Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wiesia
2010-04-26, 13:18
Zlot Mi?O?ników Przystanku Alaska 2009
Autor Wiadomość
ishka83 

Wysłany: 2009-07-03, 10:29   

Je?iszie, jak to mówi? Czesi
o ma?o co nie rypn?? mi si? plan urlopowy
Wy lepiej trzymajcie kciuki, bo niebezpiecze?stwo nie jest jeszcze w pe?ni za?egnane!
mo?e by? katastrofa...
odczuwam niepokój!

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-09, 23:05   

Hello? :)
Co w ko?cu z domkami? Mamy pewn? t? rezerwacj??
Czy kto? mia?by zamiar wybra? si? do Gli?na ju? w niedziel??;>

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-07-10, 08:45   

Dalien, ja b?d? w sobote (8 sierpnia) w nocy jecha? z Krakowa do Poznania, jak co? to bym Ci? zgarn??a z domu i w poniedzia?ek bladym ?witem by?my pojecha?y razem do Gli?na.
Co do domku to Jacek cos wspomina? o rezerwacji, ale jeszcze to potwierdz?.
You wonder what has happened to me...

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-07-17, 09:12   

UWAGA PILNE!!!
Musz? jak najszybciej wiedzie? kto i w jakim dok?adnie terminie w czasie zlotu chce mieszk? w domku (np. Wiesia od 10-16 sierpnia)
Prosz? napiszcie jak najszybciej!
W.

Eilieen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-17, 13:13   

Dalien 10-16 sierpnia :)

Dzi? ju? wyje?d?am nad morze i nie b?d? mia?a dost?pu do neta, prosz? wi?c o info przez tel w razie czego? wa?nego ;) no i z nudów te? mo?ecie pisa?, ?eby mi si? nie nudzi?o a? tak bardzo jak b?dzie brzydka pogoda :P

Do zobaczenia w Gli?nie, Drogie ?o?ki!! :one:

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-07-17, 18:23   

A reszta???

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-07-17, 19:38   

Ja na 100% potwierdzam 2 noclegi- pi?tek-sobota i sobota-niedziela. Prawdopodobnie jednak b?d? 1-2 dni d?u?ej.
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-07-29, 23:04   

Jeszcze kilka dni i zaczn? odlicza? godziny :P Przyje?d?am w ?rod? wieczorem.

ishka83 

Wysłany: 2009-07-30, 13:34   

my te? b?dziemy w ?rod? wieczorem
jejx, ju? mnie skr?ca, nie mog? si? doczeka?!

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-07-31, 21:08   

A ja chyba bede w ?rode popoludniu lub we wtorek :0 pozdrawiam - mam nadzieje ze dojade i ze mi nie wykr?c? ?adnego numeru w pracy :) pozdro

ishka83 

Wysłany: 2009-08-09, 10:50   

Hajta! Bierz przyk?ad z Czessiego!

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-08-09, 23:31   

Kochani, plecak spakowany :) rano wyruszam w drog? :)

Na w?ócz?g? ju? wyruszy? przysz?a pora
Las nas goni ?piewem ptaków, szumem drzew
I wo?aj? nas ju? pola i jeziora
Zesz?oroczny nasz weso?y pomn?c ?piew

Ludzie maja swoje sprawy, ludzie lubi? si? bogaci?
Pe?ne brzuchy maj?, chc? mie? pe?en trzos
A ja goni?, a ja goni? swe marzenia
Szcz??cia szukam gdzie kacze?ce i gdzie wrzos

Tym co i?? nie lubi? mówi? do widzenia
Za dni kilka mo?e znów powróc? tu
Id? w ?wiat by tam dogoni? swe marzenia
Aby spe?ni? kilka swoich z?otych snów

Wi?c z dziewczyna sw? pod r?k?
I z gitar?, i z piosenk?
Precz mi troski, przecz przykro?ci, s?o?ce ?wie?
Id? goni?, id? goni? swe marzenia
I spokoju szuka? po?ród starych drzew

