Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vroooom
2010-04-21, 20:52
Łoś i komputer :)
Autor Wiadomość
czesmen 
VIP

Wysłany: 2007-09-11, 11:21   Łoś i komputer :)

Buuu łosie . Chciałem założyć nowy wątek dotyczący komputerów, i oprogramowania. Spotykam się z tym na co dzień i chciałbym abyście pisali w tym wątku o tym jaki sprzęt warto polecić i jakie oprogramowanie uważacie za bardzo ciekawe i godne polecenia innym łosiom by m.in. polep szych komunikacje miedzy nami.
Ja chciałbym wam dziś polecić coś co odkryłem parę dni temu i co uważam ze jest bardzo interesującą sprawą, a mianowicie nowy komunikator o dziwnej nazwie OOVOO. Komunikator jest bardzo podobny do skypa ale ma kilka bardzo ciekawych niespotykanych dotąd rozwiązań. Najważniejszym z nich jest możliwość prowadzenia wideo konferencji dla maksymalnie 6 osób naraz. Także jak ktoś z was ma kamerkę internetową i chciałbym pogadać za darmochę z innymi łosiami i zobaczyć ich to polecam ten program. Graficznie wygląda naprawdę ładnie i na dodatek jest w 3D. Kolejna jego zaleta jest wysyłanie wideo poczty. Teraz zamiast się męczyć z pisaniem wystarczy powiedzieć parę słów do kamerki , ona to zarejestruje i wyśle pod wskazany e-mial. Odbiorca otrzyma linka po kliknięciu na którego obejrzy sobie wideo z wiadomością. Program można ściągnąć ze strony www.oovoo.com . Instalacja podobna jak w skype. Obecnie Oovoo jest w wersji beta więc mogą występować czasowe problemy z działaniem.
Poniżej przesyłam fotkę jak wygląda wideo konferencja z moimi kuzynami.

[ Dodano: 2007-09-11, 12:22 ]
ehe juz wstawiłem fotke - kto mi zabrał uprawnienia do wstawiania zdjeć - bo bedzie znowu dym ? prosze mi tu zaraz właczyc te uprawnienia

Odpowiedz do tematu