Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ogl?daj? ?osie, kiedy nie ogl?daj? NX?
Autor Wiadomość
Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-07-08, 23:34   

Dzi? znów by?am w kinie. Tym prazem pad?o na film Wino truskawkowe . Niesamowity film, pi?kna muzyka. Magia miesza sie z rzeczywisto?ci?, duchy w?druj? po ziemi, no i przepi?kne widoki...
Film klimatem przypominaj?cy (przynajmniej mi) Alask?.
Zwiastun: Wino truskawkowe
You wonder what has happened to me...

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2009-07-15, 14:25   

Wiesia napisał/a:
Wczoraj by?am razem z moja wymaltretowana po sesji band? w kinie. Warunek: film, na którym nie trzeba my?le?. Pad?o na film 'Narzeczony mimo woli'. Nie wi?za?am z nim ?adnych nadziei ani oczekiwa?. Wyobra?cie sobie jak mile by?am zaskoczona, gdy okaza?o si?, ?e akcja przede wszystkim ma miejsce na Alasce :)
The Proposal

Ja by?em wczoraj na tym samym filmie z moj? lepsz? po?ówk?. :) I te? nie mia?em poj?cia, ?e akcja umiejscowiona jest w Sitka. :D No po prostu wypas!!! :] Mo?e z tego powodu nie umiem obiektywnie oceni? filmu, ale naprawd? mi si?? podoba?. Jedna z fajniejszych komedii romantycznych. Polecam, zreszt? chyba fanom NX nie trzeba reklamowa? filmu, który dzieje si? na Alasce :)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-07-15, 15:43   

heh a ja wczoraj by?am drugi raz na Winie Truskawkowym :) (chyba pierwszy raz zdarzy?o mi si? by? dwa razy na tym samym filmie w kinie)

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2009-07-15, 17:37   

Wiesia napisał/a:
Dzi? znów by?am w kinie. Tym prazem pad?o na film Wino truskawkowe . Niesamowity film, pi?kna muzyka. Magia miesza sie z rzeczywisto?ci?, duchy w?druj? po ziemi, no i przepi?kne widoki...
Film klimatem przypominaj?cy (przynajmniej mi) Alask?.
Zwiastun: Wino truskawkowe

Skoro muzyk? stworzy? Lorenc to wiadomo, ?e oprawa musi by? powalaj?ca. :) Genialny kompozytor, zastanawiam si?, co on jeszcze robi w Polsce? Powinien dawno ju? tworzy? muzyk? do o wiele lepszych filmów (nie mówi? tu o Winie Truskawkowym, tylko o ogóle dzie?, które Lorenc zilustrowa?), za o wiele wi?ksz? kas? i z o wiele wi?kszym uznaniem publiczno?ci. Go?? jest niesamowity, a partytura do "Bandyty" to absolutne arcydzie?o.
A samo "Wino truskawkowe" te? chcia?em zobaczy?, od kiedy pierwsze newsy o tym filmie wyp?yn??y na filmweb. A potem przesuwali premier? i przesuwali i nawet si? nie zorientowa?em, ?e jest w kinach. :)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-07-15, 23:50   

A pi?tkow? noc sp?dzam w Multikinie na maratonie koncertów U2 :) taka rozgrzewka przed prawdziwym koncertem :)
Stay

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-08-29, 09:36   

Dzi? o 0.20 polecam 28 dni pó?niej
Zwiastun - 28 dni pó?niej

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-08-29, 09:46   

Na festiwalu w Kazimierzu Dolnym by?am m.in. na filmie dokumentalnym It might get loud. Film jest opowie?ci? o gitarze elektrycznej, a opowiadaj? o niej: Jimmi Page, The Edge :579: oraz Jack White.
Film zrobi? na mnie du?e wra?enie, mo?e dlatego, ?e ogl?da?am go pod go?ym niebem na Zamku w Kazimierzu i mia?o to miejsce w noc przed koncertem U2 :)
S?dz?, ?e warto go obejrze? je?li lubi si? gitar? elektryczn? :)
Zwiastun - It might get loud

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-10-25, 07:29   

By?am w pi?tek na Weronika postanawia umrze?.
Film nie zrobi? na mnie piorunuj?cego wra?enia, ot taki sobie. W trakcie ogl?dania my?la?am sobie: Coleho nie powinien by? ekranizowany :)
Mo?na obejrze?, ale niekoniecznie w kinie :)