Tak to proste, ze i gada? szkoda czasu
Lepiej plecak wzi?? i i?? przed siebie wprost
Szuka? wiatru i zapachu szuka? lasu
Jak najdalej zadymionych wielkich miast

Zrozum bracie, tak to trzeba
?ó?kiem trawa, dachem drzewa
Z wiatrem biega? i z ptakami ?piewa? w g?os
Trzeba goni?, trzeba goni? swe marzenia
A nie czeka? ile trosk przyniesie los
;)
B. Okud?awa

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-08-12, 10:07   

ja za pare minut tez sie zbieram by spotkac si? alaska?sk? braci? :) mam nadzieje ze pogoda bedzie - szkoda ze tak którko ale dobre i to . A kogo nie bedzie niech za?uje :P

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-08-12, 12:53   

B?dzie dobrze :) Zielonka pilnuj porz?dku na forum. Buuuu!

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-08-12, 17:10   

pilnuje - cho? znowu jaki? spamer si? przyplata? a wiechy nie ma

ishka83 

Wysłany: 2009-08-16, 22:12   

ajjj ?osie ?osie, jaki trudny by? powrót do rzeczywisto?ci...
ale spoko - za rok znowu zlot
mo?e nawet u?wiadczymy wreszcie s?awnego Zielonego? Inni mo?e te? wreszcie przestan? si? odgra?a? tylko przyjad? :P
Ju? t?skni? do piwka pod chat? Adama
Do ogniska, do kalamburów
Do Was
:*

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-08-16, 22:27   

Wróci?em ju?, by?o cudownie :) Padam na twarz, jutro napisz? dok?adniej jak by?o. Powiem tyle- kto nie by? NIECH ?A?UJE

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-08-16, 22:47   

ja oczywi?cie ?a?uje :D

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2009-08-20, 02:27   

Ja te? ?a?uj?. Jak kto? ju? raz (a w moim przypadku dwa :D ) zazna? smaku zlotu, to ci??ko si? pogodzi? z faktem, ?e si? na nim by? nie mo?e...

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-08-23, 16:27   

Zlot mi?o?ników Przystanku Alaska 2009 czyli niech PI- ES -AJ -CZUJ b?dzie z wami :D
Tegoroczny zlot ?osi by? dla mnie troszk? specyficzny gdy? mog?em by? tylko 2 i pól dni a ma?o co nie przyjecha?bym wcale. Na szcz??cie dotar?em tam w towarzystwie starego knura vroooma i niezwykle sympatycznej Lidki , która poraz pierwszy by?a z nami.
Ogólnie rzecz bior?c mo?na by d?ugo pisa? i opisywa? ale lepiej skupi? si? na szczegó?ach które zostaj? w pami?ci, reszt? trzeba prze?y? samemu.
1) tegoroczny zlot by? specyficzny - nie by?o turnieju golfa, gry w bule, quizu, odwiedzin ?osia, nie obejrzeli?my nawet jednego odcinku serialu – ale za to byli?my MY!!!- wybra?cy – najlepsi z najlepszych :D . Zlot postanowili?my sp?dzi? razem na lenistwie i wspólnym przebywaniu. I by?o extra :d .
2) Hymnem zlotu mog? by? 3 piosenki:
a) Freestyler
b) muzyczka która zaprasza? adapciaków na ?are?ko
c) muzyczka z przedstawienia adapciaków.
3) Co zlot chc? nie chc?c tworzymy nowe zwroty i zdania które przechodz? do historii ;) AJJJ
tym razem Pi-Es-Aj czuj :P . kto by? to wie o co kaman ;)
4) Szacun dla ?osi za udzia? w biegu byków ;) . respekt - ajjjjjj
5) Szacun dla wszystkich ze atmosfer? , cho? jak stwierdzili niektórzy ogólnie pole biwakowe PA troszk? straci?o z klimatu lat ubieg?ych – g?owa do góry i alleluja i do przodu :564: . jeszcze Alaska nie zgin??a póki my ?yjemy :D
6) PA stwarza niesamowity klimat – szczególnie jeziorko, ?awa przed chat? Adama, bar u Holinga itp. to trzeba prze?y? i tam by? – wi?c kto nie móg? niech za?uje :P browarek i ?osie- czego trzeba wi?cej :)
7) balety u Holinga – przednia sprawa i dobra zabawa gwarantowana :D
8) Pozdrawiamy szeROOCOO wszystkich :d – kumaci wiedz? o co chodzi :one:
9) tradycyjnie odwiedzili?my bar tonic i spa?aszowali?my zapiekank? farmersk?- choc o ma?y w?os by?my tego nie do?wiadczyli , bo jakis ?o? wykupi? wszystkie dodatki do tego dania :D . Byli?my tak?e w nowej knajpie dla vipów bo nasza geesowska restauracja my?liwska by?a zaj?ta.
10) Szczególnie gor?co pozdrawiam …..?rodkowym palcem naszych znajomych z Niemiec dzi?kuj?c im za fajne ognisko :P …. nie ma ?e boli – ma bole? :558:

