Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wiesia
2010-04-26, 12:18
Zlot mi?O?ników Przystanku Alaska - 2010
Autor Wiadomość
Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-07-04, 17:33   

Co do ?o?taxi to najlepiej umówi? si? telefonicznie dzie? przed przyjazdem, a na sam zlot, je?li b?dziecie mie? swój namiot - macie czas do samego zlotu:)
You wonder what has happened to me...

fleish 

Wysłany: 2010-07-05, 00:47   

ok, nie wiem jak to zrobi? ale b?d? :) b?d? mia? swój namiot... ale i tak si? pisz? na miejsce w wojskowym :D = zbyt duzo fajnych wspomnie? ?eby odpu?ci? :) i niech hula dusza! ole!

ishka83 

Wysłany: 2010-07-05, 07:35   

ooo to mo?e i my chcemy do wojskowego. B?dziemy tylko ze dwie noce, mo?e si? jeden dzie? urlopu jeszcze dorwie, ale nie wi?cej... Wi?c piszemy si? na wojskowy od pi?tku wieczorem (przyjedziemy wieczorem w pi?tek, w sobot? przywieziemy Hajt? z Hajta?erk? i uciekniemy w niedziel? albo w poniedzia?ek).

czesmen 
VIP

Wysłany: 2010-07-06, 11:24   

Jakby zloot zacza? sie 12 lub 13 sierpnia lub kilku losi by by?o wczesniej to moze i ja na 2 dni bym przyjecha? ale szanse ma?e

zwrot-nick 

Wysłany: 2010-07-08, 01:37   

czytam Was i czytam i czytam
ch?tnie bym przyjecha?a i zobaczy?a jak na ?ywo wygl?daj? te awatarki, ale niczego nie mog? na t? chwil? zaplanowa?. Mo?e wezm? urlop od rodziny i przyjad? z kole?ank?? :>

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-07-08, 10:15   

Zapraszamy :)

elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 14:38   

Hehe, melduj? si?! :)

Postaram si? by?, chocia? na jedn? noc. Mo?e co? wykombinuj? przed "rower-coast", a Barcelon?... :P

PS.
Na ?a?ni? te? si? pisz?. A je?eli szcz??cie dopisze, to ja bym ch?tnie jeszcze kogo? zwerbowa? na wynajem ?ó?tka (chyba, ?e zmieni? kolor, bo s?ysza?em, ?e zagin?? w tajemniczych okoliczno?ciach i do tej pory nikt nic nie wie, nie widzia?, nie s?ysza?...)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-07-08, 19:55   

Jesli masz na mysli kajak: to ja!!!!!

elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-08, 21:48   

Hm, to jeste?my umówieni - Ty wios?ujesz, a ja robi? zdj?cia :D

zwrot-nick 

Wysłany: 2010-07-08, 22:44   

hehe
nie ma to jak praca zespo?owa :)

Pi 

Wysłany: 2010-07-12, 10:48   

No i kicha, kumpel z pracy potrzebuje urlopu bardziej wi?c nie przyjad? :-(

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-07-12, 12:45   

Szkoda... A moze chociaz na weekend? Czy masz moze za daleko?
Spokojnie, my spotykamy si? kilka razy w roku, wi?c na bank kiedy? uda nam si? dogra? odpowiedni termin :)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-07-22, 13:33   

Uwaga!
Nie ma szans na namiot wojskowy, zatem nalezy zabra? swoje namioty.

elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-31, 07:00   

Hm, kto b?dzie w dniach 18-20?

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-07-31, 09:20   

Ja b?d? maksymalnie do 19 sierpnia, bo pozniej musze na slub kolezanki isc...

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2010-08-05, 20:03   

Proponuj? zrobi? tak? zlotow? list? obecno?ci- wpisujmy si? kto b?dzie i kiedy.
Ja przyje?d?am w pi?tek wieczorem (lub w sobot? WCZE?NIE rano) i zostaj? do niedzieli wieczorem (plan minimum), albo i d?u?ej :diabel:
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

fleish 

Wysłany: 2010-08-11, 13:32   

no dobra.. przyznaj? sie do porazki..
niestety mnie nie b?dzie i ?adne inwektywy pod adresem z?ego losu tu nie pomog?
(tak samo jak pod moim - s?yszysz czes? :D )
nawet jak bym wykombinowa? urlop lub inny motyw (raczej to bardziej wchodzilo w gr?) to i tak kolega z pracy który mia? by? w zast?pstwie nie kwapi si? wraca? ze swojego tacierzy?skiego (tak to sie pisze?) a roboty (po mi?ym okresie lenistwa :P ) po prostu huk..
+ jeszcze wiela innych czynników
summa summarum = dupa
ps. jako ?e chyba czesa te? nie b?dzie proponuj? ?eby reprezentacja zachodniopomorskiego zmieni?a sie w reprezentacj? tarnowskiego :D