Radziu8209 

Wysłany: 2009-10-25, 14:23   

Lekko znudzony tym ?e ostatnio jako? nie wychodzi nic ciekawego (du?o oczekiwa?em od "9" niestety troch? si? zawiod?em), i postanowi?em ?e postaram si? obejrze? wszystkie filmy z 100 najlepszych z filmwebu których oczywi?cie jeszcze nie ogl?da?em i wczoraj pad?o na miejsce 58 i film "Wszystko za ?ycie" - film naprawd? niez?y. Jego wielki plus to cel g?ównego bohatera - ALASKA. A film jest na faktach.
Kto nie ogl?da? niech to obowi?zkowo zrobi, kto ogl?da? niech napisze czy mu si? podoba?.
Decyzji g?ównego bohatera nie komentuj? bo spal? film tym którzy go nie widzieli...Into the wild - zwiastun

Napis na autobusie jest mile znany...
Ostatnio zmieniony przez Radziu8209 2009-10-25, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-10-25, 17:10   

a mam pyt.
jak surogaci ???
warto ?

Radziu8209 

Wysłany: 2009-10-25, 18:20   

Koncepcja ciekawa, ale wykonanie n?dzne. Par? lat temu mo?e by i jeszcze troch? poruszy?a, ale po Matrixie poprzeczka jest wysoka :)
Zale?y od upodoba?, ale do kina wycieczk? odradzam bo szkoda kasy...

[ Dodano: 2009-10-31, 16:01 ]
"O w mord?" ... tak mog? zareklamowa? film "Miasto Boga" (28 miejsce Filmwebu)
Dawno temu jak by?em m?ody :P i mieszka?em jeszcze w swoim rodzinnym mie?cie to zdawa?o mi si? ?e jak mnie kilka razy napadli i okradli a z raz dosta?em lekkie lanie, to musi by? niebezpieczne miasto. Po tym filmie wiem ?e by?o oaz? spokoju.
Je?eli zdaje ci si? ?e mieszkasz w niebezpiecznej dzielnicy to polecam ten film, po obejrzeniu stwierdzisz ?e mia?e? racj?.... zdaje ci si?.....
Kolejny nieameryka?ski film który trzeba obejrze? do ko?ca. Oparty na autentycznych wydarzeniach (twarde nerwy si? przydadz?), ale pomimo ogólnego przygn?bienia ma pewien pozytywny mora?.
Ostatnio zmieniony przez Radziu8209 2009-10-25, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2009-11-07, 08:54   

Wybra?am si? wczoraj na "Solist?".
Mimo wszystko - warto.

Radziu8209 

Wysłany: 2009-11-10, 23:44   

Cytat:
Wybra?am si? wczoraj na "Solist?".
Mimo wszystko - warto.

Tak wi?c tym razem wybór pad? na Solist?, zastanawiam si? sk?d stwierdzenie "Mimo wszytko...". Nie wiem czy o to ci chodzi?o: film o ciekawej historii, ale czego? w nim zabrak?o, pewnej dynamiki, jak na przyk?ad w "Pi?knym Umy?le". Odczuwam lekki niedosyt, ale mia? w sobie co? pozytywnego.

[ Dodano: 2009-12-05, 09:23 ]
No ale w ko?cu przyszed? czas na co? troszk? innego, wi?c mamy "2012". Nie spodziewa?em si? wiele wi?c si? nie zawiod?em. Fajnie co jaki? czas popatrze? jak wali ca?a Ameryka :) . Dla osób które denerwuj? naci?gane sceny, wpadki, niedoci?gni?cia itp. to raczej nie polecam. Trzeba si? przyzwyczai? ?e bezwzgl?dny ?ywio? jest "ugadany" z g?ównym bohaterem i lubi by? zawsze bardzo blisko niego, ale jak trzeba to ch?tnie na niego poczeka :P
Ach gdzie te zaskakuj?ce zwroty akcji jak w starych dobrych filmach, gdzie g?ówny bohater ginie w po?owie filmu (np. "Psychoza")

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-12-13, 12:42   

co do 2012 to jest to film, na ktory ja nie mog? i??, podejrzewam, ?e przy nim absurdy typu ucieczka przed -100C do -80C zaprezentowana w "pojutrze" to piku?