?osie tworz?cy klimat:
vrooom – Kubica – stary knur, posta? kultowa :564: , musimy go zg?osi? do ta?ca z gwiazdami :D . ?os od zawsze. pozdro ziom. Z?ota strza?a ruuulesss- gtw :fuckyou2:
Lidka- po raz pierwszy w Glisnie- ochrona vrooma ;) - bardzo pozytywna , naturalna posta? – du?y plus i zapraszamy za rok ponownie.
Wiesia – legenda NX ;) osoba która jak zawsze nad ca?ym zlotem czuwa?a – w tym roku fajnie wyluzowana z nowym bardzo fajnym images :one: . ajjjj
Alienik – nasza przystankowa s?odka blondyneczka :diabel: jak zawsze pe?en wypas… pozdrawiam milo nasza pani? biolo?k?. PS. ta ro?linka przeciw komarom naprawd? dzia?a?a :one:
Gosia – jak zawsze charyzma i energia – bardzo, bardzo pozytywna. Doskonale nakr?ca?a zlot – wielkie Elo za to dla niej :564: ajjjj- PSI czuj :D pozdrawiam. I w tym miejscu pozdrawiamy nieobecnego hajta - za rok sie widzimy ziom!!!!
Ishka i Mariusz- pozytywnie zakr?ceni wielbiciele 2 kó?ek. iska mia?a niez?e wej?cie :) emocje by?y – siniaki zreszt? te?. nie wyobra?am sobie zlotu bez nich. Big respekt dla Mariusza (kiper of the flejm )za udzia? w biegu --- ajjjjjj. 
Tazz – nowy na zlocie – pozytywnie wyluzowany kole? – wpisowe by?o tak?e jest OK. :P
gdy cz??ciej b?dzie go?cil na zlocie zrozumie wtedy co tam nas tak ci?gnie. pozdro ziom ajjj :564:
respekt tak?e dla ludzi z poza forum : zetora , czy traktora czy jakos tak , Ka?ki za totalny luz, i innych ?osi – szczególnie tych co lubia czasami ?yski :sylwester: .
Z?ot wyjj?tkowo udany i super odpoczynek – do zobaczyska za rok – mam nadzieje ?e w wi?kszym gronie :diabel: . AJJJJJJJJJJJJJJ

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-08-23, 17:46   

Podpisuj? si? obiema "r?camy" pod tym co napisa? Czes.
Kilka uwag:
1) odwiedzi? nas Bartek w drodze autostopem do Hiszpanii
2) odby?y si? kalambury (znów ?osie gór?) :053:
3) Bieg Byków ze 100% frekwencj? z naszej strony (szacunek Panowie)
4) kapitalne (jak zawsze) imprezy w Hollingu
5) Tazz- naprawd? fajnie ?e przyjecha?e?- teraz wiesz ju? o co chodzi z tym Gli?nem

ishka83 

Wysłany: 2009-08-23, 18:21   

ojjj Czessie, Czessie, przez ten opis znowu straaaasznie zat?sknili?my za PA!
a je?li chodzi o moje wej?cie smoka - Gosia strzeli?a fot?, jest boska (fota i Gosia) :D
noga dalej boli, w ?rod? id? do ortopedy i co? czuj?, ?e mnie bardzo mocno opier*^%$ za tak pó?n? wizyt? u lekarza ;)
ból nogi nie przeszkodzi? w weekendowym kr?ceniu kilometrów w okolicach Wro ;)
ja chc? farmersk?!

