serialu w postaci napisów , malunków itp.
Najwi?ksze wra?enie na mnie zrobi?a atmosfera jaka panowa?a na Alasce. Niesamowity spokój , nikt si? nie ?pieszy? , ka?dy leniwie oddawa? si? degustacji , sportom czy rozmow? , obcy ludzi mówili ci dzie? dobry , smacznego , wchodzili w dyskusje nie dotycz?ce szarej rzeczywisto?ci tylko o pierdo?ach na które na co dzie? si? nie zwraca uwag?. Zero agresji, chamstwa czy przejmowania si? ty kto jak wygl?d czy jak jest ubrany. Najbardziej mi si? podoba?a du?a ?awa przy chacie Adama na której jednocze?nie mog?o spo?ywa? posi?ek lub gra? w jakie? gry kilkana?cie osób. Taka jak ja to okre?li?em „Komuna” – czyli wspólne biesiadowanie. Drugie ciekawe spostrze?enie jest takie ?e z dnia na dzie? odkrywa?em coraz ciekawsze miejsca i zastosowania rozmaitych przyrz?dów. Oczywi?cie prawdziwy cymes to hamaczek na którym sp?dzi?em troszk? czasu. Wypas te? okr?cany bujany fotel przed domkiem.
Czas leniwie sp?dzony na Alasce mo?na by?o wykorzysta? na le?enie na trawie i wpatrywanie si? niesamowicie uk?adaj?ce si? chmurki, wspólnie rozmawiaj?c o „babeczkach” czy innych pierdo?ach lub s?ucha? wierszy cytowanych przez Wies?aw? czy jak?e weso?ych i frywolnych tekstów Ishki cytowanych z „Uniesienia”? Stare ale jare ;)
Mo?na by?o pop?ywa? kajaczkiem po niezwykle rozci?gni?tym jeziorze podziwiaj?c wprost niesamowite widoki. Woda w tym okresie jak zwykle mokra :043: i raczej ch?odnawa wi?c chyba od nas nikt prócz hightowera i vrooma si? nie k?pa?. Zdarza?y si? wprawdzie lekkie przechy?y na kajakach ale to wszystko wina Flajszki i Eilieen bo mieli ze sob? zbyt ma?o balastu ;)
Bardzo mi?o wspominam tak?e nasze w?drówki piesze po ró?norakich szlakach alaska?skich na których co jaki? czas rozstawione by?y przeró?ne znaki zawieraj?ce m?dro?ci ?yciowe. By? to fajny czas na ciekawe rozmowy i lepsze poznanie si?. Domek Flajszmana i pomos robi? wra?nie. No i ten tajemniczy kamie? – Wiesiu widocznie tak musia?o by? ze odkry?a? ten list
- W ogóle to dziwne wra?enie. W zasadzie nigdy si? nie widzieli?my a po godzinie rozmowy mia?em takie wra?enie jak bym ka?dego zna? od dawna…. dziwne no ale jak to Alasce…. To przecie? stan umys?u :P
Wielu z nas wykorzystywa?o wolne chwile od swoich zawodowych lub szkolnych obowi?zków na czytanie ksi??ek, gry w planszówki , karty czy strzelenie kapslami gromadzonych z …..ró?nych napojów niekoniecznie bezalkoholowych ;)

A wieczorem…… to co tygryski lubi? najbardziej czyli ….ogniska z ta?cami india?skimi , kalamburami, nocne spacery w poszukiwaniu ?wiate?ka w tunelu :551: lub spotkania w Barze u Holinga. Oj imprezki przednie – szczególnie gdy poznawali?my rajdowo – taneczne umiej?tno?ci vrooma :D i jego kozackie miny :diabelek:
Wspomnie? nale?y o grze w golfa – dobrze ?e zagrali?my bo potem ju? nie by?o czasu i mocy, wypadach na przepyszne obiady do Bytowa – buuuuuuuuucze porcje :one: , dziwnej grze rozgrywanej ka?dego dnia prze tubylców na g?ównym placu osady której regu?y do dzi? stanowi? dla mnie czarn? magi? a tak?e specyficznym rytmie wybijanym przez grupy b?bniarzy który chyba tez zostanie na d?ugo w pami?ci…. 1.2.3.4 HEJ ;)

