Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wiesia
2010-12-15, 18:21
zbliżają się wybory samorządowe - szukam takiego kandydata..
Autor Wiadomość
elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-06, 19:38   zbliżają się wybory samorządowe - szukam takiego kandydata..

Przypadek, że trafiłem na tę stronę. Przeczytałem ją od dechy do dechy i stwierdziłem, że jeśli znajdzie się więcej takich kandydatów, to może wreszcie będzie tu normalnie. Żeby wciągnąć Was, a nie odstraszyć, obejrzyjcie najpierw pierwszy klip, potem drugi, a na koniec wejdźcie na jego stronę. Najlepiej w tej kolejności...
Potem oczekuję komentarzy... :)

1.
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
2.
http://www.youtube.com/wa...-30uOQpsdk&NR=1
3.
WWW.IBOBER.PL

PS.
Ishka, zazdroszczę że możesz na niego zagłosować (ale zrobiła się agitacja przedwyborcza) :569: :568:
Ostatnio zmieniony przez elwmat 2010-11-06, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

ishka83 
Łoś Holling

Wysłany: 2010-11-09, 16:34   

haha nie mogę! a oto biurokratyczne powody:
nie jestem zameldowana we wrocławiu
chciałam się dopisać do rejestru wyborców, ale należy to zrobić tylko osobiście (pocztą wniosku przesłać nie można)
nie dość, że osobiście to w czasie pracy urzędu (absurdalne godziny dla osoby pracującej, nawet na miejscu, a ja przecież mam kontrakt w warszawie)
ale! zawsze to można wziąć urlop i pójść do urzędu ale... aby się dopisać do rejestru trzeba przedstawić ŚWIADKA zameldowanego w danym okręgu wyborczym, który potwierdzi, że się zamieszkuje tu, gdzie się zamieszkuje
nawet jak masz potencjalnego świadka to jeszcze go weź i namów, żeby wziął urlop i poszedł z Tobą do urzędu w godzinach pracy urzędu.
a nie jestem zameldowana we wrocławiu dlatego, że najpierw musiałabym się wymeldować (osobiście, w godzinach pracy urzędu) w lublinie... a jak wszyscy wiedzą, to jakieś 450km różnicy i w jeden dzionek urlopowy sprawy się nie załatwi.
cóż zresztą po tym, że sobie zmienię adres zameldowania - ooo nie koniec to będzie gehenny. wtedy jeszcze trzeba zmienić dowód osobisty, prawo jazdy, przerejestrować wszystkie kółka do wrocławia, zmienić adres w pracy, banku, urzędzie skarbowym itd itp.
weź to człowieku skoordynuj z kontraktu w stolycy.
jak będzie możliwość załatwienia chociaż połowy tych pierdół przez internet to się przemelduję, wcześniej nie - szkoda życia na urzędy!
więc mam to w dupie.
Ishka :D

[ Dodano: 2010-11-09, 16:36 ]
uzupełnienie:
akt notarialny posiadania mieszkania we wrocławiu nie jest wystarczający, musi być ŚWIADEK!

Ania 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2010-11-09, 18:07   

Chyba, że bardzo zależy ci na głosowaniu możesz próbować :) Wierzyć zawsze można :)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-11-09, 23:36   

w Poznaniu sytuacja ma się podobnie :|
You wonder what has happened to me...

ishka83 
Łoś Holling

Wysłany: 2010-11-10, 09:28   

Bardzo mi zależało, ale już mi przeszło. Naprawdę nie widzę powodu, dla którego mam przedstawiać ŚWIADKA potwierdzającego mój fakt życia we Wrocławiu. Żenujący pomysł. Jakbym bardzo chciała to mogę się nawet zapisać na głosowanie w wygwizdowie dolnym, wystarczy dać komuś spod baru na browara, żeby poświadczył. Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Skoro chcę głosować w danym miejscu to znaczy, że mnie coś z tym miejscem łączy!
Uważam, że wniosek z załączonym ksero aktu notarialnego wysłany pocztą wystarczyłby w zupełności.

czesmen 
VIP

Wysłany: 2010-11-10, 10:31   

Bo tu jest Polska własnie :D

elwmat
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-11, 11:08   huhu...

To Ty jesteś z L.? :) No, no...
Ps.
Czyli co, jak przeprowadzę się (kiedyś) na zabitą dechami wiochę - np. Gliśno Wielkie :P , to lepiej, jak będę dalej zarejestrowany w Gdańsku? Wow :D

ishka83 
Łoś Holling

Wysłany: 2010-11-12, 08:44   

no, pierwsze 18lat życia mieszkałam w mieście koziołka na winorośli. a co?

Odpowiedz do tematu