ishka83 

Wysłany: 2010-08-13, 11:50   

A my przyjedziemy w sobot?! Odbieramy Hajta?era z lotniska i w pi?tk? (znaczy si? ja, Mariusz, Wiesia i Hajta?erki) przyje?d?amy do Was zahaczaj?c tradycyjnie o Tonic Bar i zapiekank? farmersk?. B?dziemy wczesnym popo?udniem i od razu rozpoczynamy tankowanie :D w niedziel? uciekamy z Mariuszem te? wczesnym popo?udniem, wi?c generalnie sp?dzimy za zlocie A? dob? ;) no ale có? - taki lajf. A nie wyobra?am sobie nie by? na Alasce chocia? t? jedn? krótk? (acz piwn?) chwil?.
Do zobaczenia ?osie!
A, dzi? od 18 robimy sobie z Wiesi? w Poznaniu "biforka" ;D

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2010-08-17, 17:22   

Tylko Wam pozazdro?ci? :)

ishka83 

Wysłany: 2010-08-18, 15:14   

Hej ?obuzy
piwna doba na Alasce by?a cudoooooowna, do tego farmerska w Bytowie i placek po w?giersku w My?liwskiej (gdzie wci?? mo?na kupi? herbat? Lepton a nie Lipton). Moczenie nóg w jeziorze, bieg byków (o? je!), kima u Eda na pryczy (spa?am jak dzidziu?), znajome twarze i troch? za du?o nieznajomych... Nawet ulubieni Niemcy Czessiego si? przewin?li gdzie? na horyzoncie ;)
Krótko, zdecydowanie za krótko... Mo?e za rok uda si? w wi?kszym gronie i na d?u?ej!

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2010-08-18, 21:57   

Ja by?em na Alasce tylko 48 godzin, ale warto by?o :)

Sp?dzili?my niezapomniane chwile pod gwiazdami na polu golfowym. Zaliczyli?my My?liwsk? i Tonic Bar (ju? po raz kolejny). Pobieg?em trzeci raz w biegu byków (jeszcze 2 razy i b?d? asem ;) ). Kl?twa przysmaku drwala da?a zna? o sobie :053: Dyskusje o sprawach damsko-m?skich- rewelacja. Szasz?yki przy ognisku- tak jak mówi?em Gosiu- b?d? chodzi?y za mn? jeszcze d?ugo. W poniedzia?ek zaliczyli?my z Hightowerem nawet urz?d gminy w Tuchomiu :D
Troch? bez ?adu i sk?adu te wspomnienia, ale krótko by?em, sporo si? dzia?o. Warto by?o przyjecha?. Do zobaczenia za rok (mam nadziej?, ?e ju? w znacznie wi?kszym gronie).
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-20, 22:54   

No a mnie nie by?o, chlip ;(. Deszcz, wiatr, ogólnie troch? za zimno, po takich upa?ach jakie kilka dni wcze?niej mia?em. A ju? informacja, ?e tak ma?o ludzi to gwó?d? do trumny... Ale, ale (!). O co chodzi z farmersk?, tuchomiem, szasz?ykami, noc? piwn?...? Yyy, rozp?dzi?em si? - to ju? potrafi? sobie wyobrazi?! :D
Ogólnie ?a?uj?, ?e tak wysz?o... Chocia? Wrocek by?, wi?c te Wasze mordy kochane widzia?em. :)
PS.
te dwie laski z trójmiasta, to chocia? ?adne by?y??? :P

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-08-21, 12:00   

a wydzia?e? ty kiedy? brzydk? pann? na alasce?? :D

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2010-08-24, 13:11   

A ja mia?em praktyki w czasie zlotu i dupa. :/
Macie jakie? zdj?cia chocia?, coby mie? cho?by namiastk? gli?nie?skiej atmosfery? :)

elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-28, 22:32   

popieram!

[ Dodano: 2010-08-28, 23:35 ]
ps.
Nale?y rozró?ni? laski od Alaskanek. Alaskanki, to nasze - laski, to przyjezdne, z którymi warto (lub nie?) zawrze? mniej lub bardziej za?y?? znajomo?? :P Mi powiedziano, ?e by?y laski, wi?c...

PS.2
Wychodzi na to, ?e szowinist? si? sta?em:) .

_Sun 

Wysłany: 2010-09-08, 19:27   

Hej kochani na zlocie bylo supcio .Choc przyznam sie ze lekko bylam zmiezerniala i zdolowana ze Ishka i Mario beda tak krotko .UWIELBIAM ICH POPROSTU NO!!!No i tak bylo:(( ..Dj Wieska nasza wymiatala muza u Holinga .Przyznam ,ze prz zlocie LSG bylo ciezko zrobic impr?,ale udalo sie ,muza Wieski wymiatala .Zar?biscie dopasowywala kilimat ,ze potem tylko sluchalismy ze cud ,miod i malina i ze chca powtorki ,ale Wies?awy juz nie bylo...
Co do pogody byla supera ,ale burze mi narobily stracha ...co prawda przechodzily bokiem (cale szczescie)ale strachulca mialam ,gdyz dzwoniono do mnie ,ze blisko byly masakryczne wrecz nawalnice .Ciesze sie ,ze nie dotar?y do nas ,choc niebo niezle blyskalo!Napewno w niebie nam mase zdjec robiono hehe.