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-08-23, 18:24   

czesmen napisał/a:
Z?ota strza?a ruuulesss

Srebrna!

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-08-23, 18:27   

ishka - to prawda fota jest kapitalna - na pocieszenie ja tez sobie cos w Glisnie w noge zrobi?em - ale moze obejdzie si? bez doktora - co pech to pech.
pozdro all - czasem warto pocierpie? by by?o fajnie :D ajjjj

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-08-23, 18:34   

czesmen napisał/a:
na pocieszenie ja tez sobie cos w Glisnie w noge zrobi?em

Powa?nie? Widocznie niedostatecznie znieczuli?e? :564:

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-08-23, 18:41   

znieczulilem sie wystarczaj?co -:) widocznie si?a wy?sza :)
PS> Zapomnialem o Bartku - spoko koles - pionier Alaski. Pozytywna postac- Dla mnie duzy szacun za podroze autostopem.

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-08-23, 19:13   

Zlot Vrooooma chronologicznie:
?roda- wyje?d?am o 14 z Brodnicy, po drodze zabieram Lidk? (z Kcyni) i Czesa (PKP Nak?o nad Noteci?). W Nakle jemy obiad, kupujemy napoje orze?wiaj?ce (Król Sobieski) i jedziemy do Gli?na. W Gli?nie czeka na nas nie?miertelna ekipa- Alienik, Gosia, Wiesia, Ishka i Mariusz. Sp?dzamy BARDZO mi?y wieczór ko?o Chaty Adama, Czes rzuca butem (kto pami?ta? ;) ), idziemy urz?dowa? na pla?? i pomost. ?roda wyj?tkowo bez imprezy w Hollingu. ?pimy w wojskowym NS-ie 

Czwartek- przedpo?udnie na ?pi?co/leniwie. Na obiad jedziemy Strza?k? do Bytowa do kultowego Tonic Baru w sk?adzie Alien, Lidka, Czes i Ja, a przed nami na Kawasaki ?miga Mariusz. W Bytowie robimy zakupy w markecie przy deptaku, nast?pnie udajemy si? do Tonic Baru. Dowiadujemy si? ?e przed chwil? jaki? jegomo?? na motocyklu oddali? si? z 6 zapiekankami farmerskimi. Zamawiamy jedzonko i konsumujemy w mi?ej atmosferze. W oczekiwaniu na posi?ek Czes kupuje klapki ;) . Wieczór to ognisko („pozdrowienia” dla Niemców z DDR) i kolejny dzie? bez imprezy w Hollingu! (poprawcie mnie je?li si? myl?).

Pi?tek- przedpo?udnie sp?dzamy tradycyjnie- leniwie rozpocz?li?my dzie?, jak zwykle. Na obiad pojechali?my do Tuchomia, do My?liwskiej (w sk?adzie Gosia, Lidka, Czes i ja). Niestety w My?liwskiej odbywa?o si? wesele, dlatego obiad skonsumowali?my w VIP-owskiej restauracji po drugiej stronie drogi. Podczas konsumpcji zadzwoni? mój telefon i tu- niespodzianka- Tazz przyjecha? ( a jednak  ). Wrócili?my na Alask? i przywitali?my si? z Tazzem. Tazz wyci?gn?? zza pazuchy beczu?k? z ?yciodajnym napojem i rozpocz?li?my konsumpcj?) . W mi?dzyczasie dziewczyny napisa?y petycj? w sprawie przywrócenia D?bowego Mocnego do sklepiku. Nast?pnie udali?my si? na pomost, gdzie w m?skim gronie przy piwku z beczu?ki i cygarach kupionych w Tuchomiu przez Czesa (ja by?em biernym palaczem) rozmawiali?my o przysz?o?ci wszech?wiata. Alienik przekaza? mi swój aprat fotograficzny z pro?b? bym zosta? po raz kolejny naczelnym paparazzo zlotu. Nasze Klempy w tym czasie opala?y si? na pla?y. Podczas kolacji powitali?my starego/nowego ?osia Bartka- przyby? do nas w trakcie autostopowego wyjazdu do Hiszpanii do Santiago de Compostella. Pi?tkowy wieczór to ognisko z kalamburami (najlepsze has?o wymy?li? Czes ;) ) oraz niesamowita (jak zawsze) impreza w Hollingu (do 4 rano). W pi?tek za?o?y?em ?e pojedziemy w sobot? na msz? do Borzyszkowych na 7.30 rano).

