Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Emisja serialu w tvp seriale - sobota i niedziela 16.25
Autor Wiadomość
czesmen 
VIP

Wysłany: 2012-01-31, 08:19   Emisja serialu w tvp seriale - sobota i niedziela 16.25

Dobea wiadomo?? dla wszystkich ?osi którzy maj? tvp seriale. W ka?d? sobot? i niedziel? o 16.25 na tvp seriale emitowany jest nasz serial.

4lutego o 16.25
Maurice (Barry Corbin) g??boko prze?ywa ?mier? brata. Dodatkowo przygn?bia go fakt, ?e nie ma komu zapisa? maj?tku. Postanawia usynowi? Chrisa (John Corbett), który jest sierot?. Ch?opak pocz?tkowo z rado?ci? przyjmuje prezenty od Maurice'a, jednak po pewnym czasie oddaje je z powrotem. Tymczasem Joel (Rob Morrow) musi poprowadzi? zaj?cia w szkole rodzenia w odleg?ej miejscowo?ci. Dlatego prosi Maggie (Janine Turner) o pomoc w dotarciu na miejsce. Udaj? si? tam jej samolotem i Maggie wyr?cza Joela w prowadzeniu zaj??. Przypadkowo asystuj? przy narodzinach dziecka. Ed (Darren E. Burrows) i Holling postanawiaj? zapolowa? na nied?wiedzia. Zabieraj? ze sob? Shelly, która absorbuje uwag? Hollinga. Dlatego w kluczowym momencie Ed zostaje sam na sam z niebezpiecznym nied?wiedziem.

Niedziela 5 luty godz. 16.25

Nastaje dzie? polarny i zaburza rytm ?ycia mieszka?ców Cicely. Do miasteczka przyje?d?a czarnoskóry Bernard, który zaprzyja?nia si? z Chrisem. Okazuje si?, ?e s? przyrodnimi bra?mi.

dla tych co nie mogli zobaczyc tego w dzien s? powtórki o 23.25
ogladamy i komentujemy

because Cicely is a state of mind

lopez5 
VIP

Wysłany: 2012-01-31, 21:30   

Jak ju? pisa?em w innym w?tku ...w tej emisji na TVPSeriale jest:"Tekst W?adys?aw Fr?czak, czyta? Janusz Szyd?owski".To ju? chyba nie doczekamy si? emisji Alaski czytanej przez Fr?czaka. Lubie ciep?y g?os Szyd?owskiego, ale pierwsza emisja z Fr?czakiem to by?o to. Liczy?em na tvp, ?e wyci?gn? dawno nagrane odcinki z Archiwum i wypuszcz? w pierwotnej wersji, jednak tylko t?umaczenie Fr?czaka spisali i na nowo przeczyta? Szyd?owski, lub (co mniej prawdopodobne) zakupili wersj? z Szyd?owskim od TVNu. Po co takie kombinacje, kto i dlaczego si? nie zgodzi? ?eby Fr?czaka ponownie pu?ci? , tego si? nie dowiemy i wersje z Fr?czakiem tylko na starych kasetach mo?na b?dzie pos?ucha?. Sorry ?e tyle 'ostatnio' o tych lektorach pisz?, ale takie moje zboczenie zawodowe.
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2012-01-31, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

Tazz 
VIP

Wysłany: 2012-02-01, 22:49   

Drogi lopezie5!
Ale? ?e? si? upar? na tego Szyd?owskiego. Mam VHS nagrany z TVP 2 (z tym starym logo), mia?em wówczas 13 lat jak naciska?em przycisk REC w sprz?cie taty OTAKE importowanym z Japonii!!! Mama mówi?a ?e g?upstwa czynie, a teraz wiem ?e zrobi?em prawdziwy MAJSTERSTUCK :030:
...brakuje pare odcinków, ale nie mo?na mie? w ?yciu wszystkiego

pozdro mi?o?nicy NX

To wódka? - s?abym g?osem zapyta?a Ma?gorzata. - Na lito?? bosk?, królowo
- zachrypia? - czy o?mieli?bym si? nala? damie wódki? To czysty spirytus . "Mistr

czesmen 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 07:39   

wiesz taz , jak ktos us?yszy co? pierwszy raz i potem to oglada ponownie w innej gorszej wersji to jest niedosyt. To tak jakby ogl?dac programy przyrodnicze bez nawijjki Czubówny czy jak jej tam :564:
A tak z innej beczki - jak tam ma?e tazontka:D