[ Dodano: 2010-09-08, 20:39 ]
a wogole to czessa brakowalo jak cholera!!!!o!!!

[ Dodano: 2010-09-08, 20:41 ]
powiem wam tez ,ze korzystalam z sauny alaskanskiej,zarabista sprawa .Co prawda bieglam pod prysznic potem bo wanny przy saunie nie bylo w tym roku.

ishka83 

Wysłany: 2010-09-09, 21:00   

My Ciebie te? :*

a w ogóle, to mam na tapecie fotk? jak moczymy nogi przed wyjazdem i si? rozma?lam za ka?dym razem, jak mi si? pod oczy nawinie!
T?skni? ?wirki, bo to by?o zdecydowanie za krótko!

hightower 

Wysłany: 2010-09-10, 15:57   

Przyszedl czas na relacje ze zlotu. Gdybym mial powiedziec w dwoch slowach jak bylo, to bylo: ZA KROTKO!!! Szczegolnie ze Ishka i glowny kierowca czyli Mario byli z nami tylko jeden dzien. Ale za to ile mozna zrobic w nieco ponad 24 godziny? Jak zwykle punktem obowiazkowym byla jak zawsze wymiatajaca zapiekanka farmerska (chyba zglosze ta restauracje do listy "Top 10" miejsc ktore trzeba zaliczyc bedac w Polsce :D )Potem zaliczylismy coroczny Bieg Bykow i musze powiedziec ze bieglo 100% meskiego skladu. Jednym slowem Alaskanskie Losie nie zawiodly po raz kolejny. W niedziele przyszlo nam pozegnac z bolem serca Ishke i Mario ktorzy musieli wracac do ciezkiej pracy w stolycy i nie tylko. Powiem jedno, respect dla Was za to ze przemierzyliscie tyle km aby byc z nami chociaz ten jeden dzien.
Udala nam sie tez wyprawa w Vrooomem do Urzedu Gminy w Tuchomiu. Akurat przerwalismy pani urzedniczce drugie sniadanie (nie ma to jak drozdzowka do kawy, haha) ktora odprawila nas z kwitkiem do Bytowa. Wnioskuje o otwarcie kantoru w Tuchomiu, kto sie podpisze pod petycja, no kto? :)
Za to to, co pokazala nasza DJ Wiesia podczas ostatniej imprezy zszokowalo mnie masakrycznie. Z wydawaloby sie spokojnej imprezki Wiesia zrobila taka impreze ze az kamyczki Go lataly w powietrzu. Nie obylo sie bez tancow na stolach (na szczescie nikt nie zaliczyl imprezy pod stolem) dlatego wnioskuje juz dzisiaj aby w przyszlym roku gospodarzem imprezy i glownym DJ'em zostala Wiesia.
Po Waszym wyjezdzie zaliczylismy jeszcze z Gosia spacer na druga strone jeziora. Goraco polecamy go bo widoczki sa sliczne i sciezki tez wydeptane takze nie trzeba przedzierac sie przez las.

Generalnie podsumowujac zlot doszlismy do wniosku z Gosia ze nie ma to jak byc z cala ekipa razem na Kaszubskiej ziemi. Czesu brakowalo nam Ciebie i naszych dysput przy ognisku. Kalambury tez nas ominely w tym roku takze kochani juz teraz prosze rezerwowac sobie wiecej czasu na przyszloroczny zlot. Kazdego z nas zycie rzucilo na inne rownolezniki swiata ale ciesze sie ze jest takie miejsce, do ktorego zawsze wracamy z radoscia i mozemy tam na kilka chwil oderwac sie od naszych codziennych spraw i problemow i pobyc razem czerpiac z tego jak najwiecej.

PS. A tak w ogole to boli mnie w krzyzu :D
Ostatnio zmieniony przez hightower 2010-09-10, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  

_Sun 

Wysłany: 2010-09-10, 18:49   

Niom wlasnie !!spacer na druga strone jeziora jest rewela ..z reszta ja kocham spacery z moim hightowerem ...Ps musimy koniecznie obejsc cale jeziorko w przyszlym roku,bedzie czad !
Ostatnio zmieniony przez _Sun 2010-09-10, 18:51, w całości zmieniany 1 raz  

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-09-12, 11:43   

hej, tu dj wiesia :D
no w ko?cu s? jakie? pozytywne skutki studiowania akustyki :)

ju? gromadz? nowa muzyk? na przysz?y rok :)

t?skni?!

Odpowiedz do tematu