Sobota:
Niestety, zm?czenie materia?u da?o zna? o sobie i w Borzyszkowach zameldowali?my si? o 10.36 (spó?nili?my si? o 6 minut na kolejn? msz?). Ja wymi?k?em po kazaniu i uda?em si? do samochodu na drzemk?. Nast?pnie udali?my si? do Chojnic (Lidka, Bartek, Czes i ja). Po?egnali?my si? z Bartkiem na wylotówce w kierunku Cz?uchowa (wielki szacunek dla Ciebie Bartek), nast?pnie zawie?li?my Czesa na dworzec PKP Chojnice (oj by?o si? tam ju? wieeele razy) gdzie nast?pi?o kolejne, niestety po?egnanie. Nast?pnie zwiedzili?my z Lidk? Chojnice (pi?kne, zadbane miasto) oraz udali?my si? na pyszna pizz? w pizzerii Laguna. Po powrocie na Alask? zastali?my ?osi kultywuj?cych tradycj? zapocz?tkowan? na Powtórce z Rozrywki 2007- czyli spanie na kanadyjkach na ?wie?ym powietrzu. O 18 odby? si? Bieg Byków- wyst?pili?my w pe?nym sk?adzie- szacunek Panowie. Wieczór up?yn?? nam przy ognisku, oraz w Hollingu (spontaniczna, kapitalna impreza).

Niedziela to czas po?egna?  Oko?o 6 rano po?egnali?my Tazza, Ishk? i Mariusza. Potem nie mogli?my ju? zasn??... Przedpo?udnie to zwijanie namiotu, pakowanie si?, spacer z Lidk? do Gli?na i z powrotem na Alask? brzegiem Kamieniczna... Nast?pnie druga i ostatnia k?piel w Kamienicznie i.... w drog? 

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-08-23, 19:23   

hehehe kapitalne vroom - masz u mnie duzeeee piwko z ma?ej beczki na nastepnym zlocie :D ajjjj

Jaromir 

Wysłany: 2009-08-23, 19:45   

nice panowie, fajnie sie czyta i zaluje iz sie nie bylo.
Dobrze chociaz ze znam miejsca o ktorych piszecie. Piknie dziekuje za opis, zazdroszcze i
wstepnie pisze sie za rok, chociaz Wiesia pewnie pamieta ze jedna noga bylem na zlocie... takze nie krzyccie iz sie odgrazam ;)