Szkoda ze nie wysz?o nam zapalenie ?wiate?ek bo pewnie ?adnie by? wygl?da?o przy pokazie fire show którego byli?my ?wiadkami, mo?e next time – hehe jakie by?o zdziwienie ekspedientek kiedy obeszli?my kilkana?cie sklepów w Bytowie w poszukiwaniu w ?rodku lata lampek choinkowych. Za rok trzeba koniecznie pami?ta? aby ka?dy zabra? komplet ?wiate?ek by zrobi? mega ?wiat?o.
Pozna?em tam tak?e bardzo ciekaw? gr? – Bule ( taka francuska gra jak to mawia? vroom :D ) któr? zapoda? nam flaszka – po prostu „cymes”. :sylwester: no i byli?my ?wiadkami biegu byków co wywo?a?o niez?e poruszenie i ekscytacje – szczególnie Doroty która bardzie przezywa?a ni? Hajta. No i vrooom – wielki szacunek ze godnie nas reprezentowa?e? :one: Mo?e za rok grono byków b?dzie wi?ksze :?:

Miejsce miejscem ale ca?y klimat robili ludzie i tak :

Vroooom – niez?y tancerz , drugi Kubica –brrrrrrrr swoj? srebrn? strza?? - troszk? biedakowi si? chorowa?o przez co nie móg? si? ch?opaczyna nale?ycie balsamowa?. Ziom od zawsze
Flajszka – przedni ziomek, cymes teksty i ?miech – braek dancer , smakosz chmielu , czyli ?o? do ta?ca i ró?a?ca , mimo ?e mieszkamy od siebie niedaleko to poznali?my si? na zlocie. wielki szacunek ziomek
Eilieen – urocza , zawsze u?miechni?ta blondyneczka o któr? pewnie rodzice troszk? si? bali – ale có? si? jej mog?a sta? bed?c pod opiek? swojej wspó?lokatorki z namiotu Wies?awy. Popularna Wiechaaaaa to prawdziwy kumpel , ?o? – super kto? – alaskowy weteran , bardzo dobry organizator …. Co tu du?o mówi? wra?liwe dziewcze ;) z tego fizyka medycznego :oops: Buziaczki dziewczyny :556:
Ishka – konkretna dziewczyna która wie czego chce, z kosmicznym poczuciem humoru, bardzo pozytywnie zakr?cona mi?O?niczka frywolnej literatury ;)
Mariusz – krótko , rzadko ale ju? jak co? powie to polewka by?a, koneser dobrego sprz?tu
Hightower – zajefajny spoko ziomal , pozytywnie zakr?cony alaskowicz , wraz z Gosi? ( cho? nie wiem dlaczego cz??? na ni? mówi?a Dorota ) mi?o?nicy Alaski w maju – super ?osie na imprezki , Gosia zaje fajna imprezowiczka która czai?a baz?, niezwykle pozytywna i energetyczna posta?
Bardzo pozytywnie odebra?em tez Holinga, chifa, Jacka jak kto woli. Zawsze pomocny , pomimo wielu obowi?zków mia? chwile by z nami pogada? i posiedzie?. Super sprawa z t? ksi??k? o serialu po angielsku – musimy j? dosta? i przet?umaczy?.
Jeszcze raz chcia?em podzi?kowa? wszystkim za super atmosfer? i super miejsc w którym sp?dzi?em zajefany tydzie? i ……. a? ?al by?o wyje?d?a?.
Dobra wazelina ju? posz?a wi?c jest ok.:)
Jak o czym? zapomnia?em to b?dzie Advocem :564:

[ Dodano: 2007-08-02, 22:09 ]
o kuuuuuuuuurcze zapomnia?em o super wyjezie na farme ?osi - super sprawa zobaczy? ?osia live - extra :568: :564:

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2007-08-04, 11:46   

Przegl?daj?c powy?sze notki, pojawia si? my?l, i? ogólne szale?stwo panowa?o.

