Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ogl?daj? ?osie, kiedy nie ogl?daj? NX?
Autor Wiadomość
scarlettkapusta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-02-08, 22:18   

a znacie "?wi?tych z bostonu"? i "sma?one, zielone pomidory" :)

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-08, 23:37   

Ed_Chigliak napisał/a:

P.S. wbrew pozorom nie lubi? Woody Allena :lol:

??? Woody to mistrz! "Bierz forse i w nogi" to jedna z naj?mieszniejszych komedi jakie widzia?am, ból brzucha ze ?miechu gwarantowany :)

Cicely
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-09, 09:33   

Oooo, Allen jest rewelacyjny. A jego Zelig to mistrzostwo swiata!

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-09, 18:51   

Ja uwielbiam "Jej wysoko?? Afrodyta"!!!!

Ed_Chigliak
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-10, 08:39   

Skorzystam z dostojnej ?acinki cytowanej przez Bonka w jednym z ostatnich postów :
Cytat:
Gustibus non disputandum est, kazdy i tak pozostanie przy swoim

:okulary:

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-10, 18:17   

ok Ed, luzik

a w?asnie przypomnia? mi si? film, na kóry mam teraz ochot? i chyba skocz? do wypo?yczalni, mianowicie "Utalentowany pan Ripley", W?ochy, jazz, saksofon i dziwna historia prowadz?ca w zasadzie do wiadomego ko?ca... dobre na wieczór.

misza59
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-13, 22:39   

"Sma?one zielone pomidory"- bardzo przyjemny film, z niezapomnian? Jessic? Tandy. ?a?uj?, ?e nie wykorzystano dotychczas tak fajnej aktorki, jak? moim zdaniem jest Kathy Bates :( .

Ogl?da?em niedawno, co prawda bardzo pó?no w nocy, bo u nas telewizje nie puszczaj? inaczej, "Amadeusza". Polecam ka?demu, w czwartek ma by? zamieszczona p?yta do specjalnego wydania Wyborczej, troch? kusi, ?eby kupi?, cho? drogo:)

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-02-15, 14:42   

Nie wiedzia?em do którego tematu to wsadzi?, ale z racji niedawnej premiery filmowej...
Czy s? w?ród ?osi fani Narnii??? Ja jestem od jakich? 5 lat... Przy okazji zapraszam na stronk? www.narnia.pl któr? mam przyjemno?? wspó?tworzy? :)

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-02-15, 15:13   

wygl?da na to, ?e s?:) czyta?am ksi??ki i widzia?am w kinie

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-15, 15:35   

Wczoraj oglada?am "Dum? i uprzedzenie" i musze przyzna? ,?e film nawet niez?y szkoda ,?e wczesniej nie si?gne?am po ksi??ke ale có? nie mam na to czasu upajam sie inna lektura niestety;)

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-15, 16:37   

Ale wam dobrze, ja mieszkam w takim ma?ym miaateczku, ?e nie ma kina :zly: nowo?ci to tylko na p?ytach i to po premierze 2 miesiace..... :okulary2:

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-15, 19:25   

to fakt Krakusy maj? dobrze:)

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-02-15, 19:47   

W zwi?zku z tym ?e jestem chory i mam tygodniowe zwolnienie, postanowi?em nadrobi? zaleg?o?ci filmowe . Po?yczy?em sobie od szwagra teczk? w której jest. ok 100 filmów. Na pierwszy ogie? poszed? film , który reklamowali mi koledzy w pracy. By? to „Egzorcyzmy Emily Rose”. Powiem jedno. Po obejrzeniu ten niesamowitego filmu ?wiat ju? nie b?dzie taki sam. Dawno ju? nie odczuwa?em strach ogl?daj? film. Nie polecam go osob? mniej wra?liwym.
P.S. Je?eli znajd? w tym zestawie jaki? równie ciekawy film to podziel? si? z wami swoimi odczuciami .
P.S. 2 Dedykuje wszystkim sentencja z ko?cu filmu „Zabiegajcie o w?asne zbawienie z boja?ni? i dr?eniem”

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-16, 17:49   

Czesmen takie filmy ogladajac to sie raczej nie wyleczysz :552: ale jak taki straszny to musze go zobaczyc!!!!

scarlettkapusta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-02-16, 22:34   

a co z czakiem norisem? :D

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-16, 23:06   

ja mam malutki przesyt ciekawymi sentencjami o czaku:)

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-02-17, 16:15   

Obejrza?em w?a?nie film z Johnem Corbete (Chrisem Stevensem) Pt. „ Bigger than the sky” czyli „Ponad Niebem” z 205 roku , w którym nasz alaska?ski bohater wciela si? w role Michael Degan/Christian.
Fabu?a filmu którego akcja toczy si? teatrze dotyczy jednak innego bohatera tego filmu .A mianowicie ?ycie Petera - porzuconego przez dziewczyn? - traci sens. Zrozpaczony postanawia uda? si? na przes?uchanie do sztuki Cyrano de Bergerac w lokalnym teatrze, licz?c na ma?? rol?. Pomimo, ?e nie ma ?adnego do?wiadczenia jako aktor - dostaje g?ówn? rol?, która zmienia ca?kowicie jego ?ycie. Jaki by? przebieg filmu – oce?cie sami. Nie b?d? wam psu? przyjemno?? obejrzenia tej tragi-komedii.
Powiem tylko ?e film warty obejrzenia

Dodam ?e dzi? o 21 film ten mo?na b?dzie obej?e? na HBO

PDVD_008.JPG
Plik ściągnięto 28 raz(y) 17,99 KB

PDVD_005.JPG
Plik ściągnięto 29 raz(y) 12,77 KB

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-17, 18:16   

ciekawie to wygl?da Czesmen, gdybym tylko mia?a HBO...

