Przystanek Alaska - Northern Exposure Strona Główna Przystanek Alaska - Northern Exposure
Forum Miłośników serialu Przystanek Alaska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bohater, którego nie lubi?....
Autor Wiadomość
bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-24, 20:50   Bohater, którego nie lubi?....

W zwiazku z marazmem na forum i zimow? hibernacj?, zak?adam taki oto w?tek. Mam nadziej?, ?e si? troche co? o?ywi i mo?e nawet kto? z kim? pok?óci.... :D :D :D
?eby nie by?o zbyt cukierkowo, a dyskusja ros?a w posty :lol: To co kogo eliminujemy z Cicely?

p.s. W?tek dedykowany Vrooomowi, na popraw? humoru z ?yczeniami szybkiego powrotu do zdrowia :grin:

vroooom 
Cz?onek Rady

Wysłany: 2006-01-24, 21:08   

Ja wszystkich lubie. Ale je?li mam wybiera? no to chyba Adam- czasami mnie dra?ni- ale on taki ju? jest.

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-01-24, 21:21   

Adam i jego ?onka -za du?o krzycz? -jak moi s?siedzi.Gbur i tyle . Maurice - te? jest gburem ale u niego to nie razi i pi?kny wywód Maurica ko?cz?cy sie tym ,?e do dupa bola?a :one: (w innym t?umaczeniu -ty?ek)

[ Dodano: 2006-01-24, 21:26 ]
Acha jeszcze dr Capra i jego ?onka i Nikola(ten ?piewaj?cy Rosjanin z prezentami) niebardzo mi podeszli .

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-25, 12:42   

O tak doktor Capra!!! Jego nie trawi?... Michele jeszcze ujdzie ,ale jej m??u? to totalna pora?ka!!!

czyzu9 
?o? Holling

Zaproszone osoby: 35
Wysłany: 2006-01-25, 14:29   

Adam jest oki ale jego :531: zona :531:

Twoje ip :

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-25, 15:34   

Maurice - za ca?okszta?t, nie cierpi? kolesia, za podejscie do ?ycia, nad?to??, cwaniactwo, pieni?dze, pieni?dze i pieni?dze, sm?ty i ci?g?e pretensje.

Ewa - za bardzo stukni?ta, no i to zatajenie przezd Adamem swojego pochodzenia i maj?tku...

no 100 post napisany :)

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-25, 18:54   

Nie lubi? Caprów. No nie podeszli mi i tyle!! S? jacy? tacy... bez wyrazu. Jak dla mnie to w ogóle mog?oby ich nie byc.

No i pomimo wszystko cz?sto i g?sto denerwuje mnie Chris. Za bardzo komplikuje niektóre sprawy.

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-26, 21:08   

Ja obstawiam Caprów i oczywi?cie kogo? o kim wiekszo?? zapewne zapomnia?a - Mike Monroe. Dla mnie to jaki? ?wirni?ty go?? który boi si? ?e umrze od jednego py?ku który wtargnie na jego terytorium...i jeszcze do tego Meggi uwa?a?a go za bohatera! Nie przejdzie. :571:

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-26, 22:28   

oj tak Mike'a nie znosi?am psu? ca?y motyw Joel - Maggie, nawet mi powieka nie zadr?a?a kiedy opuszcza? Cicely wrecz by?am z tego powodu zadowolona ;)

Cicely
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 14:05   

A ja nie lubilam Ricka, dobrze, ze mu szybko ten satelita spadl na glowe. Jak Maggie mogla wybrac takiego faceta?