Tazz 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 08:59   

a dzi?kuje, w?a?nie mi pomaga pisa?

zobacz jak komponuje

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

- zachrypia? - czy o?mieli?bym si? nala? damie wódki? To czysty spirytus . "Mistr

lopez5 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 17:14   

Drogi Tazzie!
Upar?em si? na Fr?czaka(ale spoko, zale?y jak to interpretowa?, czy upar?em si? na'tak' czy na'nie' - to drobiazgi). Rzeczywi?cie nagra?e? prawie ca?? pierwsz? emisj? ? To Fajnie moze kiedys to wykorzystamy(sorry ?e tak si? dopytuje jak bym nie dowierza?, ale ju? kilka razy kto? mi mówi? ze ma na vhs pierwsz? emisj?, a pó?niej si? okazywa?o ze to nie 1993r, a 1997r) w temacie :'Oldschool NX - odcinki z pierwszej emisji w TVP 2 [Fr?czak!]' opisuj? jak to jest z tym logo, krótko mówi?c nie powinno by? bia?e tylko pó?prze?roczyste (ewentualnie wcale mog?o by go nie by?).dla porównania mo?esz u?y? których? z pierwszych odcinków, bo pó?niej w czasie pierwszej emisji od grudnia 1993 by?o bia?e logo, wiec to b?dzie myl?ce. No chyba ?e jestes 100% pewny kiedy nagrywa?es to nie trzeba sprawdza?.pozdrawiam Lopez

Tazz 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 19:55   

Jest to z pewno?ci? pierwsza emisja. Ta bezcenna kolekcja znajduje si? obecnie w moim mie?cie macierzystym, Nowe nad Wis??. Ja mieszkam w Hamburgu, odwiedzam te strony do?? rzadko ale jak tylko tam pojad? przywioz? kasety do HH i co? u?ytecznego z tym zrobi?.

lopez5 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 21:51   

Ok, jak ju? b?dziemy na emeryturach, b?dzie wiecej czasu, to damy nalepsz? ?ciezke dzwiekow? + najlepsz? wersje obrazu.Tylko czy kasety przetrwaj?? :) . Bardzo lubi? Gudowskiego (DVD), Szyd?owskiego(wersja TVN i TVP Seriale) i Olejniczaka (nie czyta? alaski) Za Knapikiem nie przepadam (zbyt charakterystyczny- te? nie czyta?). Ale ?aden z nich do alaski mi nie pasuje i bierze to si? chyba z tego o czym pisa? Czes - pierwsza emisja i zapamietany g?os.
Ostatnio zmieniony przez lopez5 2012-02-02, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  

czesmen 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 22:49   

lopez ty jestes zboczony
:D

Tazz 
VIP

Wysłany: 2012-02-02, 22:52   

my?l?, ?e si? wyrobimy przed emeryturami ;)

lopez5 
VIP

Wysłany: 2012-02-03, 12:45   

czesmen napisał/a:
lopez ty jestes zboczony
:D

zawodowo, zawodowo. a lektorów w PL jest du?o , du?o wi?cej i ka?dy ma inny g?os, barw?, interpretacj? itp.

manuela 

Wysłany: 2012-04-04, 17:02   

te? lubi? Szyd?owskiego i te? mam s?abo?? do pierwszych wersji :)
na powtórk? ucieszy?am si? jak dziecko.. jakbym wraca?a po latach do domu :D

olka8 

Wysłany: 2015-06-20, 11:24   

ch?tnie zobacz? :)dzi?ki za info:) pozdro:)

Odpowiedz do tematu