Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Łosków serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bohater, którego nie lubię....
Autor Wiadomość
bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-24, 20:50   Bohater, którego nie lubię....

W zwiazku z marazmem na forum i zimową hibernacją, zakładam taki oto wątek. Mam nadzieję, że się troche coś ożywi i może nawet ktoś z kimś pokłóci.... :D :D :D
Żeby nie było zbyt cukierkowo, a dyskusja rosła w posty :lol: To co kogo eliminujemy z Cicely?

p.s. Wątek dedykowany Vrooomowi, na poprawę humoru z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia :grin:

vroooom 
Członek Rady

Wysłany: 2006-01-24, 21:08   

Ja wszystkich lubie. Ale jeśli mam wybierać no to chyba Adam- czasami mnie drażni- ale on taki już jest.

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-01-24, 21:21   

Adam i jego żonka -za dużo krzyczą -jak moi sąsiedzi.Gbur i tyle . Maurice - też jest gburem ale u niego to nie razi i piękny wywód Maurica kończący sie tym ,że do dupa bolała :one: (w innym tłumaczeniu -tyłek)

[ Dodano: 2006-01-24, 21:26 ]
Acha jeszcze dr Capra i jego żonka i Nikola(ten śpiewający Rosjanin z prezentami) niebardzo mi podeszli .

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-25, 12:42   

O tak doktor Capra!!! Jego nie trawię... Michele jeszcze ujdzie ,ale jej mężuś to totalna porażka!!!

czyzu9 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 35
Wysłany: 2006-01-25, 14:29   

Adam jest oki ale jego :531: zona :531:

Twoje ip :

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-25, 15:34   

Maurice - za całokształt, nie cierpię kolesia, za podejscie do życia, nadętość, cwaniactwo, pieniądze, pieniądze i pieniądze, smęty i ciągłe pretensje.

Ewa - za bardzo stuknięta, no i to zatajenie przezd Adamem swojego pochodzenia i majątku...

no 100 post napisany :)

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-25, 18:54   

Nie lubię Caprów. No nie podeszli mi i tyle!! Są jacyś tacy... bez wyrazu. Jak dla mnie to w ogóle mogłoby ich nie byc.

No i pomimo wszystko często i gęsto denerwuje mnie Chris. Za bardzo komplikuje niektóre sprawy.

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-26, 21:08   

Ja obstawiam Caprów i oczywiście kogoś o kim wiekszość zapewne zapomniała - Mike Monroe. Dla mnie to jakiś świrnięty gość który boi się że umrze od jednego pyłku który wtargnie na jego terytorium...i jeszcze do tego Meggi uważała go za bohatera! Nie przejdzie. :571:

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-26, 22:28   

oj tak Mike'a nie znosiłam psuł cały motyw Joel - Maggie, nawet mi powieka nie zadrżała kiedy opuszczał Cicely wrecz byłam z tego powodu zadowolona ;)

Cicely
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 14:05   

A ja nie lubilam Ricka, dobrze, ze mu szybko ten satelita spadl na glowe. Jak Maggie mogla wybrac takiego faceta?

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-01-27, 14:10   

racja Rick , zapomniałem o nim .nielubiłem go .
ps. polubiłem go ,ba nawet mi sie spodobał -ALE TYLKO W POSTACI PSA :D

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 14:44   

Widać, że faceci Maggie nie przypadają do gustu fanom Alaski. Podpisuje się w pełni pod tym!!
A skoro mowa o facetach Maggie, co powiecie kochani o samym Joelu jako wybranku O'Connell i o Chrisie :?: :?: ;)

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-01-27, 15:26   

Żaden z nich !!! Dobrze się stało że scenarzyści nie złączyli Maggie na stałe z kimś ,było by to to samo co np. zrobienie indianinna z Maurica .I serial byłby wtedy mniej ciekawy . O ile doktor jeszcze od czasu do czasu pasuje do chwilowych romansów z Maggi (super jest u nich wybuch uczucia ,unikanie sie nawzajem i extra inteligęntne kłótnie - to wszystko zamieniane kolejnoscią ),to w przypadku Chrisa wkurzał mnie każdy ,nawet mały przejaw jego uczucia do Meggi .
ps.niewiem czy to prawda ale podobno w czasie kręcenia serialu co chwile właśnie John Corbett znikał z Janine Turner co utrudniało kręcenie scen.

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 16:36   

tez coś tak słyszałam, ale najbardziej wkurzyło mnie to, że niby meggi tak kochała joela ale po rozstaniu bardzo szybko związała sie z Chrisem... :571:

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 19:41   

Maurice zapomniałam o nim chyba dlatego ,że jest dla mnie najmniej wazny w tym filmie, przede wszystkim nuuuuuuudzi, potrafi człowieka wstrzasem sprowadzic na ziemie,dobić swoim materializmem,zgnieść egoizmem blech.....