A jak narazie, to sie szykuj? na "Fanatyka", dzisiaj, a w zasadziej to ju? jutro w ulubionej stacji Chucka Norrisa, 5 minut po pó?nocy. :534:

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-02-17, 19:22   

Nie trzeba by? chorym na bezsenno??, ?eby sobie obej?e? "Fanatyka" :D Co jaki? czas powtarzaj? go w Pulsie

[ Dodano: 2006-02-17, 19:34 ]
Hej! A wiecie co? mo?e o ostatnim filmie z moim ulubionym aktorem czyli Johnem Corbettem? The Messengers? Ze zdj?? na filmwebie wygl?da mi to na jaki? horror albo thriller... A ch?tnie bym zobaczy? Chrisa w horrorze. :)

[ Dodano: 2006-02-17, 19:37 ]
Nie trzeba, ju? znalaz?em opis na imdb. Korzystaj?c z okazji przedstawi? go te? wam :D

THE MESSENGERS

An ominous darkness invades a seemingly serene sunflower farm in North Dakota, and the Solomon family is torn apart by suspicion, mayhem and murder.

Ciekawe, co z tego wyjdzie...

[ Dodano: 2006-02-17, 19:39 ]
Znalaz?em "Bigger than the sky" w necie, na ftp. Nie wiem, czy dzia?a jeszcze link, ale mo?e uda mi si? ?ci?gn?? :D

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-18, 14:09   

klapa z tym "fanatykiem", zasne?am w po?owie z wycie?czenia :/ , a tyle z tym wieszakiem sie nabiega?am ?eby ustawi? dobry obraz, mo?e jeszcze powtórza kiedy?... :(

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-18, 14:31   

A propos DUmy i uprzedzenie. Uwielbiam ten film. Tzn serial nakrecony przez BBC z Colinem Firthem i Jennifer Ehle w rolach glownych. Mam go na plytkach i przez ostatni tydzien co wieczor raczylam sie jednym odcinkiem. Mam nadzieje ze juz wkrotce bedzie dostepny na plytkach DVD w kazdym normalnym sklepie. Jkos polscy dystrybutorzy nie pala sie do wydawania wrtosciowych rzeczy. Patrz: brak NX w Polsce na DVD.

A co do nowej wersji DiU, jestem milo rozczarowana obsada. Moze byc. Chociaz nikt nie pobije Colina Firtha jako Pana Darcy'ego:)

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-18, 14:58   

no ja niestety oglada?am narazie tylko nowa wersje:(

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 16:21   

a ogl?da? kto? "Sin City"? jak wrazenia? w najblizszym wolnym czasie sobie planuje obejrze?, jestem strasznei ciekawa jak to wypad?o... troche z opóznieniem, ale zawsze... :):

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 17:08   

Jako wielbicielka musicali czekam z utesknieniem na premiere na Canal + "Upiora w operze". Wspaniala muzyka Andrew Lloyd Webbera. Jezeli chodzi o muzyke to goraco polecam, o samym filmie narazie sie nie wypowiadam, ale mam nadzieje, ze sie nie zawiode:)

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-02-19, 17:11   

Ja bynajmniej si? nie zawiod?am na "Upiorze w operze"

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-19, 19:50   

Szkoda ,?e nie mam canal+ :/

Cicely
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-20, 13:30   

Ja ogladalam "Sin City". Fabula nie jest specjalnie wymyslna, ale wizualnie jest ooooodjechany. Ktos moze uzna, ze to przerost formy nad trescia, ale zobaczyc warto.

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-20, 14:59   

teraz to mnie czeka "Potop" co sie miesci na 5 p?ytach :549: do??czonych do "pani domu" czy "naj" hahahha umieram ze szcz??cia :) :) :)

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-20, 19:52   

pamietam ze "Potop" przeczyta?am 2 razy nie wiem jakim cudem, bo ksi?zka nie nalezy do najcienszych, a ja jak biore sie do lektur zadaje zasadnicze pytanie"Ile to ma stron?" :one:

marchewka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-22, 00:47   

Moje ulubione:
Spirited Away !!!
Wielki B??kit (muzyka!), Mi?dzy S?owami, Dzie? ?wira:), Ja?cio Wodnik - Pogrzeb Kartofla i w ogóle Kolski, Kroniki Portowe, American Beauty, Red Violin!!!!! te? za muzyk?, uwielbiam japo?skie Dark Water i Ring, Kontrolerzy, Dró?nik , ?ywot Brajana:) , Tr?bka.... i jeszcze jeszcze troch?
a seriale:6 stóp pod ziemi?, Carnivale, Kochane k?opoty a kiedy? by?am super fank? Twin Peaks ( e...nadal jestem:) ) - muzyka!!!

a gdy chc? porycze? to - To w?a?nie mi?o??

Odpowiedz do tematu