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-01-27, 14:10   

racja Rick , zapomnia?em o nim .nielubi?em go .
ps. polubi?em go ,ba nawet mi sie spodoba? -ALE TYLKO W POSTACI PSA :D

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 14:44   

Wida?, ?e faceci Maggie nie przypadaj? do gustu fanom Alaski. Podpisuje si? w pe?ni pod tym!!
A skoro mowa o facetach Maggie, co powiecie kochani o samym Joelu jako wybranku O'Connell i o Chrisie :?: :?: ;)

lopez5 
VIP

Wysłany: 2006-01-27, 15:26   

?aden z nich !!! Dobrze si? sta?o ?e scenarzy?ci nie z??czyli Maggie na sta?e z kim? ,by?o by to to samo co np. zrobienie indianinna z Maurica .I serial by?by wtedy mniej ciekawy . O ile doktor jeszcze od czasu do czasu pasuje do chwilowych romansów z Maggi (super jest u nich wybuch uczucia ,unikanie sie nawzajem i extra intelig?ntne k?ótnie - to wszystko zamieniane kolejnosci? ),to w przypadku Chrisa wkurza? mnie ka?dy ,nawet ma?y przejaw jego uczucia do Meggi .
ps.niewiem czy to prawda ale podobno w czasie kr?cenia serialu co chwile w?a?nie John Corbett znika? z Janine Turner co utrudnia?o kr?cenie scen.

likavitos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 16:36   

tez co? tak s?ysza?am, ale najbardziej wkurzy?o mnie to, ?e niby meggi tak kocha?a joela ale po rozstaniu bardzo szybko zwi?za?a sie z Chrisem... :571:

fifth_avenue
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 19:41   

Maurice zapomnia?am o nim chyba dlatego ,?e jest dla mnie najmniej wazny w tym filmie, przede wszystkim nuuuuuuudzi, potrafi cz?owieka wstrzasem sprowadzic na ziemie,dobi? swoim materializmem,zgnie?? egoizmem blech.....

czesmen 
VIP

Wysłany: 2006-01-27, 19:58   

A ja tam bardzo polubi?em Maurica. Mo?e troche jest nieszcz??liwym cz?owiekiem ale szanuje go. Cz?owiek zna swoj? warto??. A wkurza mnie Ed i ta jego ?yciowa nieporadno?? :) Takie ciep?e kluchy. :562:

mary-margaret
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 22:15   

Mike Monroe!Zdecydowanie!Caprów tez nie trawi?...

misza59
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 22:26   

no ja jako? za mikiem te? nie przepada?em, chocia? w?asciwie trza mu wspó?czu?, mie? tak? alergi? to raczej nie szczze?liwy ?ywot. Ale nie spodoba? mi si? odcinek, w któerym wyst?pi? jako adwokat mieszka?ców przeciw Joelowi. Có? mo?e taki zawód adwokayta-hipokryty, ale...

scarlettkapusta 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-01-27, 22:27   

nie wiem, jak Cie moze wkurzac Ed :P
a Maurice'a tez uwielbiam :>

chyba jedyna osoba, ktorej nie lubie, to dr Capra... wiem, malo to oryginalne, no ale co tam ;)

misza59
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 22:28   

Chyba coraz bardziej przekonuje si?, ?e po ostatmnim ogl?daniu najbardziej polubi?em Ruth Anne. taka swojska babka, a do tego zaradna, pomimo dojrza?ego wieku...

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-01-29, 13:11   

Ruth-Ann wydawa?a mi si? momentami chorobliwie zgry?liwa i ma?o sympatyczna

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-01-29, 14:23   

Ja tam lubi? Mike'a i Caprów (zw?aszcza, ?e Michelle jest Polk? :D ). Za to cz?sto wkurza mnie skrajnie feministyczna i agresywna Maggie, chocia? nie mowi?, ?e jej nie lubi?... Hmm... Kogo wyeliminowa?bym z Cicely... Chyba Rona i Ericka, bo ma?o pasuj? do tego miasteczka. Wydaje mi si?, ?e zostali wprowadzeni g?ównie dla "poprawno?ci politycznej" :/