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-01-27, 19:58   

A ja tam bardzo polubiłem Maurica. Może troche jest nieszczęśliwym człowiekiem ale szanuje go. Człowiek zna swoją wartość. A wkurza mnie Ed i ta jego życiowa nieporadność :) Takie ciepłe kluchy. :562:

mary-margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 22:15   

Mike Monroe!Zdecydowanie!Caprów tez nie trawię...

misza59
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 22:26   

no ja jakoś za mikiem też nie przepadałem, chociaż własciwie trza mu współczuć, mieć taką alergię to raczej nie szczześliwy żywot. Ale nie spodobał mi się odcinek, w któerym wystąpił jako adwokat mieszkańców przeciw Joelowi. Cóż może taki zawód adwokayta-hipokryty, ale...

scarlettkapusta 
Łoś Shelly

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-01-27, 22:27   

nie wiem, jak Cie moze wkurzac Ed :P
a Maurice'a tez uwielbiam :>

chyba jedyna osoba, ktorej nie lubie, to dr Capra... wiem, malo to oryginalne, no ale co tam ;)

misza59
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 22:28   

Chyba coraz bardziej przekonuje się, że po ostatmnim oglądaniu najbardziej polubiłem Ruth Anne. taka swojska babka, a do tego zaradna, pomimo dojrzałego wieku...

Ania 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-01-29, 13:11   

Ruth-Ann wydawała mi się momentami chorobliwie zgryźliwa i mało sympatyczna

chrisstevens 
Członek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-01-29, 14:23   

Ja tam lubię Mike'a i Caprów (zwłaszcza, że Michelle jest Polką :D ). Za to często wkurza mnie skrajnie feministyczna i agresywna Maggie, chociaż nie mowię, że jej nie lubię... Hmm... Kogo wyeliminowałbym z Cicely... Chyba Rona i Ericka, bo mało pasują do tego miasteczka. Wydaje mi się, że zostali wprowadzeni głównie dla "poprawności politycznej" :/

[ Dodano: 2006-01-29, 14:35 ]
Nie wiem, czemu tak powszechna jest niechęć do Mike'a. To był naprawdę miły gość, a kiedy przechadzał się po Cicely w kostiumie astronauty to już był full wypas :D - bardzo to pasowało do róźnych innych nierealnych elementów serialu, które tworzyły super klimat. No i jeszcze jego świetny "dom" :) .
Za co można Mike'a nie lubić??? No, może go nie lubią fani duetu Joel + Maggie, ale ja ich nie rozumiem. Był to rzeczywiście jeden z ważniejszych motywów serialu, ale nie mogli w kółko kłócić się, godzić i od czasu do czasu całować/obściskiwać (wiatr)/oświadczać(samolot do Rosji) :P Dobrze, że było urozmaicenie w postaci Mike'a, a poza tym motyw doktorka i O'Connel wcale nie był jakiś genialny.

argas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-29, 18:31   

Z mojej strony dodam, że mnie najbardziej drażnili Capry oraz Mike. Chyba jeszcze w niektórych odcinkach irytował mnie nawet Chris, bo za dużo gadał :P

Co do Capriów. to strasznie ich nie lubiłem - jakoś nie pasowali tutaj. A Mike wydawał mi się dziwny dlatego, że znałem wcześniej aktora grającego go z serialu "Ostry Dyżur" i za każdym razem jak go widziałem miałem przed oczami wersje z ostrego dyżuru ;)

PS. Mam jakąś taką fobie, że jak widze, aktora z NX grającego w innym filmie/serialu to wydaje mi się to strasznie dziwne ;P

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-29, 20:17   

Rzeczywiście, wszyscy uwzieli się na biednego Mika...Ja osobiście go lubie, śmieszna jest ta jego alergia na wszystko :grin:

Mnie za to jeszcze często wkurza Maggie... Straszne są te jej wybuchy agresji i napady na( czasami) zupełnie niewinnego Joela. Oczywiście ją dosyć lubię, ale zdecydowanie wolę ją w ostatnich odcinkach gdzie jest duzo spokojniejsza i bardziej dojrzała.

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-30, 19:38   

A ja bardzo lubię wybuchy Maggie. Szczególnie ten, w którym do miasteczka przyjechała sędzia!!
I ponownie podtrzymuję wcześniejsze stwierdzenie... Chris.

A co do duetu Erick i Ron... komu to przeszkadza?? Mam nadzieje Chris że nie jesteś homofobem?? Skoro Cicely jest miejscem gdzie każdy może sobie znaleźć miejsce dla siebie, że każdy będzie tam mile widziany (nawet Mike w kostiumie astronauty, którym się tak zahwycasz) to dlaczego para gejów tam nie pasuje?? Nie rozumiem Twojego podejścia...

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-09, 21:12   

Ania napisał/a:
Ruth-Ann wydawała mi się momentami chorobliwie zgryźliwa i mało sympatyczna

Ruth Ann to dla minie w 100% ideał, bardziej sympatycznej osoby w całym serialu nie ma, wszystko mogę zakceptować, ale Ruth Ann zgryźliwa i mało sympayczna??? Chyba oglądałyśmy nie ten sam serial...

Ania 
Łoś Holling

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-02-10, 13:14   

chyba ten sam .... choć uwagi Ruth-Ann czasem twardo sprowadzały na ziemię

chrisstevens 
Członek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-02-10, 15:47   

Mnie też Ruth-Anne czasem wkurzała, ale ogólnie była fajna.

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-10, 17:48   

Ania i Chris ale które momenty? Dajcie jakiś przykład, bo dla mnie to postać kryształowa maksymalnie, zero minusów.

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-10, 20:19   

Jak Ruth-Anne może wkurzać??? Ja ją uwielbiam, chciałabym mieć taką babcię jak ona :grin:

Odpowiedz do tematu