jaki? czas temu oglada?am z bartem film:The fall
bardzo mi si? podoba? zarowno scenariusz jak i realizacja - polecam na zimowy wieczór, niesamowicie kolorowy film

zielony 
Administrator

Wysłany: 2009-12-13, 12:46   

oj 2012 stanowczo mnie odrzuca

ja mam za s?abe nerwy na tak? wizj? przysz?o?ci ;)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2009-12-13, 12:57   

dok?adnie Zielony,
ja mam tak samo - mam za s?abe nerwy na absurd wymy?lony przez scenarzystów :D

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2009-12-13, 18:09   

Ja od 2012 wol? 2001: A Space Odyssey Kubricka :one:
Total organization is necessary.
Every muscle must be tight.
------------------------------------
"Celem ruchu drogowego nie jest bezpiecze?stwo, tylko szybko??" - JKM

Radziu8209 

Wysłany: 2009-12-15, 13:52   

Ambitne kino to to faktycznie nie jest, ale za to jest na co popsioczy? po filmie :D ale faktycznie lepiej sp?dzi? czas na czym? ambitniejszym: no wi?c mo?e co? nieameryka?skiego:
Millennium: M??czy?ni, którzy nienawidz? kobiet - du?sko-szwedzka produkcja - oni lubi? wyj?tkowo patologiczne tematy, film ciekawy chocia? gdybym mia? poleci? jaki? ich film to z ca?? pewno?ci?
Ondskan
to jest wysoka pozycja na li?cie moich ulubionych

czesmen 
VIP

Wysłany: 2009-12-17, 11:35   

wy sie nie znacie- mi sie 2012 bardzoo podoba?o , mialo niesamowite efekty specjalne itylko dla tego warto to zobaczyc :D

ishka83 

Wysłany: 2009-12-20, 09:25   

polecam serial Damages, w polskim t?umaczeniu Uk?ady. Tak k*****o INTELIGENTNIE zakr?conej fabu?y w ?yciu nie widzia?am. No i nie ci?gnie si? bezsensownie, po dwóch sezonach mamy prawie wszystko wyja?nione i chyba nie b?d? na si?? dokr?ca? kolejnych odcinków. Leci w niedziele na Polszicie jako? o 22 chyba.

Roslyn 

Wysłany: 2010-04-08, 19:43   

Kiedy nie ogladam NX, cz?sto wracam do filmu"Kiedy Harry pozna? Sally"- film przegadany, z Meg Ryan i Billem Cristalem skrz?cy si? dowcipem, z pi?kna scen? kiedy Meg udaje orgazm w barze kanapkowym. Dla mnie kolejna próba pokazania ro?nic w widzeniu relacji damsko-m?skich z nutk? humoru.
Dla mnie bomba, ale ja stara jestem wi?? pewnie troch? starym kinem zapachnia?o(koniec lat 80 XX wieku)- naftalin? mo?e te? :556:

Radziu8209 

Wysłany: 2010-04-09, 09:28   

Stare klasyki s? naprawd? pierwsza klasa. I chocia? najwi?cej wie na ten temat Ed :) to i ja lubi? do nich wróci?. A co do wieku Roslyn to my?l? ?e nie masz si? co przygn?bia? - lepiej patrze? na pozytywne strony tego ?e czas p?ynie ni? na negatywne. Podobno cz?owiek ma tyle lat na ile si? czuje - wi?c nie ma si? co sztucznie postarza? :)
A wracaj?c do filmów to ostatnio ogl?da?em Wysp? Tajemnic - temat ogólnie cz??ciowo znany - ale ?e lubi? tajemnice to musz? powiedzie? ?e by? ciekawy, za?apa? w sumie tylko jednego powa?nego minusa za totalnie niepotrzebn? umazan? krwi? scen? snu - :563:

fleish 

Wysłany: 2010-09-27, 22:46   

http://iitv.info/pillars-...--filary-ziemi/
?redniowiecze. Anglia. Królestwo. Ko?ció?. Ubóstwo. Intrygi. Bardzo dobra gra aktorów. Znakomita sceneria. Nowy ?wietny serial oparty na starym bestsellerze rewelacyjnego Kena Folleta, zwykle autora wspó?czesnej sensacji. Po 3 odcinkach jestem w stanie zarekomendowa?.. bardzo.

ps. dla l?ejszych nastrojów polecam serial komediowy "Dwóch i pó?" którego zreszt? poleca? pewnie nie trzeba :) charlie sheen rules, rz?dzi czy jak tam to sie teraz mówi! :)