[ Dodano: 2006-01-29, 14:35 ]
Nie wiem, czemu tak powszechna jest niech?? do Mike'a. To by? naprawd? mi?y go??, a kiedy przechadza? si? po Cicely w kostiumie astronauty to ju? by? full wypas :D - bardzo to pasowa?o do ró?nych innych nierealnych elementów serialu, które tworzy?y super klimat. No i jeszcze jego ?wietny "dom" :) .
Za co mo?na Mike'a nie lubi???? No, mo?e go nie lubi? fani duetu Joel + Maggie, ale ja ich nie rozumiem. By? to rzeczywi?cie jeden z wa?niejszych motywów serialu, ale nie mogli w kó?ko k?óci? si?, godzi? i od czasu do czasu ca?owa?/ob?ciskiwa? (wiatr)/o?wiadcza?(samolot do Rosji) :P Dobrze, ?e by?o urozmaicenie w postaci Mike'a, a poza tym motyw doktorka i O'Connel wcale nie by? jaki? genialny.

argas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-29, 18:31   

Z mojej strony dodam, ?e mnie najbardziej dra?nili Capry oraz Mike. Chyba jeszcze w niektórych odcinkach irytowa? mnie nawet Chris, bo za du?o gada? :P

Co do Capriów. to strasznie ich nie lubi?em - jako? nie pasowali tutaj. A Mike wydawa? mi si? dziwny dlatego, ?e zna?em wcze?niej aktora graj?cego go z serialu "Ostry Dy?ur" i za ka?dym razem jak go widzia?em mia?em przed oczami wersje z ostrego dy?uru ;)

PS. Mam jak?? tak? fobie, ?e jak widze, aktora z NX graj?cego w innym filmie/serialu to wydaje mi si? to strasznie dziwne ;P

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-29, 20:17   

Rzeczywi?cie, wszyscy uwzieli si? na biednego Mika...Ja osobi?cie go lubie, ?mieszna jest ta jego alergia na wszystko :grin:

Mnie za to jeszcze cz?sto wkurza Maggie... Straszne s? te jej wybuchy agresji i napady na( czasami) zupe?nie niewinnego Joela. Oczywi?cie j? dosy? lubi?, ale zdecydowanie wol? j? w ostatnich odcinkach gdzie jest duzo spokojniejsza i bardziej dojrza?a.

bonka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-30, 19:38   

A ja bardzo lubi? wybuchy Maggie. Szczególnie ten, w którym do miasteczka przyjecha?a s?dzia!!
I ponownie podtrzymuj? wcze?niejsze stwierdzenie... Chris.

A co do duetu Erick i Ron... komu to przeszkadza?? Mam nadzieje Chris ?e nie jeste? homofobem?? Skoro Cicely jest miejscem gdzie ka?dy mo?e sobie znale?? miejsce dla siebie, ?e ka?dy b?dzie tam mile widziany (nawet Mike w kostiumie astronauty, którym si? tak zahwycasz) to dlaczego para gejów tam nie pasuje?? Nie rozumiem Twojego podej?cia...

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-09, 21:12   

Ania napisał/a:
Ruth-Ann wydawa?a mi si? momentami chorobliwie zgry?liwa i ma?o sympatyczna

Ruth Ann to dla minie w 100% idea?, bardziej sympatycznej osoby w ca?ym serialu nie ma, wszystko mog? zakceptowa?, ale Ruth Ann zgry?liwa i ma?o sympayczna??? Chyba ogl?da?y?my nie ten sam serial...

Ania 

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-02-10, 13:14   

chyba ten sam .... cho? uwagi Ruth-Ann czasem twardo sprowadza?y na ziemi?

chrisstevens 
Cz?onek Rady

Zaproszone osoby: 5
Wysłany: 2006-02-10, 15:47   

Mnie te? Ruth-Anne czasem wkurza?a, ale ogólnie by?a fajna.

bjork
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-10, 17:48   

Ania i Chris ale które momenty? Dajcie jaki? przyk?ad, bo dla mnie to posta? kryszta?owa maksymalnie, zero minusów.

nacia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-10, 20:19   

Jak Ruth-Anne mo?e wkurza???? Ja j? uwielbiam, chcia?abym mie? tak? babci? jak ona :grin:

Odpowiedz do tematu