ishka83 

Wysłany: 2009-08-23, 20:49   

no to ja dorzuc? co? z naszej perspektywy:
w pi?tek wyjechali?my z Wro jako? tak przed 9 rano. Pogoda cudna, droga pustawa, ci?li?my jak nale?y :D kilka postojów na kawk? i siku i ju? byli?my w Chojnicach, gdzie z?apa? nas deszcz i trzyma? gdzie? do Lipnicy. TIRy jad?ce znad przeciwka robi?y nam darmowy prysznic - wra?enia bezcenne. Potem by? wjazd na motocyklu szosowym po drodze polnej (Mariusz ma enduro, by?o mu 100 razy ?atwiej) i wej?cie smoka, czyli moje nakrycie si? ko?ami na DOS?OWNIE ostatnim metrze najbardziej przekichanego odcinka. Bywa. Dobrze, ?e Go?ka pstrykn??a fot? - b?d? wnukom pokazywa?a (paaaatrzcie dzieci - to wtedy babcia wywróci?a si? po raz drugi i ostatni ;) )
Z piwkiem, po odpowiednim ustawieniu motocykli i roz?o?eniu ?piworków oczekiwali?my na panów, bez których zlot nadawa?by si? tylko do kosza. Próbowali wcisn?? kita, ?e Srebrna Strza?a si? zepsu?a i czekaj? na lawet?, ale od razu ich ?art wy?miali?my. Przecie? Srebrna Strza?a si? nie psuje :P
Drugi dzie? sp?dzi?am na spaniu, z przerw? na zapiekank? farmersk?, któr? codziennie Mariusz dowozi? z Bytowa.
W pi?tek te? mia?am spa?, ale przyjecha? Tazz, obudzi? mnie no i si? rozkr?ci?a impreza. A mo?e i spa?am? Nie pami?tam ;) Ognisko chyba mieli?my, nie? AAA i impra u Hollinga, gdzie Tazz dawa? czadu a? go trzeba by?o spacyfikowa? :P Ból nogi nie przeszkodzi? w dzikich harcach na parkiecie do 4 rano.
W sobot? najlepszy punkt programu - le?akowanie :D :D:D:D:D i drugi najlepszy punkt programu - bieg byków :D :D:D:D:D wielokrotnie pyta?am si? Mariusza, czy si? zdecyduje pobiec i zawsze twardo twierdzi?, ?e nie. W ostatnich minutach przed biegiem, tak ca?kiem bez nadziei zaczepi?am ten temat znowu i... polecia? si? rozbiera?! Tak wi?c do jeziora ze wszystkim na wierzchu biegli wszyscy obecni na zlocie ?osie. No i wszystkie Klempy piszcza?y z zachwytu tak cienko, ?e to ju? prawie by?y ultrad?wi?ki. Potem by?o ognisko na trze?wo, bo rano wyjazd... My poszli?my spa? gdzie? po 22.
Wyjechali?my jako? tak przed 7 rano, za Chojnicami natkn?li?my si? na wypadek na przeje?dzie... ZAWSZE ZATRZYMUJCIE SI? NA STOPIE!!! z troch? markotnymi minami (na przeje?dzie le?a? motocykl) zawrócili?my i nad?o?yli?my nieco kilometrów doje?d?aj?c do Nak?a n.N. inn? drog?. A potem to ju? ?miganko, czysta przyjemno??, troch? adrenaliny i ju? byli?my we Wro ;)
Fajnie, ?e ten zlot zrobili?my taki... bez spinania si?.
Nie fajnie, ?e Hajta nie przyby? (dostanie Ci si? za to, oj dostanie).
Fajnie, ?e by?a Hajta?erka :D Go?ka i jej ci?ty j?zyk to podstawa udanego zlotu!
Fajnie, ?e przyby? Czessie (co najmniej raz w roku musz? us?ysze? jego chrapanie :P )
Fajnie, ?e by?a moja Wiesia najmilsza i jej opowie?ci fizyczne,
Fajnie, ?e by? Vrooom z Lidk?... aczkolwiek Vrooom w tym roku jako? ma?o biega? w czasie ta?czenia :P
Fajnie, ?e by?a Alienka - fajnie pogada?y?my o tym, co dzieje si? z cz?owiekiem, gdy zabraknie w domu ukochanego futrzaka...
Fajnie, ?e dotar? Bartek, cho? na krótko, ale tre?ciwie! Nast?pnym razem prosimy na d?u?ej!
Fajnie, ?e by?a ?wie?a krew w postaci Tazza - szybciutko wyczu?, o co chodzi na naszych zlotach! Od razu czuli?my si?, jakby?my widzieli si? ju? który? raz!
Ja tam nie wiem, o co Wam chodzi z tymi Niemcami - gada?am z t? lask? wielokrotnie, by?a bardzo sympatyczna i zachwycona Polsk? i Przystankiem Alaska...
T?skni? za Wami, ?obuzami
Oby do kolejnych wakacji!
Ishka & Mariusz

Odpowiedz do tematu