Joasza 

Wysłany: 2010-09-28, 18:51   

Radziu8209 napisał/a:
gdybym mia? poleci? jaki? ich film to z ca?? pewno?ci?
Ondskan
to jest wysoka pozycja na li?cie moich ulubionych

Przy??czam si?, film jest dobry, cho? moim zdaniem ksi??ka na podstawie której powsta? jest o niebo lepsza, s? tam opisy psychiki bohatera, co bardzo lubi? a co raczej trudno odda? w filmie, poza tym scenariusz odrobin? ró?ni si? od tego co by?o w ksi??ce i moim zdaniem zachowanie tego ksi??kowego Erika jest po prostu bardziej wiarygodne, logiczne.
Ostatnio odkry?am ?wietny serial, jeden z najlepszych seriali komediowych jakie ogl?da?am Modern family Polecam, dajcie mu szans? :)

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2010-09-28, 20:11   

Wybra?am si? kilka dni temu na "Nie ogl?daj si?". Polecam.

fleish 

Wysłany: 2010-10-02, 17:55   

Uwaga og?oszenie!
ze wszech miar b?d? sie stara? rozpatrzy? pozytywnie (za 10 co najmniej lat) podanie o r?k? mej córki (co? mi?dzy 8 a 9 cudem na ?wiecie) (ona raczej akceptuje powy?sze warunki) w przypadku dostarczenia w polskiej wersji j?zykowej kompletu serii filmów animowanych pod tytu?em :The Tick: http://www.filmweb.pl/serial/Kleszcz-1994-164666 (lektor: Zbigniew Suszy?ski - koniecznie;)
ps. prosz? trzyma? fason odpowiedzi ;)

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-10-24, 00:47   

ja tam ?adn? r?k? nie jestem zainteresowana, niech ta r?ka sama sobie wybierze co lubi.
jedyne co na razie znalaz?am to:
http://isohunt.com/torren...ick?tab=summary niestety wersja oryginalna
http://www.serialowe.pl/f...-kleszcz-chomik trzeba sie rejestrowac, nie czyta?am regulaminu wiec nie wiem na jakich zasadach
i jeszcze to:
http://www.pobierz-film.p...ing-pl-the-tick

fleish 

Wysłany: 2010-10-27, 11:12   

lubi kleszcza :)

no wlasnie wersja oryginalna nie daje takiego czadu jak ta z Suszy?skim..
dwa pozosta?e linki - buli? trza, a ja takim i tak nie wierz? - co najwy?ej pewnie z napisami..

[ Dodano: 2010-10-27, 11:19 ]
zmieniaj?c nieco

na zimowe wieczory polecam jeszcze dwa ciekawe seriale o "nieco" kryminalnej tematyce :)
http://iitv.info/boardwalk-empire/
http://iitv.info/breaking-bad/

Wiesia 
Administrator

Wysłany: 2010-12-15, 18:26   

Roslyn napisał/a:
Kiedy nie ogladam NX, cz?sto wracam do filmu"Kiedy Harry pozna? Sally"- film przegadany, z Meg Ryan i Billem Cristalem skrz?cy si? dowcipem, z pi?kna scen? kiedy Meg udaje orgazm w barze kanapkowym. Dla mnie kolejna próba pokazania ro?nic w widzeniu relacji damsko-m?skich z nutk? humoru.
Dla mnie bomba, ale ja stara jestem wi?? pewnie troch? starym kinem zapachnia?o(koniec lat 80 XX wieku)- naftalin? mo?e te? :556:

heh tez ostatnio wróci?am do tego filmu :)

Poza tym obejrza?am wszystkie odcinki i filmy Z archiwum X, jakie kiedykolwiek powsta?y.
Nie straszne mi ju? ?adne spiski rz?dowe, dzieci z niepokalanego pocz?cia które s? super?o?nierzami oraz tajniki skutecznego zmartwychwstania ;)

I want to belive :D

zielony 
Administrator

Wysłany: 2010-12-16, 21:03   

brawo wiecha

ja zatrzyma?em si? na 8 odcinku

ale za to jestem pod koniec dziesi?tego !!!! sezonu M.A.S.H.

wra?enia nied?ugo przedstawi? na form :D - jeszcze 11 i koniec

Odpowiedz do tematu