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-08-04, 13:12   

szale?stwo po?aczone z kultur? pe?n? g?b? :P

hollingglisno
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-05, 18:54   

to ja ino siem przywitam - hejka! slowa dotrzymalem (ze sie przelamie i na forum dotre), a tera to mowie papapa i spadam na podworko do ludkow, do reala. Na przyklad zobaczyc mine Cichacza, co zezarlbyl 9 lodow Calypso w dzisiejszym lodowym konkursie i jakos tak niewyrazny jest.... :-)
pozdrowka dla wszystkich forumowych losiczek i losi, ze szczegolnym uwzglednieniem tych tu na glisnienska Alaske przybylych twardzieli,hej!
Holling glisnienski, ten niestety troche zabiegan i niezbyt przez to towarzyski losiek. Z wieczna obietnica poprawy, ha!

[ Dodano: 2007-08-05, 18:56 ]
ps. w sprawie ksiazki anglojezycznej, tlumaczen i innych cymesow pogadamy jesienia, jakby co obudzcie mnie meilem z poczatkiem pazdziernika!!! (alaska@babel.pl)

fleish 

Wysłany: 2007-08-06, 17:50   

opowiadajmy wtorek szybciutko bo czas ucieka i lata ju? nie te ;)
mi oczywi?cie najbardziej utkwi?o w pami?ci ognisko i dzikie harce przy nim wyprawiane :D ale te? chyba grali?my w bule, golfa, siatk?, badmingtona, kolaka?o, kiery czyli czerwa czyli serca, zdaje si? ?e czes rozmawia? z rodzicami aliena ;) no i oczywi?cie wspólne ogl?danie NX = pyyyyycha :D

zielony 
Administrator

Wysłany: 2007-08-06, 19:26   

z powy?szego wnioskuje ?e by?o superasto :)
i to jest nawa?niejsze w tym wszystkim cho? "Marno?? nad marno?ciami, wszystko marno??" powiada Kohelet, ale tego co prze?yli?cie nikt nigdy wam nie odbierze.

czes ale nasmarowa?e? opis , mo?e poszukasz kogo? do zfilmowania twego opowiadania :diabel:

tak si? posk?ada?o ?em nie móg? przyby?, ale widz? ?e new zlot jest w planach, a mo?e nawet dwa - w krakowie - czy mi si? tylko prze=czyta?o /ale to bez sensu, jak powiem prze=widzia?o to znaczy ?e chodzi o pomy?k? , a jak chce napisa? prze=czyta?o to nie, prosz? o wy?umaczenie... ale odszed?em od tematu/
co do terminu 31-2 hmmmmmmm b?dzie ci??ko, chyba ?e 1-2 , ale jak pomysl? o samym doje?dzie , to si? oka?e ?e mog? nie wysiada? z poci?gu tylko zrobi? kó?eczko :546: dam zna? jeszcze - pozdrowionka dla wszystkich

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2007-08-08, 15:05   

To zdjecia z Moosefest.

Northern Exposure - Moosefest Memories

Northern Exposure - Moosefest Memories II

Ludziki, czy ktos z was potrafi?by zrobic takie co?? By?oby super miec taka pami?tke ze zlotu :)
You wonder what has happened to me...

czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-08-08, 22:06   

ja moge co? takiego zrobi? - b?dzie ku pami?ci :570:

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2007-08-22, 22:16   

1,2,3,4!

To by? post nr 666 :)

zielony 
Administrator

Wysłany: 2010-09-13, 21:33   

powy?ej jest jaki? spamik niewielki , czy mog? prosi? wiesiu o u suni?cie , mojego posta te? :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi